Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 14 mar 2003, 4:27

hm...bobek ja naprawde nie wiem jaki masz cel w tym co piszesz. Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, że pisaniem takich głupot nic nie wskórasz. A jeśli zapisałes sie na forum tylko po to aby obrażac nas i zespół to nie masz tutaj czego szukać :evil:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 14 mar 2003, 16:44

:evil: :evil: :evil: PRECZ Z BOBKIEM :wink: :twisted: :twisted: :twisted:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
marleyka
Kontaktowanie:

Postautor: marleyka » 14 mar 2003, 17:40

Dużo się ostatnio działo, mam na myśli pojawienie się BOBKA!
Swoją wypowiedz apeluję do niego: Nie wiem w czym Łzy, a głownie Ania i Adam CI przeszkadzają, ale lepiej jeśli ich nie znasz, no chyba, że jesteś kolejnym dawnym kolegą Adam i teraz cholernie mu zazdrościsz, a przy okazji dajesz upust swojej głupocie, taaaa....ludzka głupota i zazdrość nie znają granic. Co do Ani, od jakichś 10 lat co parę dni widuję ją w slepie w Tworkowie czy od roku na spacerze z Tobiaszem. Od momentu kiedy Łzy zaczynały grając na tantetnych imprezach w Tworkowie tak do teraz kiedy odnoszą sukcesy mogę potwierdzić, że Ania ciągle nosi w sobie ogromną pokorę w stosunku do życia czy ludzi. Nigdy nie odwrocila głowy, gdy ktoś w Tworkowie powiedział do niej CZEŚĆ, zawsze chętnie z każdym rozmawia, podpisuje autografy. Po woim ostatnim recitalu w Tworkowie chętnie z każdym rozmawiala i wytrwale pozowała do zdjęć. Pewne, że popularność zmienila w niej coś, teraz jest osobą publiczną, nie jest tą samą Anią która godzinami przesiadywała w parku.....dużo się zmieniła, ale to ciągle ta sama Ania, krora kocha życie [zrozumie ten kto byl na jej ostatnim recitalu w Tworkowie]...A..i jeszcze jedną od momenku kiedy zaczęla śpiewać tak do teraz jest OGROMNĄ chlubą TWORKOWA....
DZIĘKI
...DGR SQUAD WYKRZYCZ JESZCZE RAZ...DGR SQUAD DOPIERDALA....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 mar 2003, 22:13

nie znam Ani tak jak marlayka ale po tym co pisze jestem gotowa jej uwierzyć. ale tak wogóle czy trzeba czytać żeby uwierzyć? to widać Ania jest świetna tak samo jak reszta zespołu. skromnie mili ludzie. mimo kariery woda sodowa im mózgu nie przepłukała, nigdy mnie bobek nie przekona do swoich racji. bzdury wyssane z palca. on nawet na to argumentów nie ma. jest tu po to aby ludzi powkurzać i zrobić zamieszanie a przy okazji chce być zauważony. to początek jakiejś choroby. jakiej? wyjdzie w praniu.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 05 kwie 2003, 18:16

Ja tam Ani za dobrze nieznam ale z tego co z Nią rozmawiałam to jest naprawde fajna :wink: Więcej niepowioem bo n a serio jej nieznam.....Alew jak ją bardziej poznam to napisze :D
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 05 kwie 2003, 20:16

ja tez Ani nie znam dobrze... uwazam jednak ze jest mila osobka. podziwiam ja za to ze zawsze po koncertach nie ucieka tylko wychodzi do fanow. zreszta jak caly zespol :) jednak slyszalam o niej niezbyt mile opinie i strasznie mnie one dziwia... otoz pewna moja "kolezanka", ktora podobno widywala Łzy w jakiejs knajpce (chyba w katowicach) stwierdzila, ze Ania jest zarozumiala i ma na czole wypisane EGO. dodam jeszcze ze widywala Łezki kilka lat temu...
hmm... osobiscie to ja sie nie zgadzam z kolezanka... pewnie znala ja mniej niz my. a przeciez my wiemy, ze Ania jest mila a juz na pewno nie zarozumiala!!!
mondrala

Postautor: mondrala » 20 maja 2003, 23:57

marleyka pisze:Dużo się ostatnio działo, mam na myśli pojawienie się BOBKA!
Swoją wypowiedz apeluję do niego: Nie wiem w czym Łzy, a głownie Ania i Adam CI przeszkadzają, ale lepiej jeśli ich nie znasz, no chyba, że jesteś kolejnym dawnym kolegą Adam i teraz cholernie mu zazdrościsz, a przy okazji dajesz upust swojej głupocie, taaaa....ludzka głupota i zazdrość nie znają granic. Co do Ani, od jakichś 10 lat co parę dni widuję ją w slepie w Tworkowie czy od roku na spacerze z Tobiaszem. Od momentu kiedy Łzy zaczynały grając na tantetnych imprezach w Tworkowie tak do teraz kiedy odnoszą sukcesy mogę potwierdzić, że Ania ciągle nosi w sobie ogromną pokorę w stosunku do życia czy ludzi. Nigdy nie odwrocila głowy, gdy ktoś w Tworkowie powiedział do niej CZEŚĆ, zawsze chętnie z każdym rozmawia, podpisuje autografy. Po woim ostatnim recitalu w Tworkowie chętnie z każdym rozmawiala i wytrwale pozowała do zdjęć. Pewne, że popularność zmienila w niej coś, teraz jest osobą publiczną, nie jest tą samą Anią która godzinami przesiadywała w parku.....dużo się zmieniła, ale to ciągle ta sama Ania, krora kocha życie [zrozumie ten kto byl na jej ostatnim recitalu w Tworkowie]...A..i jeszcze jedną od momenku kiedy zaczęla śpiewać tak do teraz jest OGROMNĄ chlubą TWORKOWA....
DZIĘKI
CO TO JEST TWORKOW :?: NIE WIEM...ALE ANIA JEST DZIEWCZYNA,KTORA KOCHA ZYCIE...TO CHYBA WIEM....KTO MI POWIE CO TO TWORKOW :?: : :?: GDZIE TO JEST... :?: :?: :?: NO GDZIE :?: :?: :?: ANIU KOCHAJ ZYCIE ..NAD ZYCIE...I NIE PRZEJMUJ SIE DURNIAMI...KTORZY SIE PODSZYWAJA POD NICKAMI..I UDAJA..ZE CIE NIE LUBIA......SPIEWAJ...PRAWDA..ZE SPIEWA GENIALNIE :?: :?: SZEROKO ZAMKNIETYMI OCZAMI....PIEKNE.....
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 21 maja 2003, 0:13

miałem sie już nie odzywać, ale się złamię. Szybciutko Odpisuje na maile (wielkie dzięki) a na koncercie mnie zachwyciła totalnie. O i tyle :D
mondrala

Postautor: mondrala » 21 maja 2003, 1:35

mar-r pisze:miałem sie już nie odzywać, ale się złamię. Szybciutko Odpisuje na maile (wielkie dzięki) a na koncercie mnie zachwyciła totalnie. O i tyle :D

totalnie to moze cie zauroczyla.....to roznica....
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 21 maja 2003, 1:44

mondrala, mam 30 lat, zauroczenia mam za sobą. Po prostu jest naturalna i fantastycznie żywiołowa. A że jest ładną kobietą? - jest....
mondrala

Postautor: mondrala » 21 maja 2003, 1:55

mar-r pisze:mondrala, mam 30 lat, zauroczenia mam za sobą. Po prostu jest naturalna i fantastycznie żywiołowa. A że jest ładną kobietą? - jest....

to jestes strasznie stary ..momo mlodego wieku......swojego wieku oczywiscie...zaurocz sie w koncu...niecierpliwymi palcami...w srebrnym powietrzu...ksiezycowym pyle...miej apetyt na niebieskie migdaly...sa lepsze niz slodkie winogrona...30 lat ...i juz taaaki stary...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 21 maja 2003, 2:16

mondrala pisze:to jestes strasznie stary ..momo mlodego wieku......swojego wieku oczywiscie...zaurocz sie w koncu...niecierpliwymi palcami...w srebrnym powietrzu...ksiezycowym pyle...miej apetyt na niebieskie migdaly...sa lepsze niz slodkie winogrona...30 lat ...i juz taaaki stary...

wiesz co...tak czytam...i czytam...ale za cholere nie moge dojśc o co Ciebie chodzi ?? :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 maja 2003, 2:21

Jędrzej........jak to o co????o zwrócenie na siebie uwagi.......mondrala....piter42.....szampon przeciwłupieżowy.....wosh and go.......2 w 1 :) .......ale mnie to nie dziwi.....już byli tu tacy......i poszli.......Oni też pójdą...... :? :?
Sylwia
mondrala

Postautor: mondrala » 21 maja 2003, 2:57

jesoos pisze:
mondrala pisze:to jestes strasznie stary ..momo mlodego wieku......swojego wieku oczywiscie...zaurocz sie w koncu...niecierpliwymi palcami...w srebrnym powietrzu...ksiezycowym pyle...miej apetyt na niebieskie migdaly...sa lepsze niz slodkie winogrona...30 lat ...i juz taaaki stary...

wiesz co...tak czytam...i czytam...ale za cholere nie moge dojśc o co Ciebie chodzi ?? :P

chodzi mi o to aby jezyk gietki powiedzial wszystko co pomysli glowa..i to jeszcze porawnie po polsku..wiesz o to mi czasem chodzi w moim mlodziutkim..zakreconym zyciu....czasem tylko o to...rozumiesz....a jak nie to trudno.....zjedz winogron..i bedziesz kumac jak nalezy.... :wink: :wink:
mondrala

Postautor: mondrala » 21 maja 2003, 3:03

Sylwia pisze:Jędrzej........jak to o co????o zwrócenie na siebie uwagi.......mondrala....piter42.....szampon przeciwłupieżowy.....wosh and go.......2 w 1 :) .......ale mnie to nie dziwi.....już byli tu tacy......i poszli.......Oni też pójdą...... :? :?

jaki lupiez...moze ty wiesz czy masz lupiez...ja nie wiem...a czy piter 42 ma...spytaj go....jak chcesz...ja nie jestem szamponem....jestem...no wlasnie....mondrala...i chyba nie zwracam na siebie uwagi..tak jak rosz..bobek...i paru innnych poswirowancow....prawda...po prostu jestem...czasem mam uwagi..i zawsze swoje zdanie...dotarlo :?: :?: :?:

Wróć do „Różne czyli Inne”