Płacze przy WASZYCH piosenkach .....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:38

ZAŁAMAC TO SIE MOZNA CZYTAJAC CO PONIEKTÓRE WYPOWIEDZI I TEMATY PODAJ MI JAKIS RACJONALNY POWÓD DLA KÓREGO ZAŁOŻYŁAŚ TEMAT URODZINY...ZAPISAŁAŚ SE WSZYSTKIE DATY? BEDZIESZ PAMIETAĆ O TYCH OSOBACH?
MOZE I CIE ZNAJA ALE NIE WYSZYSCY BYLI WTAJEMNICZENI W DATE TWOICH URODZIN....
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:42

TEMAT URODZINKI TEŻ JUZ BYŁ PO CO ZAKŁADAĆ NOWY? TEMAT CO DO ZAŚMIECANIA FORUM TEZ BYŁ PO CO NOWY.....JAK WIDAĆ NA PRZYKŁADZIE ZAŚMIECANIA FORUM NIEKTÓRYCH POGLADY ULEGŁY ZMIANIE TU TEŻ MOZE ULEGNA BO PRZECIEZ POJAWIAJA SIE NOWE PŁYTY A Z NIMI NOWE EMOCJE!!!!!
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 05 mar 2003, 3:46

To idź się załamywać gdzieś indziej, bo najbardziej się można załamać, jak się czyta Twoje wypowiedzi ... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: To że Ty nie pamiętasz o urodzinach swoich przyjaciól nie znaczy, że wszyscy są tacy ... Ohhhhhh ... zajmijmy się tematami, które coś wnoszą .... Jak słucham " Ja nie lubię nikogo " to wymiotuję ... serce mi pęka jak leci " Dziś będziesz mój " ... a płaczę z rozpaczy, gdy słucham " Nienawiść " ....i wszystkich nas to tak strasznie interesuje - proszę Was ... może coś poradzimy, na moje reakcje w związku z wyżej wymienionymi piosenkami ... LUDZIE !!! DO DZIEŁA ... :? :? :? Czekałaś na swój żywioł , co ? Na odpowiedni moment, żeby znowu komuś pojechać ... czepić sie Martyny albo pokazać jaka to Ty jesteś wygadana - a poużywaj sobie ... masz swoje 5 minut ... Wrócę za 10 :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 3:47

mandragora pisze:ZAŁAMAC TO SIE MOZNA CZYTAJAC CO PONIEKTÓRE WYPOWIEDZI I TEMATY PODAJ MI JAKIS RACJONALNY POWÓD DLA KÓREGO ZAŁOŻYŁAŚ TEMAT URODZINY...ZAPISAŁAŚ SE WSZYSTKIE DATY? BEDZIESZ PAMIETAĆ O TYCH OSOBACH?
MOZE I CIE ZNAJA ALE NIE WYSZYSCY BYLI WTAJEMNICZENI W DATE TWOICH URODZIN....

Jaki? Taki zwyczaj wśród znajomych pamiętać o ich urodzinach :? Owszem - zapisałam... Osób które znam i którym potem chce zrobić przyjemność :?
mandragora pisze:TEMAT URODZINKI TEŻ JUZ BYŁ PO CO ZAKŁADAĆ NOWY? TEMAT CO DO ZAŚMIECANIA FORUM TEZ BYŁ PO CO NOWY.....JAK WIDAĆ NA PRZYKŁADZIE ZAŚMIECANIA FORUM NIEKTÓRYCH POGLADY ULEGŁY ZMIANIE TU TEŻ MOZE ULEGNA BO PRZECIEZ POJAWIAJA SIE NOWE PŁYTY A Z NIMI NOWE EMOCJE!!!!!

Bo tamten temat był daaaawno, a ten co Gitara założyła nie :? Przepraszam ale... Co ma pojawianie się płyt do..... Co ma piernik do wiatraka? :roll:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 mar 2003, 3:47

wy to macie problemy- nie mozecie normalnie pogadac :D Ciekaweij by bylo na forum bez zlosliwosci-po prostu KTOS powinien kasowac niepotrzebne tematy i posty.
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:53

kathleen_kelly pisze: To idź się załamywać gdzieś indziej, bo najbardziej się można załamać, jak się czyta Twoje wypowiedzi ... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: To że Ty nie pamiętasz o urodzinach swoich przyjaciól nie znaczy, że wszyscy są tacy ... Ohhhhhh ... zajmijmy się tematami, które coś wnoszą .... Jak słucham " Ja nie lubię nikogo " to wymiotuję ... serce mi pęka jak leci " Dziś będziesz mój " ... a płaczę z rozpaczy, gdy słucham " Nienawiść " ....i wszystkich nas to tak strasznie interesuje - proszę Was ... może coś poradzimy, na moje reakcje w związku z wyżej wymienionymi piosenkami ... LUDZIE !!! DO DZIEŁA ... :? :? :? Czekałaś na swój żywioł , co ? Na odpowiedni moment, żeby znowu komuś pojechać ... czepić sie Martyny albo pokazać jaka to Ty jesteś wygadana - a poużywaj sobie ... masz swoje 5 minut ... Wrócę za 10 :?

ZAŁAMAĆ SIE TO MOŻNA NA CZYTAJAC TWOJE WYPOWIEDZI SIEDZE TU OD NIEDAWNA ALE NAJBARDZIEJ NIEUPRZEJMĄ I DENERWUJACA OSOBA MNIE JESTEŚ TY ZASTANÓW SIE DLACZEGO
ROBISZ GŁUPIE I NIEPOTRZEMBE KOMENTARZE WYPOWIEDZIEC SIE JUZ NIE MOŻNA......
WIEC PROSZE CI ZAMKNIJ SIE!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:56

ZNACIE SIE I JEDNA BROBI DRUGIEJ ......BLA BLA BLA .
NA WYMIOTY ZBIERA
POLICZCIE SE PO ILU OSOBACH WE 3 ZJEŹDŹACIE SIE !!

PODAŁAM RZYKŁAD BEZNAJDZIEJNEGO TEMATU A TE TERAZ BEDA MIESZAC W TO MOICH ZNAJOMYCH

MARTYNA ZAŁOŻYŁAŚ BEZNADZIEJNY TEMAT I MOIM ZDANIE NIE MOŻESZ MÓWIC O INNYCH TEMATACH ŻE SA BEZNADZIEJNE BO TWOJEGO NIE DA SIE POBIĆ...
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:58

Bo tamten temat był daaaawno, a ten co Gitara założyła nie Przepraszam ale... Co ma pojawianie się płyt do..... Co ma piernik do wiatraka?

TEMAT KTÓRY BYŁ DAWNO CHYBA NADAL JEST NA FORUM I DA SIE GO ,,ODGRZEBAĆ'''
BO NOWE PIOSENKI TO NOWE ODCZUCIA Z NIMI ZWIAZANE
JEST CHYBA RÓZNICA MIEDZY SŁOŃCE A JETEM JAKA JESTEM
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 4:04

mandragora pisze:BO NOWE PIOSENKI TO NOWE ODCZUCIA Z NIMI ZWIAZANE
JEST CHYBA RÓZNICA MIEDZY SŁOŃCE A JETEM JAKA JESTEM

Chyba coś nie na temat tu piszesz Kochanie :roll:
A jeśli myślisz, że wciągniesz mnie w dalsze dyskusje z Tobą, to się mylisz.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 05 mar 2003, 4:23

A od kiedy " Jestem, jaka jestem " to jest nowa płyta ...

ZAŁAMAĆ SIE TO MOŻNA NA CZYTAJAC TWOJE WYPOWIEDZI SIEDZE TU OD NIEDAWNA ALE NAJBARDZIEJ NIEUPRZEJMĄ I DENERWUJACA OSOBA MNIE JESTEŚ TY ZASTANÓW SIE DLACZEGO
---> " od niedawna " ??? Moim skromnym zdaniem juz o wiele za długo ... Ty będąc od niedawna bardziej narzucasz tu jakiekolwiek swoje poglądy i narzucasz w ogóle cała swoją osobę, niż Ci wszyscy użytkownicy forum razem wzięci ...

WYPOWIEDZIEC SIE JUZ NIE MOŻNA......
---> chyba masz mylne pojęcie słowa " wypowiadać " ... ludzie na wsi się kulturalniej kłócą, niż Ty się wypowiadasz ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 18:11

Doszłam do jeszcze jednego wniosku... Tak na koniec... Skoro ciagle zaznaczasz, że Martyna też temat jakiś beznadziejny stworzyła... To czy ja mam rozumieć, że Gitara stwarzając te 4 brała przykład z Martynki??
Jeśli tak... To Martyna nie ma się co przejmować nawet - ludzie chcą brać z niej przykład :lol:
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 05 mar 2003, 18:24

[quote]Czekałaś na swój żywioł , co ? Na odpowiedni moment, żeby znowu komuś pojechać ... czepić sie Martyny albo pokazać jaka to Ty jesteś wygadana - a poużywaj sobie ... masz swoje 5 minut ... Wrócę za 10 [/quote]

Kasiu, zaczynasz mnie troszke draznic , nie wiem, moze sie mysle, moze nie powinnam tego pisac, ale osoba, ktora najbardziej sobie jezdzi po ludziach z forum, w szczeglonosci nowych, jestes Ty. Takiej zlosliwoasci to ja dawno nie widzialam u nikogo... ostatnio w co drugim poscie jestes strasznie zlosliwa dla kogos... chyba troszeczke przesadzasz. Takie jest moje skromne zdanie.
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 05 mar 2003, 18:36

po prostu ja, Kasia jest złośliwa - racja, ale jakby mi ktoś pisał, że mam się zamknąć też by mnie poniosło. Ona i tak bardzo spokojnie się zachowuje w porównaniu do mandragora :roll: a na forum jest od początku a taka mandragora przyszła i obraża wszystkich. Coś jest chyba nie tak :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 05 mar 2003, 18:38

Boshe ludzie, po cholere się kłócicie, nie żebym się wymądrzała ale trochę tolerancji by wam się przydało ;) ludzie z tego forum którzy są tu juz od dawna, utworzyli sobie zamknięty krąg - elitę, i nie wpuszczają tam nikogo nowego. A zależy Wam chyba na rozwoju tego forum , fajnych dyskusjach, fajnych przyjaźniach. Więc jeszcze raz - trochę tolerancji, dajcie juz spokój, bo to te Wasze kłótnie właśnie nic nie wnoszą, połowa tematów to kłótnie, przez które jest tu tylko bałagan ;)

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 05 mar 2003, 18:51

Ja tu nie mowie tylko o sotatniej wypowiedzi Kaski, tej, co zacytowalam. ale wystarczy rzucic okiem w profil Kaski, zeby zobaczyc, ze zdecydowana wiekszosc jej wypowiedzi ostatnich ocieka zlosliwoscia.... nie mowie tego po to, by pojezdzic po Kasi, bron Boze. Mowie tylko tyle, ze mnie sie to nie podoba. Koniec kropka. Nie chce tu nikogo obrazac, z kims sie klocic.
Obrazek

Wróć do „Łzy”