Płacze przy WASZYCH piosenkach .....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 05 mar 2003, 19:06

Tak masz racje Christine nie ma co się kłócić, bo takim zachowaniem nic nie wskuramy.
Ja witam nowych formuowiczów gitarke i mandragora(sorki jak przekręciłam)
i weźcie pod uwage słowa które powiedziały dziewczyny bo to są panie które pilnują porządki na forum poto aby nie było zbędnych informacji.
Pozdrawiam
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
marigell

Postautor: marigell » 05 mar 2003, 19:15

Christiane pisze:ludzie z tego forum którzy są tu juz od dawna, utworzyli sobie zamknięty krąg - elitę, i nie wpuszczają tam nikogo nowego.

E nooo. Bez przesady. Jaki krąg. Podziemny krąg? Chyba nie wiesz o czym piszesz. Proszę przeczytać posta Kathleen_kelly w którym pisała o jesoosie. Przekonasz się, że się mylisz.
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 05 mar 2003, 19:37

ludzie z tego forum którzy są tu juz od dawna, utworzyli sobie zamknięty krąg - elitę, i nie wpuszczają tam nikogo nowego.
---> heh ... pisałam już coś o tym ... nie będe się powtarzać - przyjrzyj się dokładniej egzystencji forum od początku, pogadaj z jesoos'em i innymi, a potem ze mną rozmawiaj, bo nie mam już do Was siły ... Ale jak dotąd z tego co widzę, to jedynymi ludźmi, którzy robią z siebie jakąś zorganizowaną społeczność oddzielającą się od reszty jesteście właśnie Wy - Wasza elita uciśnionych, nękanych i niedopuszczanych do głosu ...

ktora najbardziej sobie jezdzi po ludziach z forum, w szczeglonosci nowych, jestes Ty. Takiej zlosliwoasci to ja dawno nie widzialam u nikogo... ostatnio w co drugim poscie jestes strasznie zlosliwa dla kogos... chyba troszeczke przesadzasz.
---> wiesz ... w takim razie mało chyba w życiu widziałaś ... po pierwsze ja nie jeżdżę, a w większości się tylko bronię ( nie dlatego, że broni się winny, tylko dlatego, że broni się ten, co się szanuje ) ... poza tym, jeśli już upierasz się, że jeżdżę, to nie po " nowych ", tylko po tych, co piszą bzdury ... i po tych, którzy tu wchodzą i obrażają wszystkich na lewo i prawo ... Poza tym nie dla Ciebie forum stało się drugim domem, nie dla Ciebie połowa tych ludzi jest jak druga rodzina, więc może Ty inaczej odbierasz to, co się tutaj dzieje ... więc nie mów mi, że przesadzam ... bo nie masz o tym pojęcia ...

Nie chce tu nikogo obrazac
---> chyba Ci troszkę nie wychodzi ... " Takie jest moje skromne zdanie. "
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 22:09

kathleen_kelly pisze:---> heh ... pisałam już coś o tym ... nie będe się powtarzać - przyjrzyj się dokładniej egzystencji forum od początku, pogadaj z jesoos'em i innymi, a potem ze mną rozmawiaj, bo nie mam już do Was siły ... Ale jak dotąd z tego co widzę, to jedynymi ludźmi, którzy robią z siebie jakąś zorganizowaną społeczność oddzielającą się od reszty jesteście właśnie Wy - Wasza elita uciśnionych, nękanych i niedopuszczanych do głosu ...
[/color][/b]

ekhm...Kaśka trafiła w sedno...nie widziałem tutaj żadnego przejawu 'elitarności' ..za to Wy tworzycie jakąś komunę uciśnionych...swoją drogą nie trzeba czytać całego forum..wystarczy prześledzić kilka ostatnich tematów zeby wiedziweć o co chodzi...niestety niektórym sie tego nie chce i w tym cały problem :P
Ostatnio zmieniony 05 mar 2003, 23:06 przez jesoos, łącznie zmieniany 1 raz.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 05 mar 2003, 22:18

placze nad wami-zal mi was
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 05 mar 2003, 23:28

ale osoba, ktora najbardziej sobie jezdzi po ludziach z forum, w szczeglonosci nowych, jestes Ty. Takiej zlosliwoasci to ja dawno nie widzialam u nikogo...

Więc ja napiszę kilka słów na ten temat.....otóż Kasia jest chyba z nas najbardziej emocjonalna...(co ja osobiście uważam za zaletę...bez wazeliniarstwa :wink: )...ale po nikim nie jeździ chyba tak jak ja np.....Aniu ..Kasia należy do osób którym na forum zależy może bardziej niż innym (nie umniejszając nikomu :roll: ) i dlatego czasem się unosi...ale ja bym tego nie nazwała złośliwością....Ona po prostu jako jedna z nielicznych mówi to co myśli co niestety jest rzadko spotykane.....nie będę już tłumaczyć jak działa nam na nerwy nieprzestrzeganie jednej a podstawowej zasady.....ZANIM STWORZYSZ 5 TEMATÓW.....POŚWIĘĆ TROSZKĘ CZASU NA PRZEJRZENIE FORUM....tak najprostszym językiem mówiąc....

Jeśli chodzi o posty Mandragory......to dają wiele do życzenia...pachną sarkazmem....złośliwością.......drwiną.....i zaistnieniem na forum......bo czy "beznadziejnym"tematem" jest temat Martyny o urodzinach......KOMPLETNIE sie z tym nie zgadzam ......gdyż Mandragora wczoraj na PW pisała coś o tym że Forum to ...."niby" rodzina"...więc ten temat jest jak najbardziej na miejscu.....nietaktem natomiast jest pisanie o tym, że Martyna chce zwrócić naszą uwagę na datę swoich urodzin...wierz mi, że nie MUSI tego robić... :roll:
Sylwia
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 mar 2003, 23:48

wiecie co chiałaam przczytać całą tą kłótnie na tym temacie... ale jakoś nie mogłam... naagle zrobiła mi sie bardzo smutno... :( :cry:... myślę że członą łez nie o to chodziło.... czemu nie potraficie sie zjednoczyć i wyluzować... ludzie (mówię do kathleen i maandragory) przecież wy się wogóle nie nzacie jak możecie tak na siebie pluć (za przeproszeniem). rozumiem, ze obie bronicie swojego zdania ale zakopcie topór... gitarka przynajmniej wyluzowała (przynajmniej na tym topicu) i chwała jej za to.... APELUJĘ DO WAS... uspokójcie sie! to forum coraz bardziej mi sie zaczyna nie podobać i jak tak daalej będzie to poprostu przestanę tu zaglądać... będzie mi to bardzo trudno zrobić... ale to chyba lepsze niż patrzyć na to jak wszyscy sie wyzywają....

ps. co do zarzucenia Kasi że obraża nowych forumowiczów to trochę sie z tym zgadzam... sama kiedyś jak byłam tu nowa... przeczytałam od niej coś nie miłego.... ale nie waarto rozpamiętywać starych ran... nie mam nic do niej

pamiętajcie
BO TO SĄ ŁZY SZCZĘŚCIA A NIE ŁZY SMUTKU!!!!
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 05 mar 2003, 23:56

Qrde... myślę.... może założę nowy Temat..... "Łzy szczęścia", albo "Pogudźmy się"...

Czasem myślę co mam zrobić z FORUM tym, niewiele wiem, niewiele wiem...
...
Martynka

Postautor: Martynka » 06 mar 2003, 2:30

Madragoro(rze).... Jesteś jedną z novwych i od razu masz do wszystkich pretensje, że coś tam coś tam....... Temat o urodzinach założyłam po to, żeby po prostu dowiedzieć sie kiedy "reszta wspaniałych ludzi" ma urodziny..... Przecież nie będe pytała Sylwii kiedy ma urodziny, bo wiem że 7 kwietnia ;) Albo Kathleen... Wszyscy wiemy, że 3 listopad.... Tak sie składa, że rok temu usłyszałam milion wspaniałych słów i to nie tylko od forumowiczów :lol: (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi... :lol: ) i chciałabym się im odwdzięczyć, a że za nie długo mam urodziny to przypomniało mi sie o tym...

Jeśli texty Kathleen wqurzają niektóre osoby ( i wcale nie mam na myśli Ani ) to prosze was, popatrzcie na komentarza Madragory(ra) (czy jak to sie pisze :P ).... Brak mi słów.....

I jeszcze jedno.... Madragoro(rze :P ).....
SAM(A) SIE ZAMKNIJ!!!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 06 mar 2003, 2:52

Ja do Kasi naprawde nic nie mam osobiscie, ja tylko napisalam jak odbieram ostatnie Jej posty. Przepraszam KAsiu jesli Cie urazilam, nie to mialam na celu, ja tylko zwrocilam uwage na to, co zauwazylam. Owszem Madagora tez sie rzuca... ale czy tu panuja zasady "oko za oko, zab za zab"? Nie odpowiada komus co pisze Madagora? oki, napiszcie, ale po co z zsarkazmem i ironia? Gitarce napisalam co o mysle o Jej postach na GG, chyba dotarlo.... mam nadzieje przynajmniej, Ale nie zaczelam jej z miejsca pisac, ze "jestes tu za dlugo".

Kasiu, przepraszam, jesli Cie urazilam. Nie to mialam na celu.
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 mar 2003, 5:33

" Ja się już zamykam ... róbcie sobie wszyscy co chcecie ... ale potem nie rozpaczajcie, że się Wam na forum zrobił burdel i nie wiadomo co teraz ... " - tak miało być ... ale się rozmyśliłam :P Miałam napisać, że jeśli jestem taka niemiła, to lepiej sobie stąd pójdę i dam Wam święty spokój ... ale tak wtedy sobie pomyślałam, że jak tu WSZYSCY są tacy mili ... wszyscy bez wyjątku, tylko ja jestem niemiła, złośliwa i w ogóle beeeeeeeee, to ja jednak z Wami zostanę ... podobno kto z kim przystaje takim sie staje ... może przesiąknę kulturą wypowiedzi madragory ... pokorą Gitarki - i wszystkim nam się wtedy będzie żyło przecudownie w wielkim burdelu zwanym " forum fanów zespołu ŁZY " ... Chciałam zauważyć, że praktycznie każdy z Was, kto użył słów ---> " Taaaaaaaak ... masz rację ... Ona jest złośliwa .... Taaaaaaaak ... zgadzam się ... złośliwe to jak cholera. " <--- nie wie o mnie dosłownie NIC ( Syriel w szczególności ... ) ... może więc warto się nad tym zastanowić ... :? Niestety mnie Wasze zdanie na mój temat jakoś szczególnie nie boli ( więc się nie udało - Zonk :P ) - jakby Wam Sylwia przyznała rację, to by mnie bolało bardzo ... Martyna - też ... Dorota, Justysia, Jesoos, sara i inni - ale tak nie jest ... jedyne co mnie boli, to to, że się rzucacie raczej nie na tych co trzeba i że żywicie się jedynie pozorami ... i szczerze ( zawsze jest szczerze ... i za to przepraszać nie mam zamiaru :P ) to jest to dość wkurzające, dlatego zostanę sobie tutaj, żeby Wam zrobić .................. na złość :P

P.S. Dzięki Sylwuś - tyle mi wystarcza za Nich wszystkich :*
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
marigell

Postautor: marigell » 06 mar 2003, 15:32

kathleen_kelly pisze: ... dlatego zostanę sobie tutaj,
żeby Wam zrobić .................. na złość :P

Na złość? Jakbyś sobie poszła to byś mi zrobiła na złóść (no może nie na złość ale przykro by się zrobiło (Sylwia to nie TWA, chciałam napisać coś miłego, żeby troche atmosfere rozluźnić)) :D
Obrazek
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 06 mar 2003, 16:53

kathleen_kelly pisze: " Ja się już zamykam ... róbcie sobie wszyscy co chcecie ... ale potem nie rozpaczajcie, że się Wam na forum zrobił burdel i nie wiadomo co teraz ... " - tak miało być ... ale się rozmyśliłam :P Miałam napisać, że jeśli jestem taka niemiła, to lepiej sobie stąd pójdę i dam Wam święty spokój ... ale tak wtedy sobie pomyślałam, że jak tu WSZYSCY są tacy mili ... wszyscy bez wyjątku, tylko ja jestem niemiła, złośliwa i w ogóle beeeeeeeee, to ja jednak z Wami zostanę ... podobno kto z kim przystaje takim sie staje ... może przesiąknę kulturą wypowiedzi madragory ... pokorą Gitarki - i wszystkim nam się wtedy będzie żyło przecudownie w wielkim burdelu zwanym " forum fanów zespołu ŁZY " ... Chciałam zauważyć, że praktycznie każdy z Was, kto użył słów ---> " Taaaaaaaak ... masz rację ... Ona jest złośliwa .... Taaaaaaaak ... zgadzam się ... złośliwe to jak cholera. " <--- nie wie o mnie dosłownie NIC ( Syriel w szczególności ... ) ... może więc warto się nad tym zastanowić ... :? Niestety mnie Wasze zdanie na mój temat jakoś szczególnie nie boli ( więc się nie udało - Zonk :P ) - jakby Wam Sylwia przyznała rację, to by mnie bolało bardzo ... Martyna - też ... Dorota, Justysia, Jesoos, sara i inni - ale tak nie jest ... jedyne co mnie boli, to to, że się rzucacie raczej nie na tych co trzeba i że żywicie się jedynie pozorami ... i szczerze ( zawsze jest szczerze ... i za to przepraszać nie mam zamiaru :P ) to jest to dość wkurzające, dlatego zostanę sobie tutaj, żeby Wam zrobić .................. na złość :P

P.S. Dzięki Sylwuś - tyle mi wystarcza za Nich wszystkich :*

Kasiu, Ty chyba nie potrafisz przyjac do siebie najmniejszej ilosci krytyki... jak KAsia sobie pisze, ze ktos jest be, pisze , ze jest zle itp, itd, to jest OK. Jak napisza tak o Kasi - NIC O MNIE NIE WIECIE!!! A co Ty wiesz o Madagorze? Co wiesz o Gitarce? tyle samo, co One o Tobie, co przczytaly na forum. Co ja przeczytalam na forum? Wiele Twoich posow. Byly posty w porzadku, ale byly tez te nie w porzadku. Moze nie znam Ciebie osobiscie, ale to co napisalam o Tobie kilka postow wczesniej jest stwierdzone na podtsawie tego, co piszesz. Szlo to wywnioskowac z Twoich wypowiedzi. Jak Ci sie cos nie podoba, zaczynasz z sarkazmem, ironia, chamstwem i jak sie tylko da, jezdzisz jak nic. Jak Ci sie DELIKATNIE zwroci uwage, jest zle. bo WY NIC O MNIE NIE WIECIE!! Wiemy, tyle, ile chcesz nam przekazac wlasnie na tym forum. Ja naprawde nie chce z Toba drzec kotow, ale zastanow sie czesami nad soba. Przeczytaj swoje posty, jakby byly adresowane do Ciebie. Przyjemne? Chyba nie bardzo. A na pewno duzo mniej przyjemne od tego, co ja Ci napisalam. Piszesz, ze rzucamy sie nie na te osoby, co powinnismy, A na kogo powinnismy, jesli wolno spytac?

Sorry za te slowa... nadal utrzymuje to, co napisalam w PW.
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 mar 2003, 18:32

po prostu ja pisze: Kasiu, Ty chyba nie potrafisz przyjac do siebie najmniejszej ilosci krytyki... jak KAsia sobie pisze, ze ktos jest be, pisze , ze jest zle itp, itd, to jest OK. Jak napisza tak o Kasi - NIC O MNIE NIE WIECIE!!! A co Ty wiesz o Madagorze? Co wiesz o Gitarce? tyle samo, co One o Tobie, co przczytaly na forum. Co ja przeczytalam na forum? Wiele Twoich posow. Byly posty w porzadku, ale byly tez te nie w porzadku. Moze nie znam Ciebie osobiscie, ale to co napisalam o Tobie kilka postow wczesniej jest stwierdzone na podtsawie tego, co piszesz. Szlo to wywnioskowac z Twoich wypowiedzi. Jak Ci sie cos nie podoba, zaczynasz z sarkazmem, ironia, chamstwem i jak sie tylko da, jezdzisz jak nic. Jak Ci sie DELIKATNIE zwroci uwage, jest zle. bo WY NIC O MNIE NIE WIECIE!! Wiemy, tyle, ile chcesz nam przekazac wlasnie na tym forum. Ja naprawde nie chce z Toba drzec kotow, ale zastanow sie czesami nad soba. Przeczytaj swoje posty, jakby byly adresowane do Ciebie. Przyjemne? Chyba nie bardzo. A na pewno duzo mniej przyjemne od tego, co ja Ci napisalam. Piszesz, ze rzucamy sie nie na te osoby, co powinnismy, A na kogo powinnismy, jesli wolno spytac?

Sorry za te slowa... nadal utrzymuje to, co napisalam w PW.
------> może na tych co Wam robią burdel na forum i jeszcze z tej okazji wyzywają wszystkich na lewo i prawo ? Ale z tego co widzę, to najlepiej na siebie ... Wiesz - trochę Cię nie rozumiem ... Nie napisałam w moim poście ani słowa skierowanego do Ciebie, właśnie dlatego, że przyjęłam Twoją krytykę, i nie poruszałam nawet tematu tego, by się nie kłócić, ale Ty oczywiście na brak reakcji odpisujesz mi znów do znudzenia to samo, nie zapomniwszy oczywiście zaznaczyć, że wcale nie chcesz się kłócić - przedziwne ... Poza tym wiesz - jeśli ja piszę o kimś " źle ", to piszę np. że zaśmieca forum postami ... albo coś o Jego postach, a nie o Nim ... natomiast swierdzenie " złośliwa " się raczej nie tyczy postów :? Wyjątkiem jest tu madagora, która sama zaczęła się rzucać i mnie obrażać ... Czy panuje zasada " oko za oko, ząb za ząb " ? Nie ... nie panuje ... ale czy uważasz, że miłością zwalczysz nienawiść ? A jeździć po sobie pozwoli tylko ten, kto sam siebie nie szanuję ... Poza tym nie wiem czemu uparcie rzucasz się do mnie właśnie Ty, podczas gdy TY powodów do tego nie masz wcale bo nie odezwałam się do Ciebie w żadnym poście - oczywiście zapewne dlatego, że nie chcesz się kłócić ... Co wiem o Madagorze ? To, że tu wparowała i obraża Martynę, rzuca sie do mnie i z Jej postów wieje chamstwem i złośliwością - i to też Jej napisałam - to co widzę ... w taki sam sposób, bo tylko taki zapewne jest w stanie do Niej dotrzeć, skoro tylko takiego używa ... Co wiem o Gitarce ? To, że z Jej postów wieje brakiem pokory, a na delikatną radę zareagowała ostrą i niemiła krytyką, po czym nawet ignorancją ( wyobraź sobie, że ktoś wchodzi do Ciebie do domu ... w butach ... Twoja mama uśmiecha się ciepło i delikatnie zwraca uwagę, że miło byłoby gdyby ściągnął buty, a w odpowiedzi słyszy, że jest chorą pedantką i ten ktoś będzie sobie chodził tak, jak jemu jest wygodnie, a jak Twojej mamie to nie odpowiada, to ma pecha - ale przecież o co Kasia się rzuca :? ) - i również tylko to Jej napisałam ... natomiast najbardziej to rzucasz się Ty, chociaż do Ciebie nie powiedziałam nic i Ty mówisz " jesteś złośliwa " ... " drażnisz mnie " ... i rzeczy, które raczej piszesz o mnie, a nie o moich postach ... Więc nie piernicz mi, że nie umiem przyjąć krytyki, bo za to że ją przyjęłam i milczałam, również zostałam skrytykowana - proponuję się więc zastanowić, co Ty właściwie chcesz osiągnąć - oczywiście wiadomo, że broń Boże się nie chcesz kłócić ... - bo ja narazie nie mam pojęcia ... i Ty ( obawiam się ) chyba też nie masz ... :? Więc może czas dać sobie spokój ...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 mar 2003, 2:57

1 -próbowałem przeczytać pięć ostatnich postów od początku do końca...nmioe da się :P
2 -ja to widze tak: będzie jakiś większy zlot (albo kilka mniejszych) spotkacie się ze sobą...porozmawiacie na spokojnie w 4 oczy, poznacie się lepiej i polubicie
3 -jezeli juz musicie odpisać -poczekajcie dzien albo dwa az wam emocje miną...na spokojnie naprawde wszystko lepiej wychodzi ;)
4 -tym razem zrezygnowałem ze wstawiania się za jednymi a potępiania drugich -moje zdanie juz jest znane myślę i takie zostanie :)

miało byc jkrócej...nie wyszło hihi
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”