Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 21 maja 2003, 3:45

mondrala, w sumie to mnie wali co Myślisz, ja jestem jaki jestem i naprawdę nie interesuje mnie zdanie innych, lubię Łzy i tyle. Ania ma plusa za kontakt, Adam minusa i tyle, to moje zdanie, jak ktoś chce polemizowac to no problem, tylko uprzedzam - bez chamstwa
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 21 maja 2003, 3:46

mondrala, w sumie to mnie wali co Myślisz, ja jestem jaki jestem i naprawdę nie interesuje mnie zdanie innych, lubię Łzy i tyle. Ania ma plusa za kontakt, Adam minusa i tyle, to moje zdanie, jak ktoś chce polemizowac to no problem, tylko uprzedzam - bez chamstwa
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 21 maja 2003, 4:04

heh... mondrala ostra jestes :)
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 21 maja 2003, 7:27

Bez obrazy nowi uzytkownicy ale te wasze TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji- jakbyscie nie wiedzieli hehe :) ) i zasmiecanie forum nie trzyma sie kupy ani d**Y :lol: :lol: :lol: Sorry, moje uwagi :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 21 maja 2003, 15:22

moon pisze:Spotkałem Anię tylko 1 raz i to przez chwilkę... nic na jej temat nie moge powiedzieć. Jedynie to, że podoba mi się jako KOBIETA ;) Jest śliczna....

Ja też sie z tym zgodzę, jest bardzo ładna, a jej głos jest chyba jedyny w swiom rodzaju. Rozmawiałem z nią tylko raz, gdy prosiłem ją o autograf i była miła :lol:
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 21 maja 2003, 15:30

Bobek i te jego kontrowersyjne wypowiedzi... ciekawe czy on to robi specjalnie żeby na stronie było ciekawiej czy ma poprostu kompleksy i zazdrości Ani i Adamowi tego co osiągnęli będąc sobą, a nie tam wiejską dziewczyną czy coś w tym rodzaju :) :wink:
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 22 maja 2003, 0:25

Slaweeek pisze:
moon pisze:Spotkałem Anię tylko 1 raz i to przez chwilkę... nic na jej temat nie moge powiedzieć. Jedynie to, że podoba mi się jako KOBIETA ;) Jest śliczna....

Ja też sie z tym zgodzę, jest bardzo ładna, a jej głos jest chyba jedyny w swiom rodzaju. Rozmawiałem z nią tylko raz, gdy prosiłem ją o autograf i była miła :lol:

NO TO MASZ CO WSPOMINAC....CIEKAWE CO NA TEN TEMAT SADZI MONDRALA :?: :?: :?: BO JA ROZMOWY Z ANIA. TAAAK....AUTOGRAF..TEZ...ALE NA JEDZENIE WINOGRON..CZERWONYCH..ZIELONYCH..SLODKO..KWASNYCH NIE NAMOWILA MNIE...JEST PRAWIE OK...I MOZE FACETOM ZAWRACAC W GLOWIE...ALE CHYBA NIE CHCE....NA MNIE NIE ZWRACA UWAGI... Z POWODU ....ZA DLUGICH WLOSOW......ALE ICH I TAK NIA SKROCE.....A WINOGRONA....ECH TE WINOGRONA.... 8) 8) 8) 8) 8) 8)
mondrala

Postautor: mondrala » 22 maja 2003, 0:31

mozesz si piter ogolic..na zero i tak nic z tego...nie bedzie...a co sadze o glosie ani...jest suuuuper :!: :!:
mondrala

Postautor: mondrala » 22 maja 2003, 0:34

ally pisze:heh... mondrala ostra jestes :)

TO MA BYC OSTROSC :?: ....WYOSTRZ SOBIE ZMYSLY....A MOJE POSTY...SA LAGODNE...JAK MIODZIO.....NIE PRZESADZAJMY Z TA OSTROSCIA.....I ODROZNIAJMY OSTROSC OD BOBKOWEGO CHAMSTWA..ZACOFANSTWA.... :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
fanmarek

Postautor: fanmarek » 22 maja 2003, 1:12

obiecalem ci ze sie pojawie wiec jestem...cholera troche ciezko mi to poszlo...opinie na tym forum sa rozne..i na roznym poziomie...z tym..ze oczy to twoja najlepsza piosenka aniu ...zgadzam sie...jaka jestes i za co mozna cie lubic...tego im nie powiem...ale nie licz na to ,ze ktos bedzie odbieral twoje telefony..jesli ty nie odbierasz jego...pozdrawiam...gwiazdo rocka....trzymaj sie....i oczy do gory...glowa tez....
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 22:00

Zgodzę sie z Sylwią.... niech oni tu chwile pobędą (przynajmniej jest jakaś, co prawda nie zbyt inteligentna ale zawsze rozrywka), a później i tak pójdą... innym też sie znudziło... a my zostaniemy...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 maja 2003, 22:15

zostaną prawdziwi oddani fani :lol: :lol: :lol: :lol:
mondrala

Postautor: mondrala » 23 maja 2003, 1:33

Syriel pisze:Zgodzę sie z Sylwią.... niech oni tu chwile pobędą (przynajmniej jest jakaś, co prawda nie zbyt inteligentna ale zawsze rozrywka), a później i tak pójdą... innym też sie znudziło... a my zostaniemy...

co ty wiesz o inteligencji......no co....
:?: :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 maja 2003, 19:47

mondrala pisze:co ty wiesz o inteligencji......no co....
:?: :?: :?: :?: :?:
No też mądrze napisałeś... :roll: a co Ty wiesz wlaściwie o inteligencji :?:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
mondrala

Postautor: mondrala » 23 maja 2003, 23:47

duzo wiecej niz ty narcyzku.....i nie probuj sie ze mna sprzeczac....nie masz szans.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Różne czyli Inne”