DLACZEGO JESTEŚCIE NIEMILI?????????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 mar 2003, 0:15

Moze z tym Adrianem to trochę głupi plan... po co łezką zorić przykość, ze icm muzyka jeszcze dzieli ludzi....

ja mam nadzieję ze damy sobie radę....
[/b]
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 mar 2003, 0:17

Napewno tak... po co mieszać w to zespół :)
...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 06 mar 2003, 0:30

Na pewno damy sobie radę. Nie warto zaprzatac tym mysli Adriana czy któregokolwiek z pozostałych członków zespołu.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 mar 2003, 0:59

tak czytam sobie i stwierdzam, ze to iz Gitarka jest nowa nie znaczy ze jej wszytsko wolno :? tzn nie o to mi chodzi... zgadzam sie z Katleen_Kelly :)
Martynka

Postautor: Martynka » 06 mar 2003, 3:11

Syriel! Nikt nie powiedział, że nowi są gorsi...Ale większość novych po prostu chce być LEPSZA od starych użytkowników forum.... Nie próbują jush wejść, pogadać z nami... Po prostu chcą pokazać że są lepsi... Nie wiem dokładnie w czym, bo jeszcze tego nie przemyśliłam :lol: Ale próbują nam to pokazać.... Kiedyś (jak to mówi moja Kochana Babcia którą serdecznie pozdrawiam " za moich czasów..." :wink: ), ale to było kiedyś ;) , jeśli nowa osoba przychodziła na forum, zakładała novy temat, ze jest nowa, chciałaby nas poznać, pogadać... ( W tym wypadku jako przykład chyba moge śmiało dać Aniołka)... Nikt nie wchodził i Jego pierwszym tematem było "Dlaczego jesteście niemili?" .... No cosh... Czasy sie zmieniają ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
marigell

Postautor: marigell » 06 mar 2003, 14:26

jesoos pisze:
sara pisze:Był to pierwszy jego post, ktory przeczytałam. Teraz już wiem o co chodzi.

to moze naświetlisz sytuacje?

Hehe, jakiś idiota się tutaj pojawił co chciał nam nabluzgać troche, poszedł sobie i pewnie się już nie pojawi więc nie ma sensu komentować ani odpisywać na jego posty :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 07 mar 2003, 5:53

hm...czy nadal jest jakiś problem? Nie rozumiem...nie piszę nic...nie pojawiałam się ostatnio na forum, a niektórzy ciągną nadal temat....(jaka to ja jestem niedobra....) W ten sposób nigdy nie dojdziemy do porozumienia...Nie dajecie szansy nowym osobom,aly naprawiły swój błąd...chętnie cofnełabym czas i nie pisała niektórych postów,ale nie potrafie tego zrobić....przykro mi....Jeśli dla niektórych to problem i chcą wciągać w to Adriana to spoko..(ja nie uważam żeby to był problem)..ale chętnie z nim pogadam...pozdrawiam was..:)
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 mar 2003, 16:25

Syriel pisze:.... Dobra sprawa jest poważna... z każdym naastępnym postem przekonuję się o tym coraz bardziej... myślę o tym żeby nawet napisać do Adriana i powiedzieć mu co tu sie dzieję... ciekawe co on by na to... bo chyba Łzą nie o to chodziło...

po raz kolejny się z Tobą nie zgodze...intencje dobre ale pomysł nieudany :P Łez zupełnie nie interesuje sytuacja na forum (która imo nie jest jeszcze tak drastycznie złą -poprostu troche waśni wynikłych z różnicy zdań na temat zachowania nowych forumowiczów) gdyby było inaczej forum byloby moderowane i ktoś by tu jednak czasem zaglądał -częściej niż teraz

syriel pisze:
wiecie co... chyba rozumiem nowych forumowiczów... oni chyba czują się poprostu gorsi... a przecież tacy nie są!!! ja też kiedyś byłam tu nowa... naprawdę trudno sie wkrecić w to forum... tu powstała już zwarta ekipa ludzi, którzy pisza ze soba od dłużeszego czasu.... ale daajcie spokój! przecież nowi forumowicze to tacy sami fani jak wy! oni też chcą byc lubiani a nie obrażani na każdym kroku "to robisz nie tak", "nie zaśmiecaj forum"... Bądzcie wyrozumiali.... Poza tym pozdrawiam wszystkich nowych... to dzęki wam rożniemy w siłę...

znowu sie nie zgodze: akurat text o zaśmiecaniu forum był w głównej mierze do Martyny (przynajmniej takie odnioslem wrażenie -może sie myle ;) w kazdym razie bałągan robiły osoby już troche tutaj siedzące więc to się ich raczej nie tyczy :P Pozatym: nowych wcale nie jest az tak dużo znowu i w większośći są 'normalni' ;) problem w tym ze ktoś popełnił błąd...zostałą mu zwrócona uwaga...co spotkało sie z zupełnym niezrozumieniem i wrogością

syriel pisze:
ps. sorry ze wypowiadam sie tu jakby nie w swoim imienu ale robie to pamętając czasy kiedy byłam tu całkiem nowa... i też było mi trudno...

a mi nie...moze dlatego ze najpierw poznałem polowe tych ludzi w realu :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 mar 2003, 21:29

hmm...ja już niewiem co mam o tym sadzić. w pewnym sensie po stronie Gitarki lezy troche winy bo jak wchodzi na forum to powinna przejrzeć przynajmniej troche wszystkie posty. bo wchodząc na forum odrazu napisała posty które już były. a ta druga strona medalu jest taka że ona jest nowa i troche miała prawo sie pomylić.każdy popełnia błędy i każdemu napewno nalezy je wybaczyć. Gitarka napewno bedzie miała okazje by sie poprawić.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 07 mar 2003, 21:55

Gitarka juz sie poprawiła, o czym nawet wspomniała w któryms poście. Paula, a dyskusja powyżej tyczyła się ogólnie "nowych" osób na forum :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 mar 2003, 22:42

no to potraktujcie to co napisałem wyzej tak jak by to było pisane do ogółu.
dzięki :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 07 mar 2003, 22:45

Paula_Jestem pisze:hmm...ja już niewiem co mam o tym sadzić. w pewnym sensie po stronie Gitarki lezy troche winy bo jak wchodzi na forum to powinna przejrzeć przynajmniej troche wszystkie posty. bo wchodząc na forum odrazu napisała posty które już były. a ta druga strona medalu jest taka że ona jest nowa i troche miała prawo sie pomylić.każdy popełnia błędy i każdemu napewno nalezy je wybaczyć. Gitarka napewno bedzie miała okazje by sie poprawić.

Przecież jesteśmy ludźmi i powinniśmy umieć wybaczać i czasem przyznawać się do błędów..... szkoda tylko, że GITARKA ciągle trzymała swoją stronę i cokolwiek się jej powiedziało było ŹLE..... Paula zgadzam się z tobą w 99%
Ostatnio zmieniony 07 mar 2003, 22:47 przez Marcin-Moon, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 07 mar 2003, 22:46

A tak wogóle to GITARKA stała sie popularna.... :)
...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 mar 2003, 0:23

jak zawsze kogos sie krytykuje!!! ni sie to nie podoba niech kazdy pisze co zechce!!! WOLNOSC SLOWA!!!!!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 08 mar 2003, 1:16

Oczywiście każdy ma prawo pisać co chce, ale żeby to jeszcze miał racje....
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl

Wróć do „Różne czyli Inne”