Płacze przy WASZYCH piosenkach .....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gitarka

Płacze przy WASZYCH piosenkach .....

Postautor: Gitarka » 04 mar 2003, 1:44

Witam...chciałam się podzielić z WAMI czymś niezwykle pięknym...a mianowicie...Płacze kiedy słucham piosenek Łez...nie przy wszystkich...ale są takie,które działają na mnie bardzo...hm, niektóre z nich są odzwierciedleniem momentów z mojego zycia....Pozdrawiam wszystkich na forum i cały zespół...papatki .... BUZIACZKI :*
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 04 mar 2003, 2:03

Jesteś na forum od dziś......więc rada:
CZYTAJ TEMATY ZANIM ODFIERASZ NOWY
.........NIE CHCĘ BYĆ ZŁOŚLIWA ALE TE TEMATY KTÓRE DZIŚ STWORZYŁAŚ NIE WNOSZĄ NIC.........JUŻ NIE WSPOMNĘ O POLEMICE.........
Sylwia
Awatar użytkownika
Gitarka

hahaha....

Postautor: Gitarka » 04 mar 2003, 5:00

OOO bardzoprosze...znalazła się pani mądrala...nie musisz czytać moich tematów...daj sobie spokój z pouczeniami...to forum nie nalezy do ciebie....bede pisać co mi sie podoba....
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 mar 2003, 5:11

Radze Ci uważać Gitarko bo nie zansz osob na forum i nie wiesz na co ich(je) stać :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 04 mar 2003, 5:12

"Nawet" na ten argument chyba nie chce mi się.....hm.....polemizować.......dalej utwierdzam się w swoim przekonaniu...i tyle... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 mar 2003, 5:33

Nie oczekiwlam polemizacji jesli o mnie chodzi.Po prostu wyrazilam swoje zdnaie na ten temat :D Chyba juz wiekszkosc osob na forum zostalo"zjechanych" za zle posty :D
marigell

Postautor: marigell » 04 mar 2003, 15:35

Gitarko - Sylwia ma racje. Dużo tematów tutaj się powtarza przez co robi się bałagan. A forum należy po części do Sylwii, tak samo jak do nas wszystkich. Chciałaś się z nami podzielić swoimi przeżyciami –OK. Oczywiście, ze możesz sobie pisać co Ci się podoba ale lepiej by było pisać coś sensownego i nie zakładać kilku bezsensownych tematów. A to, że jesteśmy niemili i się czepiamy mogłaś napisać również tutaj a nie zakładać nowego wątku. Wyobraź sobie, ze każdy odpowiadając na Twój post zakłada nowy wątek? Przecież to bez sensu. A w ogóle to jak już wspomniałam my jesteśmy mili - trzeba tylko troszeczkę lepiej nas poznać :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 mar 2003, 17:54

Mogę wiedzieć po co Cieniu Anioła robisz jakąś wielką aferę z tego, że co po niektórzy jakiś czas temu zostali zjechani ? I nie za " złe posty ", tylko za burdel na forum ... :? Był problem i po problemie - nie wiem co masz na celu rozpamiętując to w każdym temacie przy każdej nowej osobie, gadkami typu " Uważaj co piszesz, bo tu Cię mogą zjechać za posty " ... :?

A jeśli Gitarka ma ochotę pisać to, co Jej się podoba nie licząc się przy tym z innymi, to proponuję, żeby założyła sobie własne forum, w którym będzie pisała to, co chce i nikt Jej nie będzie w tym przeszkadzał ... a do nas niech wróci, jak się nauczy żyć w zorganizowanej społeczności ... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 04 mar 2003, 18:36

Kathleen_napisał:
żyć w zorganizowanej społeczności ... Brzmi jak slogany za czasow komuny:)Nie przesadzacie troszke?To tylko forum.Jesli Gitarka chce cos pisac to niech to pisze(w koncu jest jaka jest:))Ja bede czyal bo sadze,ze beda ciekawe.Poza tym mamy duzo uczestnikow nowych,ktorzy w ogole nic nie pisza na forum.Gitarka przynajmniej sie stara.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 04 mar 2003, 18:45

jeny.... byl burdel, bo bzdurne posty, a teraz jest jeszcze wiekszy burdel z tym, ze byla "czystka"... kazdy to rozpamietuje, itp, itd. czy nie mozna przejsc z tym do porzadku dziennego? kilka osob zostalo zjechanych, wszyscy sie staraja, o czym jest naoisane w co drugim poscie, albo kazdy kazdego przestrzega, ze moze zostac zjechany.... lekka przesada mi sie wydaje. Z tego sie robi jeszcze wiekszy balagan niz byl wczesniej...
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 04 mar 2003, 19:01

Bombadil pisze:...mamy duzo uczestnikow nowych,ktorzy w ogole nic nie pisza na forum.Gitarka przynajmniej sie stara.

Szkoda tylko, ze to staranie nie bardzo jej wychodzi :roll:
Niech pisze. Oczywiście. jestem jak najbardziej ZA. Tylko niech to będzie coś mądrego a nie teksty w stylu:
znalazła się pani mądrala...nie musisz czytać moich tematów...daj sobie spokój z pouczeniami...to forum nie nalezy do ciebie
nie wiem co to miało dać :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 mar 2003, 20:42

kathleen_kelly pisze: Mogę wiedzieć po co Cieniu Anioła robisz jakąś wielką aferę z tego, że co po niektórzy jakiś czas temu zostali zjechani ? I nie za " złe posty ", tylko za burdel na forum ... :? Był problem i po problemie - nie wiem co masz na celu rozpamiętując to w każdym temacie przy każdej nowej osobie, gadkami typu " Uważaj co piszesz, bo tu Cię mogą zjechać za posty " ... :?

Oj kathleen ja nie robie zadnej afery -przynajmniej nie mialm takiego zamiaru.Tylko ostrzegam "nowych" co moze ich tu czkeac.
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 04 mar 2003, 20:48

Gitarko po pierwsze to witam na forum...
Po drugie postaraj sie najpierw nas troszkę bliżej poznać, a pozniej dopiero bedziesz miala podstawy do osadzania... To forum nie jest po to, żeby się objezdzac wzajemnie, ale przyznaje rację np Kathleen, że czasem z tymi postami i całym bałaganem to przesada...
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 mar 2003, 21:04

hmm... co do tego tematu to zdaje mi sie ze taki już był i Sylwia miała racje. nie wiem czy warto jest rozmawiać na temat na który już dość siem nagadaliśmy. załóż coś innego...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 mar 2003, 21:07

I znowu się zaczęło... :roll: Zgadzam się z tym, że Gitarka powinna poczytać troszeczkę forum, bo rzeczywiście tematy, które założyła już istnieją...ale żeby od razu najeżdza na Sylwię...trochę szacunku...poza tym nie wiem czy wiesz Gitarko, ale Sylwia jest od początku na forum i zwróciła Ci grzecznie uwagę...a Ty zaraz zaczęłać pisac, że jest jakąś mądralą... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”