Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 14 sty 2013, 19:02

Po wczorajszym koncercie bardzo wpadła mi w ucho piosenka "Powietrze" Ma ciekawy klimat... Udany utwór, ma w sobie to 'coś'.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 14 sty 2013, 21:02

Z nowej płyty to była jedna z dwóch piosenek, które bardzo szybko wpadły mi w ucho, lubię ten utwór, no i dobrze brzmiał na żywo :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 sty 2013, 18:30

Ania Wyszkoni "Oczy szeroko zamknięte" (Wrocław 13/01/2013) -
http://www.youtube.com/watch?v=vEyboFCgJYg
Średnia ta nowa aranżacja, ale fani Ani są zachwyceni ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 sty 2013, 18:54

Że też Ania podczas swojej solowej działalności musi się ratować Łzowymi kawałkami...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 sty 2013, 18:57

Przy nich publiczność się najlepiej bawi ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 sty 2013, 19:35

Ja to już chyba pisałam wcześniej, także może się powtórzę:
Skoro Ania zdecydowała o odejściu z Łez, to niech będzie konsekwentna i nie wykonuje zespołowych kawałków.

A co do tego, co napisałeś, to widocznie solowa Ania jest zbyt słaba dla osób przychodzących na jej koncerty :>
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 26 sty 2013, 21:30

niech tam sobie wykonuje co chce.... ale nie tak.... PROFANACJA
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 26 sty 2013, 22:02

Dagmara pisze:Ja to już chyba pisałam wcześniej, także może się powtórzę:
Skoro Ania zdecydowała o odejściu z Łez, to niech będzie konsekwentna i nie wykonuje zespołowych kawałków.

A co do tego, co napisałeś, to widocznie solowa Ania jest zbyt słaba dla osób przychodzących na jej koncerty :>

Zgadzam się. To utwory Łez. Wydała swoją płytkę, to niech ją śpiewa. Jeśli ludzi nie porywa, to może warto się zastanowic nad stylem muzycznym, repertuarem albo swoim podejściem. Bo jej utwory pozbawione charakteru doskonale odzwierciedlają jej osobowośc, również bez charakteru.
Ludzie przychodzą na jej koncert, bo pewnie nie ogarnęli, że ona już nie jest w Łzach. Stoją jak kołki przez pomyłkę, a gdy usłyszą Łzy zaczyna się zabawa... Gratki Aniu, to zrobiłaś karierę!
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 26 sty 2013, 23:18

No i tu się z Wami nie zgodzę. Bywam na koncertach Anki i owszem, ludzie dobrze się bawią przy piosenkach Łez, ale wcale nie gorzej na ,,Lampie i sofie", ,,Czy ten pan i pani" czy ,,Z ciszą pośród czterech ścian". Bez przesady, Ania solo naprawdę sobie nieźle radzi...
Mi osobiście nie przeszkadzają piosenki Łez na koncertach Ani, w końcu Łzy to 14 lat jej kariery. Są to dwa albo trzy utwory podczas koncertu, także to nie jest tak, że cały występ się trzyma na Łzach :) Jak dla mnie i tak ,,Agnieszka" czy ,,Puste słowa" są lepsze w wykonaniu Łez, co do ,,Oczu" poprzednia wersja wykonywana przez Anię była bardzo fajna, ta nowa niezbyt przypadła mi do gustu, także wyróżniam się spośród zachwytów ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 sty 2013, 18:11

marta2000 pisze:niech tam sobie wykonuje co chce.... ale nie tak.... PROFANACJA

Marta! :)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 sty 2013, 17:56

Ta wersja Oczu jest koszmarna... Nie da się tego ukryć.

Jeśli chodzi o koncert Ani - byłam na kilku solowych, no i publiczność tak jak napisała Ewa świetnie bawi się na jej piosenkach - bo czy się komuś to podoba czy nie, są one popularne. I na jej koncercie ludzie się wcale nie dopominają o piosenki Łzowe a o np. "Czy ten Pani i Pani". I nie sądzę, że Ania się ratuje Łzowymi piosenkami, lecz korzysta z ich popularności i z tego, że ludzie chcą ich słuchać - choć przy tak krótkim występie wydaje mi się, że powinna skupić się jedynie na swoich utworach, zwłaszcza że kilka godzin wcześniej występowały na tej samej scenie Łzy. Bo to już było jakieś nieporozumienie, że zaśpiewała to co chwilę wcześniej słyszeliśmy w wykonaniu zespołu.

I myślę, że dziś ludzie przychodzą na koncerty Ani - jako Ani Wyszkoni, a nie jako wokalistki (byłej) Łez. Prędzej bym się zastanowiła czy ludzie przychodząc na koncert Łez nie oczekują, że usłyszą Ankę.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 28 sty 2013, 18:43

morelka pisze:I na jej koncercie ludzie się wcale nie dopominają o piosenki Łzowe a o np. "Czy ten Pani i Pani". I nie sądzę, że Ania się ratuje Łzowymi piosenkami, lecz korzysta z ich popularności i z tego, że ludzie chcą ich słuchać - choć przy tak krótkim występie wydaje mi się, że powinna skupić się jedynie na swoich utworach, zwłaszcza że kilka godzin wcześniej występowały na tej samej scenie Łzy. Bo to już było jakieś nieporozumienie, że zaśpiewała to co chwilę wcześniej słyszeliśmy w wykonaniu zespołu.

I myślę, że dziś ludzie przychodzą na koncerty Ani - jako Ani Wyszkoni, a nie jako wokalistki (byłej) Łez. Prędzej bym się zastanowiła czy ludzie przychodząc na koncert Łez nie oczekują, że usłyszą Ankę.

Zgadzam się całkowicie...

A co do nowych "Oczu" to mi się bardzo podobają :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 28 sty 2013, 22:24

Też jestem zdania, że Ania powinna się skupić na swoich utworach. Na tym wośpowym koncercie, o którym pisze Karolina, były 2 piosenki Łez i 2 covery, na 11 piosenek zagranych ogółem to dużo...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 sty 2013, 23:53

Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 31 sty 2013, 7:41

Dagmara pisze:
marta2000 pisze:niech tam sobie wykonuje co chce.... ale nie tak.... PROFANACJA

Marta! :)

Hej Dagmara :-) POZDROWIONKA :wink:

Wróć do „Różne czyli Inne”