Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 17 paź 2012, 19:28

tytuł jest w porządku. gorzej przemawia do mnie okładka- pomysł fajny, ale z realizacją już gorzej. najbardziej kuje mnie w oczy ta kwaśna mina Ani na zdjęciu. szkoda.
Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 17 paź 2012, 19:36

Jak dla mnie jest w porządku :wink: Ciekawe jak wypadnie treść całej płyty,bo ze wszystkich piosenek najbardziej podoba mi się "W całość ułożysz mnie" i moim zdaniem mógłby to nawet byc singiel,ale zobaczymy jak to wypadnie wszystko :)
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 25 paź 2012, 19:05

Przeglądając zdjęcia z sesji, bardziej na okładkę podoba mi się to zdjęcie ;):

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 3439_n.jpg
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 25 paź 2012, 22:39

To jest najlepsze i ja też bardziej widziałabym je jako okładkę. Ale może gdzieś tam na płycie się znajdzie :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
rafi9703
Członek FFC

Postautor: rafi9703 » 08 lis 2012, 17:33

TELEDYSK "ZAPYTAJ MNIE O TO, KOCHANY"
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7h-94KsfcU
Jak wam się podoba?? :)
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 08 lis 2012, 17:58

Nuda.
Obrazek
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 08 lis 2012, 18:58

wyłączyłam po 30 sekundach :P może też dlatego, że piosenka dla mnie jest nieciekawa... ;) wolałam Ankę w nieco żywszym repertuarze.

p.s. Ania skojarzyła mi się tu z Ostrowską (z wyglądu). Czas niestety nie stoi w miejscu, a trochę minęło odkąd widziałam ją po raz ostatni ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 09 lis 2012, 8:50

Nuuuuuuuuuda.
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 09 lis 2012, 13:09

Dla mnie też nudny. Koncepcja ciekawa, ale jakaś totalnie niedopracowana. Mogłoby się dużo więcej dziać chociażby w tle. No i ta mina Ani przez cały czas. Wygląda na zmęczoną i znudzoną, no i praktycznie brakuje mimiki, dla mnie to wygląda jakby Ania sobie botoks zrobiła :)

ally pisze:
Czas niestety nie stoi w miejscu, a trochę minęło odkąd widziałam ją po raz ostatni ;)

:D
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 09 lis 2012, 13:33

zła wiadomość jest taka, że niestety wszyscy zmierzamy w jednym kierunku :twisted:
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 10 lis 2012, 14:56

Fajnie zrobiony(technicznie) ale na litość Boską po co robić teledysk o niczym? Przecież ona tam robi tylko suche miny, nawet ładnie nie wygląda. No i ci ludzie chodzący bez sensu...
Bez sensu.... No właśnie, to najlepsze określenie :/
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 10 lis 2012, 15:20

Mi w ogóle nie przeszkadza to, że teledysk jest o niczym, bo mimo wszystko koncepcja fajne, ale to, że bardzo niewiele się dzieje... Nie ma na czym skupić uwagi.
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 11 lis 2012, 18:49

Kupiłam wczoraj nową płytę Ani. Dzisiaj przesłuchałam jej dokładnie, ale zaczynając od początku, to od kilku ładnych lat obserwuję tendencję do tworzenia papierowych opakowań do płyt. Nie wiem, czy to działanie proekologiczne, czy po prostu taka moda, aczkolwiek mnie osobiście średnio się to podoba, jest to po prostu mniej trwałe. Nowe opakowanie, pudełko płyty Ani sprawia wrażenie dość wątłego. Jest najcieńsze z jakim do tej pory się spotkałam. Dla mnie osobiście dużym minusem jest to, że brakuje typowego miejsca na płytę, tzn. płyta jest po prostu wsunięta pomiędzy dwie warstwy papieru, kartonu w opakowaniu, podobnie jak książeczka dołączona do płyty. Jeśli chodzi o stronę graficzną, to tutaj bardzo dobrze, przejrzyście, estetycznie, trochę minimalistycznie - podoba mi się :)
W kwestii samej płyty to hmm... jest w innym stylu niż poprzednia, choć widzę też pewne podobieństwa. Są utwory, które mnie zatrzymują, są też takie, których do tej pory nie pamiętam, choć płytę przesłuchałam już kilka razy. Nie będę się rozpisywać o każdym utworze. Wspomnę jedynie, że według mnie najsłabszą piosenką na płycie jest "Zanim minie jesień". Podobają mi się w większości piosenki z tekstami Karoliny Kozak.
Mimo wszystko jednak, przynajmniej póki co, jest trochę tak, że brakuje mi na tej płycie takiej jakiejś chociaż jednej bardziej wyrazistej kompozycji. Mam wrażenie, że wszystkie utrzymane są w podobnym tonie i stylu, trochę zbyt monotonnie. Płyta chyba raczej nie nadaje się na długie trasy samochodowe.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 11 lis 2012, 20:01

Mam podobne zdanie póki co, ale to wszystko jeszcze się klaruje. Moją uwagę zwrócił utwór ,,Powietrze", bardzo ładna kompozycja, jak to u Ani Dąbrowskiej :)
A co do opakowania to ja lubię papierowe, chociaż to akurat chyba było robione totalnie po kosztach - cieniutkie, jakby krążek był dołączony do gazety, no i ten brak miejsca na płytę.
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 12 lis 2012, 0:33

Ja też kupiłem w sobotę tą płytę. Co do opakowani zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. A co do samego materiału na płycie to do tej pory mam co chwile różne zdania. Na początku, po pierwszym przesłuchaniu miałem strasznie negatywne zdanie i byłem bardzo zawiedziony, że kupiłem zwyczajną, podobną to setek innych, nijaką płytę z muzyką POPularną. Z kolejnymi odsłuchaniami, coraz bardziej obalałem to przekonanie. Fakt, są utworu które zupełnie nie zapadają w pamięć, są nijakie, ale też są na prawdę dobre kompozycje zarówno od strony muzycznej jak i tekstowej. Ogromnym plusem tej płyty jest "prawdziwość" muzyki. Piękne, "żywe" instrumenty. Czymś niesamowitym na tej płycie jest trąbka w dwóch ostatnich utworach (końcowe dźwięki tej płyty zachęcają do kolejnego odsłuchania i kolejnego i kolejnego). Potrafię wskazać utwory nadające się na single. Jest kilka wyrazistych, zwracających uwagę piosenek. Tak jak Monika, jestem fanem tekstów Karoliny Kozak. Troszkę zawiodłem się kompozycją Ani Dąbrowskiej, jednak może to tylko kwestia mojego gustu:-) . Po kilkukrotnym przesłuchaniu płyty nie żałuję,że ją kupiłem. Do 3-4utworów wracam ciągle, a do pozostałych mam nadzieję się przekonać z każdym kolejnym odsłuchaniem. Moimi faworytami tej płyty są "W Całość Ułożysz Mnie","Na Krańcu Świata", "Wierzę W Anioły", "Chcę Oddychać".
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.

Wróć do „Różne czyli Inne”