Nadzieja dla forum...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Nadzieja dla forum...

Postautor: Marcin-Moon » 06 mar 2003, 0:00

Tyle ostatnio dzieje się na FORUM, tyle bałaganu i kłutni... Każdy komentyje każdego, niektórzy są niemili, ale pomijam już te fakty... Nie znamy się przecież dobrze (tylko tyle co na FORUM - no może niektórzy bardziej) nie powinniśmy robić niepotrzebnych zamieszań... Chcę abyśmy w tym temacie zakopali wszelkie toporki, które trzymamy gdzieś blisko siebie, aby wrazie czego ich użyć.... KONIEC KŁUTNI... myślę, że każdy napisał już tyle na FORUM, że już wystarczy - popatrzcie jaki bałagan...

Nie ukrywam, że sam posprzeczałem się troszeczkę z Martynką, ale to było chwilowe i wszystko jest już OK!

:!: :!: :!:
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 mar 2003, 0:13

Ja już sie ptaraktyczne wszedzie wypowiadam za przestaniem kłótni... jestem pacyfistką :)... Moon popieram cię... i obiecuje, ze nikt z nowych na tym forum nie zostanie przeze mnie zatakowany bezpodstawnie... tak mi dopomóż Bóg :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 mar 2003, 0:16

:D Ale naprawdę nie chcielismy aby tak wyszło z tą Gitarką... na początku ją przecież powitaliśmy, ale kiedy zaczęła się ta inwazja.... to sama wiesz co było dalej... OKi... skończmy już ten temat... To ma być TEMAT POKOJOWY... bo w końcu jakaś NADZIEJA DLA FORUM musi być ... :wink:
...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 06 mar 2003, 0:24

Własnie zaprzestańmy już tych kłótni, bo przecież niemiło jest jak sie wchodzi na forum i widzi się same kłótnie to aż sie nie chce wchodzić. Przynajmniej ja mam takie odczucia.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 mar 2003, 0:28

Aniołku czuję to samo... co za pacyfistyczny temat :)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 mar 2003, 1:05

ja tez nie lubie klutni na forum. ale nie lubie rowniez mnustwa nowych tematow...
Awatar użytkownika
#Bartek

Postautor: #Bartek » 06 mar 2003, 2:19

Szczerze mowiac jest to wyjatkowo glupia sytuacja dla nowych ludzi na forum to naprawde jaki temat by sie nie zalozyło to mozna zostac skrytykowanym ...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 mar 2003, 2:53

#Bartek pisze:Szczerze mowiac jest to wyjatkowo glupia sytuacja dla nowych ludzi na forum to naprawde jaki temat by sie nie zalozyło to mozna zostac skrytykowanym ...

No można... Jak ktos zakłada naraz kilka niepotrzebnych tematów :?
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 mar 2003, 3:27

Po co się denerwować i sprzeczać nie można żyć w spokoju.
Więc jeszcze raz witamy nowych formuowiczów.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
gemini

Postautor: gemini » 06 mar 2003, 17:58

Witam wszystkich....

weszlam tutaj pierwszy raz, dzis sie zarejestrowalam, i troszeczke juz poczytalam tego forum... zaczynam sie bac... czy tu zawsze sie tak klocicie? ja jestem tu nowa, ale moj pierwszy post rowniez bedzie o zawieszenie broni. Z tego co czytalam, to te klotnie tu faktycznie do niczego nie prowadza. jedna najechala, ze inni bzdury pisza, inna/inny (po prostu ja, sorry, ale nie znam Cie) najechala, ze inni sie kloca... paranoja... apeluje: nie kloccie sie, nie ma sensu, troche tolerancji i bedzie w porzadku.
marigell

Postautor: marigell » 06 mar 2003, 18:04

Witam Gemini :)

Jak juz pisałam kilka razy, My jesteśmy bardzo mili :) Oczywiście jak ktoś jest miły dla nas :D Mam nadzieje, ze bedziesz ciekawe posty pisać i nie bój się, nikt nie nakrzyczy jakby o to tylko dobrą rade da :D
Obrazek
Awatar użytkownika
gemini

Postautor: gemini » 06 mar 2003, 18:11

czytajac te tematy jedna lekcje juz otrzymalam : nie zakladac bezsensownych tematow;-) zreszta ak na razie nie mam zadnego pomyslu. Saro, dziekuje za cieple powitanie, postaram sie pisac z sensem.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 mar 2003, 18:31

Ja również witam serdecznie :D Więcej nam by się tu przydało takich, ludzi, którzy najpierw zechcą poczytać :D Miło Cię u nas gościć :D I pamiętaj ---> ja jestem ta zła :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 06 mar 2003, 19:15

Ja również witam Cię bardzo serdecznie!! Mam nadzieje, że będziesz sie u nas dobrze czuła:)
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 mar 2003, 20:44

Kolejny temat o POPRAWIE FUNKCJONOWANIA FORUM... :? dla mnie to już jest bez sensu, po co kolejny temat....
aż już po mału odchodzi mi ochota czytania tego wszystkiego... :roll: bo o czym mam czytać jak na forum ciągle to samo jest napisane...po co kolejny temat....

P.S.Witam nowych forumowiczów!!!
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”