DLACZEGO JESTEŚCIE NIEMILI?????????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 mar 2003, 4:23

moze by zrobic tak ze jak ktos sie na fourm zapisuje to zeby byl jakis regulamin czy go tu jakos zamiescic?
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 05 mar 2003, 4:28

... i chyba można im wybaczyć to co piszą na początku i poinformowac o zasadach panujących na forum.
---> jasne ... poinformować i jeszcze dostać za to opieprz ... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 05 mar 2003, 17:39

Gitarka spox, mnie też na początku objechali za założenie topicu podobnego do tego który już był :P a ja nie czytałam tych wszystkich tematów więc nie wiedziałam że już taki jest ;P no ale w końcu nie mogę mieć pretensji, fakt że oni tu są od początku, a ja niezbyt często mogę tu zajrzeć ;) na innym forum na które chodzę i jestem tam od początku, mam nawet moderatora, też na wszystkich nowych nie patrzę zbyt łaskawym okiem jak robią jakieś głupoty typu zakładanie tysiąca takich samych tematów :PPP

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 05 mar 2003, 20:58

Ja też nie jestem odpoczątku i mi się nie dostało. Trzeba sie przypadszyć jak poprawnie pisać posty i posłuchać ich rad.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 21:10

na forum zacząłem zaglądać mniej więcej na miesiąc przed zlotem we Wrocławiu, zabrałem głos tuz przed nim...zeby sie zadeklawropwać :) wcześniej sie nie odzywałem bo jakoś nie miałęm śmiałości :P i chyba na dobre mi to wyszło...z tą 'firmą' poprostu trzeba sie umieć obyć...
pozdrawiam
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 05 mar 2003, 21:14

Dobrze...może czas już skończyć te kłótnie i sprzeczki. Gitarka jest tu nowa i nie znając reugł panujących na Forum narobiła sporo zamieszania. Została upomniana i od słowa do słowa wszystko przerodziło się w wielki spór... Można mieć pretensje do "nowych", że chcą "zabłysnąć" na forum i niewiele czasu poswiecają na czytanie starszych postów, ale popatrzmy realnie mamy ponad 14000 postów - kto sie przez to "przegryzie" ??? Dlatego uważam, że nie można robić problemów że ktoś założył temat bardzo podobny do innego długo już obecnego na Forum. Oczywiście chodzi mi o tematy bardzo stare i już "umarłe śmiercią naturalną" (np. z przed 4 i więcej miesięcy). Wystarczy w takim przypadku nakierować "nowego" na właściwy temat, a nie zaraz tyrać za naruszanie porządku itp. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że zakładanie tematów nic nie wnoszących, czy dublujących tematy z przed kilkudziesięciu dni jest niemądre i bezcelowe - zasługuje na ostrzejsze zwrócenie uwagi. Może zatem czas na stworzenie jakiegoś zbioru zasad, których powinni trzymać się użytkownicy Forum. Nie chciałbym, aby to przybrało postać regualminu, którego nie przewiduje się odstępstw, ale zbiór zasad, które wszystkim ułatwią właściwe korzystanie z Forum. Co wy na to ?????
Druga sprawa; nie będę tu rzucał nickami ale doczytałem się na Forum pewnych sugestii, że istnieje jakiś tajemniczy podział na osoby "ważne" i mniej ważne. WSZYSCY JESTEŚMY SOBIE RÓWNI NA FORUM, BEZWZGLĘDU NA TO CZY NAPISAŁ 2 CZY 200 CZY 2000 POSTÓW !!!! Każdy ma prawo do własnej opini i zdania na dany temat. Nikt mi nie dał, tu na Forum, tak do zrozumienia, mimo że kilka razy miałem różnicę zdań z paroma osobami. Poprostu niektórzy są tu już dosyć długo i trzeba szanować ich pracę, którą włożyli w stworzenie tego Forum, a nazywać ich "ważnymi"....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 05 mar 2003, 22:19

oni sa ograniczeni!!!
marigell

Postautor: marigell » 05 mar 2003, 22:22

bobek pisze:oni sa ograniczeni!!!

KTO ?
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 22:44

sara pisze:
bobek pisze:oni sa ograniczeni!!!

KTO ?

bobek pisze półsłówkami zeby sie nie narażać heheh

ps: ten z muminków? ;)
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 05 mar 2003, 22:46

Był to pierwszy jego post, ktory przeczytałam. Teraz już wiem o co chodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 23:09

sara pisze:Był to pierwszy jego post, ktory przeczytałam. Teraz już wiem o co chodzi.

to moze naświetlisz sytuacje?
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 mar 2003, 23:12

Cień Anioła pisze:moze by zrobic tak ze jak ktos sie na fourm zapisuje to zeby byl jakis regulamin czy go tu jakos zamiescic?

a Ty myślisz że jak lama zakłada 4 bezsensowne tematy bez interesowania sie dotychczasowym życiem forum to będzie zadawać sobie trudu żeby przeczytać jakiś bzdurny regulamin???

nie ma potrzeby naprawde...wystarczy ODROBINĘ POMYŚLEĆ :P
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 05 mar 2003, 23:40

CHYBA I TAK WYSTARCZAJĄCO JEJ NAGADALIŚMY... bo jakoś jej już nie widać, ale może to dobrze ( chociaż gdyny się zmieniła - wszystko jest do wybaczenia bo jest nowa i może nie wiedziała jak zareagujemy na jej atak tematów) - mowa oczywiście o GITARCE !!!!!
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 mar 2003, 0:06

.... Dobra sprawa jest poważna... z każdym naastępnym postem przekonuję się o tym coraz bardziej... myślę o tym żeby nawet napisać do Adriana i powiedzieć mu co tu sie dzieję... ciekawe co on by na to... bo chyba Łzą nie o to chodziło...

wiecie co... chyba rozumiem nowych forumowiczów... oni chyba czują się poprostu gorsi... a przecież tacy nie są!!! ja też kiedyś byłam tu nowa... naprawdę trudno sie wkrecić w to forum... tu powstała już zwarta ekipa ludzi, którzy pisza ze soba od dłużeszego czasu.... ale daajcie spokój! przecież nowi forumowicze to tacy sami fani jak wy! oni też chcą byc lubiani a nie obrażani na każdym kroku "to robisz nie tak", "nie zaśmiecaj forum"... Bądzcie wyrozumiali.... Poza tym pozdrawiam wszystkich nowych... to dzęki wam rożniemy w siłę...

ps. sorry ze wypowiadam sie tu jakby nie w swoim imienu ale robie to pamętając czasy kiedy byłam tu całkiem nowa... i też było mi trudno...

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 mar 2003, 0:10

Napisać do Adriana o FORUM.... po co??? Przecierz sami sobie poradzimy... [chyba] - zresztą czy on by coś na to poradził - wątpie..

Ale zgadzam się, że trudno jest się wkręcić do FORUM... Ale z Gitarką jest inaczej... my piszemy jej np... żeby nie robiła tyle tematów albo, że takie już były, a ona zakłada kolejny "DLACZEGO JESTEŚCIE NIEMILI"....
...

Wróć do „Różne czyli Inne”