JESTEM JAKI JESTEM, JESTEM JAKA JESTEM?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Justyna D.
Kontaktowanie:

JESTEM JAKI JESTEM, JESTEM JAKA JESTEM?

Postautor: Justyna D. » 05 mar 2003, 2:40

Chciałabym poznać Waszą opinię... Jaki jest Wasz stosunek do zdania "Jestem jaki jestem". Czy popieracie taką postawę? Czym jest dla Was? Podziwiam ludzi z taką postawą życiową.... Nie przejmuj się niczym, bądź sobą, nie zmieniaj się tylko dlatego, że chcą tego inni.... Może dlatego, że z natury jestem pesymistką... ;-( Czy potraficie zaakceptować siebie... ? Czy potraficie zaakceptować to, jacy są inni?
"Nie mam nic, oprócz słów..."
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 05 mar 2003, 3:17

JA TAM SIEBIE AKCEPTUJE ZE SWOIMI NIEDOSKONAŁOŚCIAMI...JESTEM JAKA JESTEM GDY SŁUCHAM TEJ PIOSENKI TO NIE WIEDZIEĆ CZEMU DODAJE TAK JAK BY SIŁY ZEBY AKCEPTOWAC SIEBIE TAKIM JAKIM SIE JEST...BO TO W KONCU NAJWAZNIEKSZE POKOCHAĆ SIEBIE/ihiih
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 05 mar 2003, 4:29

Już raz popełniłem ten błąd, że chciałem się zmienić, by ktoś mnie zaakceptował, ale po jakimś okresie czasu zauważyłem, że nie należy się dla nikogo zmieniać, gdyż tylko prawdziwi przyjaciele mogą nas zaakceptować z wszystkimi wadami z jakimi narodziliśmy się!!
Podkreślam, że się narodziliśmy, albowiem wady nabyte należy usunąć jak najszybciej :lol: !!!
;]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 mar 2003, 4:30

Ja tam ostatnio mam depreche i mi nic nie pasuje-tylko sie zabic :cry: Nic mi w sobie ostatnio nie pasuje
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 mar 2003, 4:34

jak komuś nie pasuje mój charakter mówię zawsze "jestem jaka jestem".... zmieniać się nie chcę
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 05 mar 2003, 23:47

Cień Anioła pisze:Ja tam ostatnio mam depreche i mi nic nie pasuje-tylko sie zabic :cry: Nic mi w sobie ostatnio nie pasuje

Wiele ludzi ma takie depresje i doły... nawet Ci, którzy akceptują siebie i świat...

ALE.... "Najważniejsze, aby pozostać sobą, chyba, że jest się złym człowiekiem, wtedy trzeba się zmienić"

"Wielkiej siły trzeba by nie być tym kim chcą byś był..."
Zespół ŁZY

Trzeba być sobą, bo udając kogoś innego dajemy się lubieć lub nienawidzieć za coś co nie istnieje, za coś co jest wymyślone... to głupie...
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 mar 2003, 23:56

Czy moze natchnęło Cię pytanie które ludzią zadawali w realityshow Michała W???

Dla mnie "jestem jaka jestem" oznacza to że akceptuję siebie... jestem zadowolona z tego kim jestem i nie mam zamiaru tego zmieniać...
Ale czy "jestem jaka jestem" ma tylko pozytywny wydźwięk?? Chyba nie... bo jeśli jestem zła... i akceptuję to, nie chcę niczego zmienić bo dobrze mi z tym.. to wtedy jest chyba coś nie tak...

"człowiek nie dąży do doskonałości, ale do pełni..."

Co do samego utworu łez to podchodzę do niego w bardzo emocjonalny sposób... pomaga mi on kiedy naprawdę wydaje mi sie, ze jestem szarą myszką na tle równie szarego świata... ta piosenka ma w sobie siłe...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 mar 2003, 0:02

Uwielbiam szaleć przy tej piosence, zresztą nie tylko przy tej... (tylko nie myślcie sobie co ja takiego robię w domu.... :oops: :)
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 mar 2003, 1:10

ja tam siebie akceptuje. podoba mi sie to jaka jestem-nie chce byc inna. a jestem troche jak refren "jestem jaka jestem" :P
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 06 mar 2003, 20:16

Ja równiez staram sie akceptowac siebie, taką jaką jestem. Chociaż czasem to jest naprawde trudne. :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 06 mar 2003, 20:31

może to co teraz powiem bedzie nie w porządku, ale wlasnie ten temat założyła niejaka Justyna Dąbek z Grudziądza, autorka strony www.narcyz-sie-nazywam.prv.pl czyż nie? :lol:
marigell

Postautor: marigell » 06 mar 2003, 20:45

No i jaki z tego morał? Nie rozumiem co ma strona do tego tematu? :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 mar 2003, 20:49

To prawda, gdy mi coś nie wyjdzie lub gdy komuś nie podoba sie to co robię to zawsze odpowiadam:"Jestem jaka jestem i się nie zmienię" ale to tylko w żadkich przypadkach :wink:

A tak poza tym, to większość kojarzy mnie z tą piosenkę...być może...ja sama czasami sobie myślę, że mam wiele z nią wspólnego i mogę się z nią identywikować...
Większość ludzi chyba "Jest jaka jest", bo przeciez każdy z nas jest inny...nie jestesmy identyczni...zawsze czymś się różnimy od danej osoby...

Jak to p.Orzech w Opolu powiedział: "Piosenka Jestem jaka jestem to takie studium charakterologiczne samego siebie, a właściwie samej siebie" i ja się z tym całkowicie zgadzam :D

P.S.wd5 to jest temat Justyny D. od stronki www.narcyz-sie-nazywam-prv.pl
Pozdrawiam serdecznie Justynkę i cieszę się,że posłuchała mojej rady i wreszcie ujrzałam ją na forum :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Martynka

Postautor: Martynka » 07 mar 2003, 0:27

Narcyzek pisze:
Większość ludzi chyba "Jest jaka jest", bo przeciez każdy z nas jest inny...nie jestesmy identyczni...zawsze czymś się różnimy od danej osoby...

Może i tak Gosiu, ale niektórzy ludzie po prostu "zmieniają się pod publike" co jest (według mnie) totalnie bez sensu.......
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 07 mar 2003, 1:07

Ja znam wielu ludzi, którzy zmienili sie tylko po ty by przypodobać się innym. I wcale im to na dobre nie wyszło....
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl

Wróć do „Łzy”