Nadzieja dla forum...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 13 mar 2003, 1:54

Ale dlaczemu/ :evil:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 mar 2003, 2:24

MARTYNKA pisze:Ale dlaczemu/ :evil:

Mi też jest smutno z tego powodu :evil: :wink:
Martynka

Postautor: Martynka » 13 mar 2003, 2:30

Jak sie skończą kłótnie to ja wychodze... :twisted: Nie, no żarttuje... Ale zobaczycie... Jak nie będzie kłótni, to te forum znowu przygaśnie i będzie bez sensu bo nie będzie co pisać...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
marigell

Postautor: marigell » 13 mar 2003, 15:02

Już tak jest :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 13 mar 2003, 15:37

Nudnoo??? No nie wiem.... dla mnie nudno nie jest... kłótnie czasami są potrzebne (ahhh ta adrenalinka skacze ;))...ale bez przesady... a ostatnio to przesadziliśmy..
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 13 mar 2003, 19:23

Ostatnio na forum wlasciwie nic sie nie dzieje, sama usilowalam wymyslic jakis inny temat, ciekawy, co by sie ludzie udziali, ale weny brak. moze jak ŁEzki zarzuca singielkiem czy plytka?? a klotni faktycznie duzo.... za duzo. Ale co zrobic??
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 mar 2003, 21:45

teraz jest fajnie na forum, coprawda jest małe zamieszanie ale gdyby nie ono nudno by było, kłotnie nieraz dobrze wpływają na człowieka ale zgodzę się z Syriel. jeśli sie kłócić to z umiarem :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 03 lip 2003, 13:01

Jakby na to nie patrzyć jestem już dość długo na tym forum, ale czegoś takiego jeszcze tu nie widziałam... Moi drodzy... Prośbe swą kieruję zarówno do nowych, jak i starych użytkowników forum... Jeszcze nigdy nie było na tym forum tylu kłótni... W każdym temacie ktoś z kimś się kłóci (ja szczerze powiedziawszy nawet czasem nie wiem o co)... Proszę uspokójcie się trochę... Przecież wszyscy jesteśmy jedna wielką rodziną i każdemu z nas powinno zależeć na utrzymaniu pożądku w naszej internetowej przystani... Najsmutniejsze jest to, że od pewnego czasu po prostu nie ma co tu czyta, wszędze tylko kłótnie... Ja widze jeszcze nadzieję, postarajcie się...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 lip 2003, 13:23

to już jest smutne. za każdym razem codzień jak wchodze na forum to normalnie nie dobrze mi sie robi. codzień po 2 bezsensowne tematy.
czasem nie chce sie tego wogóle czytać. co sie z tym forum stało/?
a kłótnie to inna sprawa. po co te kłótnie? w każdym temacie jakaś bezsensowna kółótnia i nawet nie wiadomo na jaki temat.
"codziennie pytam czy....kiedyś to sie skończy..."
mam nadzieje że sie doczekamy tych pięknych czasów kiedy wszystko bedzie tak jak dawniej. teraz pozostało tylko czekac i patrzeć na to co sie tutaj dzieje, bo jak narazie to żadne REGULAMINY nie pomagają..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 03 lip 2003, 15:08

jestem dość dawno na forum. Kiedyś było znacznie lepiej. Mam nadzieję że wrócą te wspaniałe dawno czasy.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 03 lip 2003, 15:09

jestem dość dawno na forum. Kiedyś było znacznie lepiej. Mam nadzieję że wrócą te wspaniałe dawno czasy.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 03 lip 2003, 15:13

Moon!!!Calkowicie sie z Toba zgadzam!Ostatnio po prostu nie komentuje niektorych wypowiedzi,pomimo tego,ze wszystko czytam.Jak w kazdym temacie widze odrobine zaczepki,od razu nie chce mi sie nic pisac.Szczerze mowiac,wymawianie wiekszosci osobom,ze cos zle napisal albo cos ,jest nudne i chwilami nie na miejscu.Az nie chce sie tego czytac.
Troche zamieszanie powstalo na tym naszym forum.Ale mysle,ze mozna to zmienic przy obustronnej checi.Wystarczy byc bardziej tolerancyjnym lub nie traktowac wszystkiego az tak na serio.Osoby,ktore zakladaja temat powinny zastanowic sie nad tym czy nie bylo juz takiego tematu, lub czy na prawde temat jest wart zachodu!
Ostatnio serio nie komentowalam nic,ale gdy dzis zobaczylam ten temat postanowilam,ze zabiore glos :)
Mam nadzieje,ze chociaz ktos sie ze mna zgodzi.:)
Pozdrawiam wszystkich!!!!
Make Love Not War!!! :]]
Katie
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 lip 2003, 15:52

Ale tak to już jest: zespół stał sie bardziej popularny, więc przybyło fanów, ktorzy wchodzą na forum i delikatnie mówiąc w nosie mają cały regulamin. Wejdźcie na forum ich3 - jak jeszcze bardziej zespołowi zwiększy się popularność to u nas będzie jak na w/w forum....
Cóż.... Coś za coś?
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lip 2003, 15:59

to prawda są nowi, kórzy jeszcze zbytnio sie nie orientują. ja po pierwszym moim bezsensownym temacie sie nauczylam urzywać tego forum ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 lip 2003, 16:09

Katie pisze:Jak w kazdym temacie widze odrobine zaczepki,od razu nie chce mi sie nic pisac.Szczerze mowiac,wymawianie wiekszosci osobom,ze cos zle napisal albo cos ,jest nudne i chwilami nie na miejscu.Az nie chce sie tego czytac.

Zależy co uwarzasz za odrobine zaczepki: nie widze nic złego w zwróceniu uwagi na błędy merytoryczne wynikłe z niewielkiej znajomości tematu jaki się podejmuje, to czy cos jest nudne lub nie na miejscu to czysto subiektywna opinia inna dla każdego forumowicza zapewne więc nie każdy musi się z każdym zgadzać. Co innego natomiast gdy w postach zaczynaja sie pojawiać ewidentne przytyki co do inteligencji, pochodzenia bądź urody ( to juz jest zdecydowanie poniżej pewnego poziomu) z takimi ekscesami oczywiście należało by walczyć :?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”