Płacze przy WASZYCH piosenkach .....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 07 mar 2003, 3:17

zaczne od poczatku.... dlaczego sie rzucam na Ciebie, skoro o mnie nie piszesz. bo nie odpowiada mi, jak inni czepiaja sie innych niewzzne z jakiego powodu.

moze nie piszesz bezposrednio do mnie, ale odpowiadasz na watek, ktory ja rmowisz, ze przyjelas moja krytyke. czy stwierdzenie, ze "zostane na zlos" bylo wlasnie przyjeciem tej krytyki?? bardzo interesujace... do tego napisalas, ze Cie to nie ruszylo (a to Zonk...). Malo wygladalo to na przyjmowanie krytyki....

Klocic sie nie chce, chce, zebys zrozumiala o co mi chodzi - na co sie zreszta nie zapowiada. To mialo byc zwrocenie uwagi, owszem, zmienilo sie w klotnie, niepotrzebna zreszta. i nie "brak reakci", reakcja bylo tylko to, ze odpowiedzialas na mojego posta, nwet nie zwracajac sie besposrednio do mnie.

mowisz, ze piszesz o postach, nie poszczegolnych osobach. bardzo ciekawe... bo jednak zdarzaly sie posty i o osobach, nie tylko o postach, ale jak wolisz, moge napisac : Nie TY, lecz TWOJE posty sa zlosliwe, przesiakniete niepotrzebnym sarkazmem chamstwem. Z tym, ze to co piszesz swiadczy o Tobie, wiec na jedno wg mnie wychodzi. A moje "zlosliwa" tyczy wlasnie postow.

Nie sadze, ze miloscia zwalcze nienawisc, skadze znowu. ale twoje metody sa lekko brutalne. i to mi sie w nich nie podoba. Jak mi sie cos nie podoba w czyichs postach, mowie mu o tym, bez chamstwa i zlosliwosci, ale mowie prawde. efekt osiagam z reguly lepszy od Ciebie, bo mnie sluchaja, a z Toba zaczynaja sie klocic.

Z wchodzweniem z butami w czyjes zycie - zgodze sie z Toba.Z tym, ze najpierw mozna ladnie poprosic o sciagniecie butow, a w razie braku odzewu, czy texcie o pedantyzmie mozna uzyc mocniejszych argumentow. A Ty chyba z gor zakladasz, ze jednak poleci text, ze jestes pedantka. Moze zacznij od delikatniejszych argumentow? Mi caly czas o to chodzi - bez zlosliwosci, bez sarkazmu. i wlasnie to chce osiagnac.

Moze znowu to jakos skomentujesz, ale napsze jeszcze raz - nie szukam z Toba awantury czy cos. Nie o to mi chodzi. Jakby szlo mi tylko o to, zeby miec sie z kim klocic, poszukalabym blizej siebie, gdzies w otoczeniu. Przemysl po prostu to, co Ci napisalam, tylko o to Cie prosze.

Mam nadzieje, ze na tym zakonczymy, bo nasza dyskusja jest kompletnie bez sesnu. Ty przemysl co napisalam, ustosunkuj sie do tego, jak uwazasz, i mam nadzieje, koniec tematu. mam nadzieje, ze nie ebdziesz chowac do mnie urazy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 mar 2003, 21:56

jaki z tego wszystkiego wniosek?
za duże jest tego wszystkiego tutaj. za dużo tematów w których mówi sie o tym samym.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 mar 2003, 1:00

mnie tez na poczatku wszyscy bluzgali! dobrze ze jest duzo nowych!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 mar 2003, 19:46

to z czasem mija
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”