Totalna olewka

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Totalna olewka

Postautor: Rynexuwna » 10 mar 2003, 1:17

Hmm... wlasnie wpadl mi do glowy temat. Stalo sie to podczas rozmowy z Dorotka na gadu-gadu. Jest to skierowany temat głownie do osob mi znajomcyh, ale jezeli ktos sie chce dolaczyc to prosze bardzo. Moze nie jest t temat bezposrednio zwiazany z łzami ale musicie mi wybasczyc.
Zauwazylam ostatnio, ze odkad przestalam tak maniakalnie sluchac Łez wszystko sie zmienilo. A wlasciwie stosunek ludzi, ktorych uwazalam za przyjaciol, Zachowujecie sie tak, jakbym przez to, ze nie slucham juz łez z takim zainteresowaniem, stala sie jakas inna. Jakbym byla jakos zarazliwie chora na nieuleczalna chorobe i wsyzscy baliby sie do mnie zblizyc... odezwac... Nie rozumiem. Kiedys mialam tu wielu "przyjaciol". A teraz... dupa... nawet gdy widza mnie na gadulcu to po prostu mnie zlewaja. TO tacy z was ludzie? To ze ktos nie slucha juz waszego ulubionego zespolu nie znaczy ze jest zly. Myslalam ze jestescie inni. Myslalam, ze naprawde znalazlam tutaj ludzi, z ktorymi moge pogadac. Ale widze, ze zaslepienie zespolem nie pozwala juz wam spojrzec na nikogo innego. Ale zobaczycie. w koncu i to zauroczenie sie wam skonczy. I jesli bedziecie robic tak dalej jak ze mna to wszystkie wasze pseudo przyjaznie zawarte tutaj wykrusza sie i znikna...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 10 mar 2003, 1:44

To chyba nie do mnie......bo my jakoś na tych samych falach nie nadawałyśmy....nawet nie na tych częstotliwościach......ale nie mogę się oprzeć pokusie i napiszę Ci coś.....

Zauwazylam ostatnio, ze odkad przestalam tak maniakalnie sluchac Łez wszystko sie zmienilo. A wlasciwie stosunek ludzi, ktorych uwazalam za przyjaciol, Zachowujecie sie tak, jakbym przez to, ze nie slucham juz łez z takim zainteresowaniem, stala sie jakas inna

Ja nie wiem jak wyglądają rozmowy Wasze na GG......ale wiem jak wyglądają moje z tymi paniami.....bo domyślam się że nie tylko o Dorocie mówisz.......i powiem tak.....ja je znam od początku forum....i wiem jedno...albo kompletnie ich nie znasz sądząc że tracą z Tobą kontakt przez to że nie słuchasz Łez.....albo prawda jest tak że Ty się łudzisz że to jest powód nie widząc żadnych innych argumentów które możliwe że są....

Jestem daleka od TWA......ale to co piszesz to kompletne bzdury.....jak możesz mówić o bliskich Ci ludziach w taki sposób.....jak np opisałaś w dziale KONCERTY........

A inną sprawą jest to że ewidentnie chcesz znowu zwrócić na siebie uwagę jak to robiłaś już swego czasu na FFC......ale mnie to jakoś nie dziwi.......jak Cię znam to następny post będzie w moją stronę......ale jakoś się nie martwię...wiesz.....bo wiem że masz znowu cel....tylko nie kumam za bardzo jaki.....a inną sprawą jest taka nagła krytyka zespołu.....my też byliśmy troszkę zawiedzeni płytą JJJ.....ale co to za matka czyt:"fan",.....która gdy dziecko się rodzi.....z wadą.......wyrzuca je z serca....czyż nie NA DOBRE I ZŁE......więc albo nie byłaś nigdy fanką......albo teraz chcesz tylko znowu powrócić na FORUM......ALE WEJŚCIEM SMOKA.......w tym negatywnym tego słowa znaczeniu....
Sylwia
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 10 mar 2003, 2:58

nie mialam okazji z Toba rozmawiac, chociaz na pewno bylaby to mila rozmowa. ja mysle ze lzy nie musza byc zespolem nr wszystkich ludzi. nie wiem czemu (jesli to jest prawdza a nie tylko takie odczucie) wszyscy Cie olewaja.
kliknij do mnie, ja ciebie nie oleje ;)
pierwsza osoba z ktora gadalam na gg z forum to Sara. teraz (nie wiem czemu :) ) w ogole ze soba nie rozmawiamy. ale mam nadzieje ze mnie Sarus nie olewa :twisted:
moze poprostu nie kazdy nadaje na tych samych falach co Ty :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 mar 2003, 3:16

Wybacz... Ale kiedy ja widze jak ktoś np. na forum pisze tak jak Ty... W dziale Koncerty... To na gg na pewno nie miałabym ochoty rozmawiać... Za słownictwo... Chamstwo... :?
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 10 mar 2003, 3:28

Mimo że lubię Łzy to i tak wszyscy mnie sobie olewają. Nie wiem dlaczego. Może takie jest prawo tych ludzi co są na stronie. Oprócz trzech osób które poznałem na tej stronie brak znajomych, więc się nie przejmuj.
Dorota
Kontaktowanie:

Re: Totalna olewka

Postautor: Dorota » 10 mar 2003, 3:35

Olka ja Ci coś powiem... Nagle pojawiasz się po kilku miesiącach i myślisz że wszystko będzie jak dawniej... Wcale nie chodzi o to że przestałaś słuchać Łez... To jest tuatj najmniej ważne... Ja też myślałam że jesteś inna... Na prawdę Rynex rozczarowałam się... Przykro mi że akurat Ty piszesz takie coś w moją stronę... Tu nie chodzi o to że Cię olewam... Nie było Cię tak długo i gdy potem rozmawiałam z Tobą to okazało się że zonk... Nie mamy zbyt wielu wspólnych tematów... To właśnie dlatego tak rzadko gadamy na gg... Wiesz bo dla mnie na prawdę przyjemnością nie jest wysłuchiwanie narzekania na to, co dla mnie jest ważne... Mogłabym tutaj napisać wiele więcej, jednak nie chce wtajemniczać całego forum w moje i Twoje prywatne sprawy... Nigdy bym nie pomyślała że zrobisz coś takiego... Bo jednak forum FFC to było całkiem coś innego, to jest forum o Łzach... Forum FFC było nie tylko o Łzach, dlatego pisaliśmy tam też o swoich własnych sprawach... Gdybyś założyła ten temat na forum FFC nie zdziwiłoby mnie to, ale tutaj....
I jesli bedziecie robic tak dalej jak ze mna to wszystkie wasze pseudo przyjaznie zawarte tutaj wykrusza sie i znikna...

Ola to nie są pseudo przyjaźnie........
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 mar 2003, 19:27

po tym co przeczytałam w dziale koncerty myśle że w Twoim "powrocie" na forum jest zbyt dużo agresji. szkoda że tak oceniasz ludzi(mowie tu o osobach do których jest ten temat). nie wierze żeby przez to ze nie słuchasz Łez przestały z tobą korespondować ale jesli tak do nich piszesz jak to napisałaś w "koncertach" to wybacz!!! ale wcale im sie nie dziwie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 10 mar 2003, 20:00

Jędrek pisze:Mimo że lubię Łzy to i tak wszyscy mnie sobie olewają. Nie wiem dlaczego. Może takie jest prawo tych ludzi co są na stronie. Oprócz trzech osób które poznałem na tej stronie brak znajomych, więc się nie przejmuj.

Olewają?? A pisałeś do kogoś? Oprócz tych 3 osób.

Asiuncia - nie olewam Cie. Pisałam do Ciebie ale nie odpisujesz. Nie wiem dlaczego, może coś z gadu jest nie tak :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 mar 2003, 21:08

Rynexuwna, ja też nie miałam przyjemności rozmawiać z Tobą...więc nie mów, że wszyscy Cię olewają... :roll:
A tak poza tym, to również utrzymuję kontakty z ludzmi, których muzyka Łez nie interesuje, a jednak się z nimi przyjaźnię...więc nie wiem naprawdę dlaczego wyciągasz takie wnioski...
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś w dziele Koncerty, a może później dojdziesz do jakiegoś wniosku... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 10 mar 2003, 21:21

hmmmmm aj nie ma przyjaciol na forum! ale ma znajomych! ten temat jest dla mnei bez sensu!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 10 mar 2003, 21:34

Rynex... Nie bądź zła.... Ale myślisz, że teraz wszyscy rzucą się do Ciebie na gg? To nie jest złośliwe z mojej strony jakby co.... To Ty tak nagle wyparowałaś i Cię nie było przez tyle czasu.... Ostatnio gadałyśmy o tym z Kat..... I wierz mi, że jakbyś napisała, to ja bym z Tobą b. chętnie pogadała! Ale coż.... ostatnio napisałam, to jakoś nie widziałam z Twojej strony chęci to rozmowy...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 10 mar 2003, 21:38

jestescie slepo zapatrzeni w wykreowany swiat zespolu
Martynka

Postautor: Martynka » 10 mar 2003, 21:44

ooo :D Mój przyjaciel, BOBEK :D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 mar 2003, 21:50

Ja tam znam pare osób z forum(gdyby nie to by mnie w Wawie nie było bo samej by mi sie nie chialo jechac).Dobrze jest pogadac z ludzmi ktrozy slcuhaja tej samej muzyki.
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 10 mar 2003, 22:20

Sara odzywałem się do różnych osób ale bez rezultatów.

Wróć do „Łzy”