DLACZEGO JESTEŚCIE NIEMILI?????????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 04 mar 2003, 21:57

To może teraz ja się wypowiem na ten temat.
Uważam że wcale nie jesteśmy niemili, jak to zarzuciła nam Gitarka... Przecież to Ona weszła na forum i nie rozeznawszy się jakie tematy już były poruszane, założyła kilka nowych, moim zdaniem zbędnych... Co niektórzy jej grzecznie zwrócili uwagę... Jeśli dla Ciebie Gitarko, osoba zwracająca Ci uwagę jest od razu uważana przez Ciebie za osobę niemiłą to wybacz... :roll: W każdym razie powinnaś przeglądnąć forum zanim założysz jakiś nowy temat... Zarzucanie nam, że nie potrafimy pisać jak działa na nas muzyka Łez, wynika z Twojej nie wiedzy na nasz temat, a temat tego forum. Niejednokrotnie pisaliśmy jak działa na nas muzyka Łez... Nie myśl sobie również że jesteś wyjątkowa dzięki temu że się popłakałaś przy muzyce Łezek... Zapewniam Cię że nie tylko Ciebie wzrusza Ich muzyka... Jestem przekonana że na większość osób z forum Łzy działają podobnie, tylko czy to jest powód do zakładania nowego tematu??? wątpię... Albo Twój temat "GITARZYŚCI GÓRĄ"... Powiedź mi co nowego wniósł na forum... Ja osobiście nie dostrzegam nic poza zaśmiecaniem.... Ale może się mylę, może ten temat ma jakiś ukryty sens... :wink: :roll: :roll: :roll:
PS. Ja też lubię gitarki :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 22:14

Sylwia pisze:
Może wy nie potraficie napisac o tym jak działa na was ICH muzyka...ja potrafie...

Rzeczywiście....na nas muzyka Łez nie działa kompletnie...hmm........działamy tu od początku istnienia strony.....stworzyliśmy kilkadziesiąt tematów...kilkaset postów........z zespołem przeżywaliśmy dobre i złe wydarzenia......ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć.....skoro nie zadałaś sobie trudu.....czytając chcoćby jeden temat...dowodem na to jest pytanie.....czy ktoś z zespołu zagląda na forum...wiedziałabyś gdybyś choć 20 minut poświęciła na czytanie...tego co tu stworzyliśmy.....ale po co ja się produkuję...pewnie i tak tego też nie przeczytasz

SYLWIA.. ślicznie to napisałaś, ąż mi sie tak miło zrobiło, poczułem sie tak cudownie... :D

CO DO GITARKI...... JESTEŚ TU NOWA..... a zrobiłas już tyle nowych postów, że HEJ... My tutaj na FORUM chcemy zachowac jak największy pożądek i ład. Zrobiłas tyle postów i tak w sumie to to trochę głupio, ja np. nie lubię jak nagle jest tyle nowych postów i czasem sa one niepotrzebne.
...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 mar 2003, 22:17

i tu musze siem zgodzić z Dorotą. temat np. "gitarzyści górą" nic nie zmienił na forum ani nie przynisł nic nowego. kilka postów w nim jest i to wszystko temat zamknięty. a pozatym założone zostało ostatnio wiele tematów które kiedyś już siem pojawiały na forum i była już rozmowa na temat np. "Płacze przy Waszych piosenkach" to jest tylko przykład jest jeszcze kilka tematów na miare tego. uważam że osoba która zwraca komuś uwage nie jest odrazu niemiła. ona chce poprostu tą osobe uświadomić jakie błędy popełniła. Ty Gatarko jesteś tu nowa i potraktuj to jako rade albo jakieś niewielkie upomnienie. nie myśl zaraz że wszyscy sa nie mili. nie znasz nas i nie wiesz jacy naprawde jesteśmy a fakt że ktoś Ci zwraca uwage nie mówi o człowieku wszystkiego i nie zdradza jege chrakteru.
czytaj uważniej forum i patrz jakie tematy już sie pojawiły.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 mar 2003, 22:20

Taak... weź to jako radę.... Nie potrzebnie np.. zrobiłas temat "DLACZEGO JESTEŚCIE NIEMILI" mogłaś to samo napisać w temacie który już załozyłas wczesniej. Na niektóre rzeczy wcale nie trzeba nowego tematu...
...
Martynka

Postautor: Martynka » 05 mar 2003, 2:37

Ja zadam tylko jedno pytanie Gitarce... Skąd wiesz, ze jesteśmy niemili, skoro prawie nas nie znasz?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 05 mar 2003, 3:06

Po pierwsze jacy "my"?Zostałaś moze wybrana rzecznikiem tego forum?Jesli nie to prosze pisz sama za siebie
---> jeślibyś uważnie przeczytał mojego posta, to zauważyłbyś, że był On wyraźnym nawiązaniem do wcześniejszego postu Sylwii, a więc bardzo łatwo domyślić się, że " my " znaczy w moim poście " każdy wcześniejszy użytkownik tego forum ", podczas którego obecności i działalności kształtowały się panujące tu zasady, których Gitarce wypadałoby przestrzegać ... a więc do " my " należysz również i " Ty " :? Ale widać nie przeczytałeś uważnie mojego posta - więc proszę Cię ... odczep się ... :?

Poza tym nie wiem co takiego masz na celu, aby dzielić sobie forum na ważnych i mniej ważnych - ale zapewne coś wielce szlachetnego ( czyli aby pokazać jakie tyraniczne panują tu zwyczaje, jak Ty dużo wiesz na ten temat i po to, aby komuś zrobiło sie przykro ) - niestety jest to tylko i wyłącznie abstrakcyjny wytwór Twojej wyobraźni ... i jeśli nie wiesz co znaczy " brak pokory " to ja już nic na to nie poradzę ...
[/i]
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:12

NIE WIEDZIEĆ CZEMU ROBICIE Z TEGO AFERE ZUCACIE SIE NA NOWE OSOBY NA FORUM ...GITARKA NIE JEST 1...I ZAPEWNE NIE OSTATNIA ,DYKTUJECIE SWOJE WARUNKI I PRZEDE WSZYSTKIM DAJECIE DO ZROZUMIENIA SWOJA WYŻSZOSĆ...ZE CO TO NIE WY..BO SIEDZICIE NA FORUM DŁUŻEJ I TEGO TYPU SPRAWY......PO CO?
ZAŁOŻYŁA TEN TEMAT BO POCZUŁA SIE TU NIE MIŁO A TAK PRZECIEŻ NIE POWINNO BYĆ..
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 3:16

Cień Anioła pisze:A moze Gitarka ma modem-a przy modemie na tkaie przyjemnosci nie mozna sobie pozwolic :D :D :D

Kasia weź nie piernicz! naprawde tyle zachodu trzeba żeby sobie w kilka minut ściągnąć kilka stron forum do przeglądania off-line :evil:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 05 mar 2003, 3:26

Wiesz co dziewczyno - Ty mnie tu mimo wszystko śmieszysz najbardziej ... nawet by Cię 3 takie gitarki nie pobiły ... :? Nie my dyktujemy warunki, tylko forum istnieje od dawna ... a to chyba dość normalne, że jeśli coś egzystuje od jakiegoś już czasu, to zaczynają panować, jakieś zasady owej egzystencji - to sie rozumie samo przez siebie - które dla członków żyjących w tym miejscu są normlane, a dla ludzi nowych są czymś, co trzeba zaakceptować ... Nie wiem gdzie my dajemy do zrozumienia swoją wyższość, ale z pewnością masz rację, bo w końcu " Kelly - kobieta idealna " :? Założyła ten temat, bo chciała zwrócić na siebie uwagę ... poczuła się niemiło ? To ciekawe ... Jej nikt nie wyzwał od " pani przemądrzałej ", za to bardzo delikatnie dał radę, jak funkcjonować, by wszystkim było dobrze ... Poza tym nie pieprz mi tu głupot dziewczyno - weźmy takiego jesoos'a ... jeszcze dość niedawno też był tu nowy ... Czy kiedykolwiek, ktokolwiek Go za coś " zjechał " ? Nie :!: :!: :!: Tyyyyyyyy - a może to dlatego, że nie otwierał bzdurnych tematów, ani nikogo nie obrażał, co ? Nie wydaje Ci się ... ? :? A teraz dziwne, że jakoś jest traktowany na równi z innymi i zapewne czuje się pełnoprawnym stuprocentowym członkiem forum - które dla niektórych nie jest zwykłym forum, a czymś na wzór rodziny - więc weź lepiej pomyśl co piszesz i nie wkurzaj mnie ... jeśli oczywiście będziesz tak łaskawa, a Twoje prawa jako równego ze mną uczestnika forum pozwalają Ci mi odmówić, co zapewne i tak zrobisz ... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 3:26

Jasne... W takim układzie potem nie piszcie, że forum schodzi na psy :?
Awatar użytkownika
FIEND

Postautor: FIEND » 05 mar 2003, 3:54

Witam :) Wracam po dlugiej przerwie na forum i widze juz jakas mala klotnie, ale taka malutka :wink: Moim zdaniem to nic dziwnego ze nowej osobie trudno jest sie wkrecic do "starszyzny", ale nie uwazam ze sa to osoby niemile:) wrecz przeciwnie... sa to bardzo fajne istotki, ktore pisza ciekawe posty :D A co do tych ciekawych postow to ide sobie poczytac, ale raczej wszystkich nie przeczytam...czasu by mi nie starczylo :P
Pozdroofka kofani fani Łezek (ale sie podlizuje :D hihihi)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 05 mar 2003, 3:55

NIE UWAŻACIE ŻE SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI.....CHYBA PORA SKOŃCZYĆ TĘ FARSE........
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 mar 2003, 4:01

Po co w ogole sa te klutnie-to jest jeden wielki temat na forum -bez sensu :D
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 05 mar 2003, 4:14

prosze...przestańmy sie juz kłócić. To jest tak że my członkowie forum ustalamy pewne zasady, reguły którymi staramy się kierowac i myśle że każda nowa osoba powinna sie także stosować do tych reguł. Jednakże nowe osoby przychodzące na forum kompletnie tych reguł nie znają i chyba można im wybaczyć to co piszą na początku i poinformowac o zasadach panujących na forum.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 mar 2003, 4:21

Sylwia przecież grzecznie na początku powiedziała, gdzie Gitara błąd zrobiła :?
Zapewne w domu jej rodziców panują pewne zasady... I ciekawa jestem, czy ona przebywając w tym domu łamie je...
I czy rodzice wtedy nie zwracają jej uwagi :?
A może ktoś wchodząc do jej domu łamie jej zasady.... To czy ona nie zwraca uwagi? :?

Wróć do „Różne czyli Inne”