Nadzieja dla forum...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lip 2003, 16:16

Jesoos, swoją wypowiedź napisałeś takimi mądrymi słowami, żę ledwo idzie zrozumieć hehe ;) napisałbyś coś na mój poziom hehe :P nie to że nie rozumiem co jest napisane, ale takie mądre te słowa :P
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 03 lip 2003, 19:48

"Nowi" forumowicze mają nas "starych" w nosie. Chcę być zapamiętali bo założyli jakiś temat.
Tak mi się wydaje.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 lip 2003, 20:01

to prawda ze kiedyś tutaj było tak miło... tak naprawdę rodzinnie na tym forum... ale szczerze mówiąc zastanawiałam sie kiedy się zaczną kłótnie tylko że dla mnie to było troskzę niewyobrażalne, ale teraz to stało sie rzeczywistością...
...mam głupie wrażenie że niektórych nowych użytkowników obchodzą Łzy, nie ich muzyka a Łzy jako osoby tzn ich życie prywatne (wiadomo chyba czemu tak myślę) i że to są fani właśnie Ci którcyh nie lubię... czyli lubią bo jest modne... i nie chcę nikogo obrazić bo to tylko moje wrażenie i może być mylne... ale takie osoby robią bardzo wiele zamieszania i burzą naszą forumową harmonię...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 lip 2003, 20:10

poniewaz piszecie o nowych forumowiczach, to moze sie wypowiem gdyz jestem na tym forum od niedawna.
jezeli o mnie chodzi to wcale nie staram zwracac na siebie uwagi :D i w 100% obchodzi mnie mzyka łez, a nie ich prywatne sprawy. szanuje tych ludzi i nie mam zamiaru wzlazic im gdzie sie tylko da, bo to nie jest dla mnie najwazniejsze. i licze ze na forum bedzie mila atmosfera i ja jej w miare moich mozliwosci postaram sie nie psuc :D
serdecznie pozdrawiam wszystkich foumowiczów, w szczególnosci tych 'starych' :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 lip 2003, 20:20

mloda.jg pisze:...mam głupie wrażenie że niektórych nowych użytkowników obchodzą Łzy, nie ich muzyka a Łzy jako osoby tzn ich życie prywatne (wiadomo chyba czemu tak myślę) i że to są fani właśnie Ci którcyh nie lubię... czyli lubią bo jest modne... i nie chcę nikogo obrazić bo to tylko moje wrażenie i może być mylne... ale takie osoby robią bardzo wiele zamieszania i burzą naszą forumową harmonię...

ale chciałam dodać że mi chodzi tu o tych co siępojawiają i długo tu nie goszcząbo zazwyczaj im się Łzy nudzą, a prawdziwi fani zostają :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 lip 2003, 20:30

Asiuncia pisze:Jesoos, swoją wypowiedź napisałeś takimi mądrymi słowami, żę ledwo idzie zrozumieć hehe ;) napisałbyś coś na mój poziom hehe :P nie to że nie rozumiem co jest napisane, ale takie mądre te słowa :P

Przepraszam Asiu :wink: czasem nie mogę znaleźć odpowiedniego synonimum (wyrazu o bliskim znaczeniu do tego który mam na mysli :) ) a z pomoca może czasem przyjść słownik wyrazów obcych -od tego jest :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Abstrakcja

Postautor: Abstrakcja » 03 lip 2003, 21:10

Na forum jestem od niedawna. Nie piszę wcale, ale to nie znaczy, że nie czytam... Nie należy oceniać wszystkich tak samo. Ja nie piszę, bo ostatnio nie mam czasu, a po drugie, nie wiem jak innym, ale mi jest trudno wtrącić się w jakąś dyskusję prowadzoną na forum, a nie ma sensu żebym pisała cokolwiek, coś mało mądrego...
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 03 lip 2003, 21:14

Ludzką rzeczą jest błądzić i wybaczać błędy. Już kiedyś napisałem że zgoda buduje, a nie zgoda rujnuje i to się też odnosi do forum. Jeśli będzie tu zgoda to może to być wspaniałe miejsce dla wszystkich forumowiczów, ale jeśli kłótnie wezmą górę to mogą doprowadzić do ruiny, a tego chyba nikt tu nie chce.
Moon, przyłączam się do Twojego apelu KONIEC KŁÓTNI!!!!!!
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 lip 2003, 21:29

i ja przyłaczam sie do słów KONIEC KŁÓTNI :D

JEDNAK TRZEBA PRZYZNAC ZE NIEKTORE KŁÓTNIE WYCHODZA SAME Z SIEBIE.... I CZŁOWIEK JAKO ISTOTA NIEDOSKONAŁA NIE POTRAFI ICH POWSTRZYMAC, ALE NA TYLE ILE MOZEMY MUSIMY WSZYSCY
SPRÓBOWAĆ ZAPANOWAĆ NAD EMOCJAMI... :D :D :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 lip 2003, 22:34

"keine grenzen..."
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Alareel

Postautor: Alareel » 03 lip 2003, 23:33

A może ~ Nie kłóćcie się ~ ? :) :) :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 lip 2003, 13:02

Alareel pisze:A może ~ Nie kłóćcie się ~ ? :) :) :)

no i winowajca się znalazł :twisted:

Ja tylko zaapeluję żeby nie mylić kłutni z konkretną wymianą zdań...bo zaczynam odnosić wrażenie że wszyscy będą zadowoleni jak każdy z każdym zgadzał sie będzie :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Alareel

Postautor: Alareel » 04 lip 2003, 13:37

Ale doszło ostatnio o sytuacji kiedy coś się komuś nie podoba i od razu mówi 'a po co to' - skoro ten temat mu się nie podoba ale widzi że ktoś inny jest zainteresowany to niech go po prostu nie czyta ;)
Widzisz że nawet w sprawie takich podpisów są podzielone zdania - jednych je śmieszą, innych irytują... jak można dogodzić wszystkim? Trzeba iść na kompromis :)
W sprawie tematów - nie podoba się komuś to nie ma obowiązku czytania ;)
Oczywiście jeśli temat ma jakiś sens :D
A podpisy usuwam :)
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 04 lip 2003, 13:54

Jestem za tym żeby już nie było kłótni. Jednak mam dziwne wrażenie że kłótnie się nie skończą.

Małe sprostowanie. Nie wszystcy "nowi" forumowicze są tacy jak wcześniej napisałem, ale jest ich dość dużo.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 lip 2003, 17:39

Alareel pisze:A podpisy usuwam :)