Płacze przy WASZYCH piosenkach .....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 mar 2003, 21:14

mądrala??!! ona tylko próbuje utrzymać tu porządek.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 22:40

TAKKK tylko pożadęk... albo AŻ.. jak dzisiaj wszedłem na FORUM to az mnie nerwica wzięła... nie wiedziałem co się dzieje.. taki nagły chaos, tyle nowych tematów... wrrrrrrr MAM JUZ DOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! I NIE MAM JUŻ OCHOTY DAWAĆ RADY GITARCE BO I TAK NIE SŁUCHA !!!!!!!!!!!!!
...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 mar 2003, 22:51

moon nie denerwuj sie. to i tak nic nie da., ona nie posłucha i dalej bedzie pisać takie absurdalne tematy.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 22:57

Dobra, ale naprawdę jeszcze tak mnie nic nie wkurzyło :!: :!: :!:
Ale juz jestem spokojny ... :P
...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 04 mar 2003, 23:14

Paula_Jestem pisze:moon nie denerwuj sie. to i tak nic nie da., ona nie posłucha i dalej bedzie pisać takie absurdalne tematy.

i odrażać osoby, które chcą aby był pożądek na forum.... :roll:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 23:17

Myslę, że Paula mnie nie obraziła....
...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 04 mar 2003, 23:20

nie chodziło mi o Paule... nie chodziło mi o to że Ciebie ktoś obraża... Piłam do nazwania Sylwii mądralą przez Gitarkę...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 23:25

oki :) źle to odczytałem ;)
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 mar 2003, 1:32

ja tu chyba czegoś nie rozumiem?? Na forum coraz więcej nowych osób.. to chyba dobrze! powinniśmy się razem cieszyć a nie obrażać się nawzajem... Gitarka daj spokój... miło mi cię powitać na forum.... ale trochę szacunku dla starszych forumowiczów... I łączmy się zamiast dzielić... [/b]
Awatar użytkownika
Gitarka

PRZEPRASZAM ....

Postautor: Gitarka » 05 mar 2003, 1:38

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH KTÓRYCH URAZIŁAM....MOŻE DA SIĘ JAKOŚ TO WSZYSTKO NAPRAWIĆ..?MOŻE KTOŚ WYPISZE MI WSZYSTKIE ZASADY TEGO FORUM...? OBIECUJE,ŻE POSTARAM SIĘ UTRZYMAĆ W LINII...:) SZCZEGÓLNE SORRY DLA SYLWI, KTÓRA NASKOCZYŁA NA MNIE MIMO TEGO,ŻE MNIE NIE ZNA...NO NIC...JA ZAKOPUJE TOPÓR WOJENNY...
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Dagmara

Re: PRZEPRASZAM ....

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 2:25

Gitarka pisze:SZCZEGÓLNE SORRY DLA SYLWI, KTÓRA NASKOCZYŁA NA MNIE MIMO TEGO,ŻE MNIE NIE ZNA...NO NIC...JA ZAKOPUJE TOPÓR WOJENNY...

Sylwia na Ciebie naskoczyła? Jakich wspaniałych rzeczy można się tu dowiedzieć :?
A wydawałoby się, że to raczej Ty na nią naskoczyłaś.... Jak to człowiek może się mylić :roll:
Martynka

Postautor: Martynka » 05 mar 2003, 3:15

A zdawało mi sie, że przed chwilką czytałam temat "dlaczego jesteście niemili" czy coś w tym stylu :roll: ... Gitarka, przeczytaj sobie cały temat "A ja mam już dość..." to może zrozumiesz o co chodzi dziewczyną. Bo na serio nie ma sensu pisać tematów które nic nie wnoszą na forum nowego :roll: Chyba żeśmy o tym gadali właśnie w tamtym temacie :roll: A to, że płaczesz przy muzyce, to....no nie chce być złośliwa, ale jak chcesz, to napisz im maila o tym.. :? :? :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:27

O LUDZIE......
CO WAM?
GITARKA CHCE POROZMAWIAĆ O UCZUCIACH KTÓRE NAPEWNO WIEKSZOSCI WAS OBIAWIAJA SIE PRZY SŁUCHANIU ŁEZ....TAK JAK MI PRZY ,,ZDIECIACH Z WAKACJI'' PŁACZE.....BO MAM PODOBNE WSPOMNIENIA...PRZY ,,NARCYZIE''ŚMIEJE SIE.....PRZY,,AGNIESZCE''SKACZE DO GÓRY..WIEC NIE MÓWIE ŻE TEN TEMAT NIEC NIE WNOSI DO FORUM!!! PRZECIEŻ KAŻDY MA JAKIES ODCZUCIA ZWIAZANE Z PIOSENKAMI ŁEZ

MARTYNA.....bueehahhahahhahaaa rozwaliłaś mnie sierpowym!!! TEN TEMAT NIC NIE WNOSI? A CO WNOSI TWÓJ URODZINKI?? MOIM ZDANIEM JEST BEZNADZIEJNY W OGOLE NIE WIADOMO PO CO POWSTAŁ...MOIM ZDANIEM CHCIAŁAŚ POPROSTU ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGE..BO AKURAT ZBLIŻAJA SIE TWOJE UR..I CHCIAŁAŚ BYĆ ZAUWAZONA!!!!!
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Martynka

Postautor: Martynka » 05 mar 2003, 3:32

Wiesz co?! Ja nie musze zwracać na siebie uwagi, bo mnie tu wszyscy znają! A temat z tego co mi wiadomo, nie podoba sie TYLKO TOBIE! Według mnie, pochwalenie sie, że płacze ktoś przy piosenkach Łez TOTALNIE NIC NIE WNOSI! Jeśli chccesz sie kłócić dalej, to zapraszam, powalcze....... :roll: Bez sensu.... Totalnie bez sensu..... :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 3:34

mandragora pisze:O LUDZIE......
CO WAM?
GITARKA CHCE POROZMAWIAĆ O UCZUCIACH KTÓRE NAPEWNO WIEKSZOSCI WAS OBIAWIAJA SIE PRZY SŁUCHANIU ŁEZ....TAK JAK MI PRZY ,,ZDIECIACH Z WAKACJI'' PŁACZE.....BO MAM PODOBNE WSPOMNIENIA...PRZY ,,NARCYZIE''ŚMIEJE SIE.....PRZY,,AGNIESZCE''SKACZE DO GÓRY..WIEC NIE MÓWIE ŻE TEN TEMAT NIEC NIE WNOSI DO FORUM!!! PRZECIEŻ KAŻDY MA JAKIES ODCZUCIA ZWIAZANE Z PIOSENKAMI ŁEZ

MARTYNA.....bueehahhahahhahaaa rozwaliłaś mnie sierpowym!!! TEN TEMAT NIC NIE WNOSI? A CO WNOSI TWÓJ URODZINKI?? MOIM ZDANIEM JEST BEZNADZIEJNY W OGOLE NIE WIADOMO PO CO POWSTAŁ...MOIM ZDANIEM CHCIAŁAŚ POPROSTU ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGE..BO AKURAT ZBLIŻAJA SIE TWOJE UR..I CHCIAŁAŚ BYĆ ZAUWAZONA!!!!!

No właśnie... CO CI?
Oczywiście że może sobie porozmawiać.. Tylko po co zakładać taki sam temat, który już jest na forum? Czy tamto nie wystarczy? :?

Ty też mnie rozwaliłaś..... A raczej załamałaś :?
Jeśli Martynka chciała zwrócić na siebie uwage..... To ja podziękuję i ide rozpaczać jak to na ludziach można się pomylić :?

Wróć do „Łzy”