Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 maja 2003, 23:59

a skąd Ty możesz wiedzieć jaki jest zakres wiedzy Narcyzka we wspomnianym już temacie :inteligencji???
no chyba że ją znasz..... to już sie nie mieszam
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 24 maja 2003, 2:52

tak, gdzie nie zajrzę to kłótnie...
tylko dziwnie spowodowane przez Mondralę...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 24 maja 2003, 3:05

Wy swoje a ja swoje, o inteligencji sie troche wie, za trzymam za Narcyzkiem, bo ona jest w tym wszystkim już dłużej i wie co robi, a fani i tak pozostaną tam gdzie ich miejsce :)
mondrala

Postautor: mondrala » 24 maja 2003, 3:14

mloda.jg pisze:tak, gdzie nie zajrzę to kłótnie...
tylko dziwnie spowodowane przez Mondralę...

jakie tam klotnie...po prostu wymiana ..zdan....i tyle....a kogo znam ..to znam...i tak sie nie przyznam....i wszystkego nigdy nie powiem....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 maja 2003, 23:13

nie od parady ma ten nick "mondrala" :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 maja 2003, 17:36

mondrala pisze:duzo wiecej niz ty narcyzku.....i nie probuj sie ze mna sprzeczac....nie masz szans.... :lol: :lol: :lol: :lol:
No proszę...ładnie sie zaczyna... :? skąd możesz wiedzieć ile ja wiem o inteligencji?Ważna MONDRALA weszła na forum i w dodatku sie mądrzy.Nie podoba mi się to... Nie znasz mnie...zapewniam i nie wiesz jaka jestem i skąd od razu założenie, że nie mam szans? Bo co starszy/a jesteś? Bo masz więcej lat niż ja? Śmieszne...Znam osoby, ktore są młodsze
a napewno bardziej inteligentne... :roll:

Paula_Jestem mondrala mnie nie zna...chyba, że jest jakimś trzchórzem, który ukrywa się pod innym nickiem...nawet miejscowości w profilu nie podał...i sam/a napisał/a, że sie nie przyzna...
Sławeek, dzięki za poparcie, ale to nie ma znaczenia, kto tu jest dłużej, a kto nie...po prostu w temacie została poruszona inteligencja...a mondrala jak sam piszę...ma jej chyba wiele...chociaz po swoich postach...nie widać :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
mondrala

Postautor: mondrala » 27 maja 2003, 0:02

czytaj uwaznie..otworz sie...to zobaczysz..podobno nie brak ci intligencji...
i nie zlosc sie..zlosc piekonosci szkodzi...i glosuj na lzy...bo kazdy glos sie liczy... :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 maja 2003, 1:32

Gosiu ja bym proponował bojkot...nie polemikę....bo tutaj nie ma z kim polemizować.... :P ani o czym....
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 maja 2003, 6:12

Narcyzek pisze:
mondrala pisze:co ty wiesz o inteligencji......no co....
:?: :?: :?: :?: :?:
No też mądrze napisałeś... :roll: a co Ty wiesz wlaściwie o inteligencji :?:

Teeee zostaw tu Gosie w spokoju bo :evil: :evil: :evil: :P
Kurcze szczerze mnie wkurza taka Twoja plemika.... i glupie docinki.....jezeli mam byc szczery bo przeczytaniu pierwszego zdania kazdej twojej wypowiedzi nie czytam dalej bo ziewam :P Oczywiscie to tylko moje skromne zdanie :D Ale serio nie mozesz pisac normalnie??? Nudne to troche sie staje :?
Aha jakbys cos chcial/a mi odpisac napisz w pierwszym zdaniu buahahahaha :lol: :lol: :lol:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 27 maja 2003, 21:59

mondrala pisze:czytaj uwaznie..otworz sie...to zobaczysz..podobno nie brak ci intligencji...
i nie zlosc sie..zlosc piekonosci szkodzi...i glosuj na lzy...bo kazdy glos sie liczy... :!: :!: :!:
Nie martw się...mi to nie grozi...i tak piękniejsza nie będę :D A czy jestem inteligentna czy nie...to naprawdę nie Twoja sprawa...nie znasz mnie i dużo o mnie powiedzieć nie możesz...

P.S. Jesoos...masz rację...polemika...eh...
Iwan dzięki... :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
mondrala

Postautor: mondrala » 27 maja 2003, 22:45

Narcyzek pisze:
mondrala pisze:czytaj uwaznie..otworz sie...to zobaczysz..podobno nie brak ci intligencji...
Nie martw się...mi to nie grozi...i tak piękniejsza nie będę :D A czy jestem inteligentna czy nie...to naprawdę nie Twoja sprawa...nie znasz mnie i dużo o mnie powiedzieć nie możesz...

ZAWSZE MOZESZ BYC PIEKNIEJSZA..CHOCIAZ ..DLA MNIE NIE MUSISZ....ALE TO NIE TEMAT O TOBIE..CZY DLA CIEBIE..TYLKO DLA ,ALBO RACZEJ O ANI..JUZ ZAPOMNIELISCIE..ZASLEPIENI TA WSPOLNA NIECHECIA DO MNIE :?: :?: :?: TO TEMAT ANI A NIE MONDRALI ...PAMIETAJCIE :!: :!:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 maja 2003, 2:00

ostatni gasi światło.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 maja 2003, 14:44

mondrala pisze:
Narcyzek pisze:

ZAWSZE MOZESZ BYC PIEKNIEJSZA..CHOCIAZ ..DLA MNIE NIE MUSISZ....ALE TO NIE TEMAT O TOBIE..CZY DLA CIEBIE..TYLKO DLA ,ALBO RACZEJ O ANI..JUZ ZAPOMNIELISCIE..ZASLEPIENI TA WSPOLNA NIECHECIA DO MNIE :?: :?: :?: TO TEMAT ANI A NIE MONDRALI ...PAMIETAJCIE :!: :!:

Mondrala sama zaczynasz te kłótnie... Atakujesz m. in. mnie i Gosię... NIE MASZ PRAWA wypowiadać się o nikim z tego forum... dobrze ci radzę zastanów się nad swoim postępowaniem... :?
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 28 maja 2003, 18:21

Mondralo, nie komentowalam Twoich postow, do czasu gdy nie atakowaly innych uczestnikow forum. ale nie masz prawa wypowiadac sie na temat inteligencji Narcyzka czy kogokolwiek innego nia znajac Go. poza tym odnosze takie niejasne wrazenie, ze kazdy Twoj post mowi o tym samym. nudne to jest.

pozdrawiam wszystkich
Obrazek
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 maja 2003, 0:57

Mondrala - wchodzi na forum i dorazu psuje komuś humor, on/a chyba ma jakieś kompleksy, tak jak bobek, chociaz sam nie wiem czyje wypowiedzi są na wyższym poziomie... :?:

Wróć do „Różne czyli Inne”