"Gdy na Was patrzę"......miejsce III

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 09 kwie 2003, 0:52

DOROTA JUŻ WPRAWDZIE TO PISAŁA.....ALE JA DO JUTRA DO GODZINY 15.00 MUSZĘ MIEĆ POTWIERDZONE KTO JEDZIE DO WARSZAWY NA 100%.....ALBO TU NA FORUM PROSZĘ SIĘ DEKLAROWAĆ....NA MOIM GG ZOSTAWIAĆ WIADOMOŚCI...BĄDŹ DZWONIĆ...TELEFON MÓJ...ZAINTERESOWANE OSOBY MAJĄ :) .....
WYJAZD 13.30 SPOD DWORCA PKP...PLANOWANY POWRÓT MNIEJ WIĘCEJ JEST NA GODZINĘ 6 RANO.....CO DO UDZIAŁU ICH3 W KONCERCIE RZECZYWIŚCIE WYSTĘP JEST ODWOŁANY....

Ps.Do Gosi - Małej.....bileciki 3 mam dla Ciebie....więc juz możesz być spokojna :wink:
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 09 kwie 2003, 0:55

No ja narazie na 99% do Wawy nie jade..... I wątpie w to, ze pojade.....:(:(:(
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 09 kwie 2003, 22:56

Sylwia pisze:
Ps.Do Gosi - Małej.....bileciki 3 mam dla Ciebie....więc juz możesz być spokojna :wink:

Sywluniu czy mówiłam Ci, że Cię kofam? Bardzo Ci dziękuję, w Wawie Cię tak wycałuję, że będziesz musiała mnie spławić hihi, jeszcze raz dziękuję z całego mojego serdusza! Moi rodzice też dziękują. Tylko gdzie ja mam być, wiesz transport mam załtwiony na własną rękę, więc gdzie mam czekać i gdzie odbiore te bilety???
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 09 kwie 2003, 23:23

Ja jadę na 100%, ale ja nie jestem w posiadaniu tego biletu.
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 10 kwie 2003, 0:42

Jade! Jade! Jade!!!! :D:D:D SYLWUŚ! JESTEŚ WIELKA! KOCHAM CIE!!!:****
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 13 kwie 2003, 20:20

PISAŁAM TO W PJ...ALE TAMTEN TEMAT KIEPSKO CHODZI....WIĘC POZWOLĘ SOBIE TO WKLEIĆ TU...

Ja dawno nie pisałam relacji więc może tym razem się skuszę...

Ja właściwie bawiłam się już od 10 bo wtedy to był koncert w Rybniku.....potem były imprezy..."Łzowo-forumowe :wink: "...no i w końcu nadeszła sobota....choć jeśli mam być szczera to mnie chyba najmniej się chciało tam jechać.....i gdyby nie forumowicze.....i ich smutne minki na wiadomość że chyba nie pojadę....to bym nie pojechała (wiem że sobie schlebiam ale tak było :lol: ).

Na dworcu spotkaliśmy się o 13.30 i muszę przyznać że jednak wszyscy byli punktualni...pomijając Iwana i Levisa (ale Oni mieli wytłumaczenie bo taki a nie inny mieli pociąg). Więc forum reprezentowali:
Jędrzej Dorota Kasia Martyna Pajączek Hania Monika Ewka Grześ Iwan Olcia Narcyzek (Gosia) Lukrecja (Ola) no i ja...oczywiście znajomi nasi...i Kariny....też byli... :) . Już na samym początku ucieszyła mnie wiadomość, że będzie jechał nie ten sam kierowca który jechał z nami do Krakowa (był potwornie zmierzły :evil: )....ten kierowca był bardzo sympatyczny i "nawet" kojarzył Łzy...(wprawdzie tradycyjnie z "Agnieszki" .....ale zawsze coś :wink: ). Podróż zaczęła się bardzo wesoło....z tradycyjnym już śpiewem....uśmiechem....i gdzie niegdzie puszkami piwa :wink: . W czasie podrózy miałam okazję bardziej poznać Gosię i Olę (bo one akurat nie bywały dotychczas na imprezach telewizyjnych :wink: )...aaa zapomniałabym dodać że felerem było popsute radio w autokarze.....bo chciałam puścić "Oczy..."tym którzy jeszcze tego nie mieli okazji słyszeć)...ale na szczęście "przezorny zawsze zabezpieczony"...i niektórzy mieli wolkmany....więc znowu parę nowych osób usłyszało nowy singiel Łez :) . Droga mijała bardzo dobrze bo i warunki pogodowe były wymarzone.....i czas mieliśmy bardzo dobry...(w przeciwieństwie do Krakowa np)...więc jechało się fantastycznie...(przynajmniej do pewnych sytuacji które dały mi do myślenia.....ale to akurat nie jest temat na forum)....mieliśmy również pod samą Warszawą w miejscowości Wianki zjeść coś ciepłego...napić się i zrobić na bóstwa....(w końcu jechaliśmy do telewizji :wink: :wink: ).

Na miejscu byliśy ok.20.20.....gdzie spotkaliśmy już Małą (Gosię)....Potem zaczęła się sesja fotograficzna forumowego światka :wink: :wink: ...
W końcu ok. 21 pojawił się busik z zespołem i tu znowu reakcja fanów naszych mnie mile ucieszyła....chyba nikt nie miał tak miłego przywitania....na każde pojawienie się w drzwiach członka zespołu reagowliśmy okrzykami....co było niewątpliwe miłe dla nich samych....a nas znowu pokazało w dobrym świetle prawdziwych fanów :lol: ....czas wpuszczania do studia był jeszcze przed nami dość długi....i znowu reakcja forum była KAPITALNA......ludzi mnóstwo...z fan-clubem IRY na czele.....fanami Edyty Górniak......a my wszyscy jednym chórem zapoznawaliśmy publiczność repertuarem Łez.....więc i AGNIESZKA....ŁZY SZCZEŚCIA.....nie mogło zabraknąć oczywiście 'GDY NA WAS PATRZĘ. :) :)

W końcu zaczęli starżnicy wpuszczać nas ......więc już czuliśmy się usatysfakcjonowani...do czasu gdy weszliśmy do studia i okazało się że jest więcej ludzi niż na poprzednim koncercie w Warszawie...i nie mogliśmy mieć tak dobrych miejsc przy barierkach jak ostatnio... :cry: :cry: .

Koncert się w końcu zaczął....i znowu reakcja......eee tam....nie powiem że mnie ZASKOCZYŁA......bo ja już się spodziewam WSZYSTKIEGO KREATYWNEGO po fanach....bo nieważne czy śpiewał Fleszar......FNS.....Ira....czy Stahursky........bez przerwy skandowaliśmy ŁEZKI ŁEZKI :lol: :lol: .....było to niesamowite...muszę przyznać.....nawet moja mama dzoniła.....że pomimo że nas nie widać to SŁYCHAĆ :wink: :wink:

Jeśli mam mówić o występie Łez.....to w moim przekonaniu był gorszy....i nawet nie umiem tego sprecyzować......po prostu wydaje mi się że był słabszy wokalnie...może Ania miała gorszy dzień....a może ja lepszy słuch :wink: ...ale za to reakcja Ania na nas była bez wątpienia lepsza....bo EWIDENTNIE się do nas uśmiechała......reagowała pozytywnie na nasze okrzyki(co nie często trzeba przyznać się zdarza).

Niestety chyba i telewidzowie stwierdzili że występ był gorszy.....bo nie nagrodzili Łez żadnym z wyróżnień (podobno brakło 25 głosów).....ale powiem może coś co powinno nas pocieszyć......NASTEPNY KONCERT PRZEBOJE JEDYNKI ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE 7 CZERWCA......czyli w dzień po premierze płyty...i w związku z tym zespół i tak by do Warszawy nie przyjechał...bo w tym dniu grają 2 koncerty..(w Pszowie i Chorzowie)....i wczoraj po programi by musieli nagrać GDY NA WAS PATRZĘ...a w czerwcu by to tylko było pokazane na TELEBIMIE.....więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :wink: ...zwłaszcza dla mnie...bo liczę na udział swój w obu koncertach :lol: )...

Po koncercie tradycyjnie spotkał sie z nami zespoł....co jednak jest zawsze bardzo miłym zakońceniem wieczoru...nawet pomimo zmęczenia i ich i naszego...oczywiście zdjęcia....autografy......rozmowy......które i tak trzeba było tym razem skrócić.....gdyż jeszcze tego wieczora zespół miał spotkanie z reżyserem teledysku do singla "Oczy...".

Pora więc było się rozstać....bo WSZYSTKO CO DOBRE SZYBKO SIĘ KOŃCZY... :(

Droga powrotna u mnie wyglądała tradycyjne....bo 3 godzinki przespałam.... :lol: ...potem już swiatało....więc jeszcze pomimo zmęczenia straliśmy się rozmawiać...i "nawet" żartować......choć OCZKI większości z nas się zamykały :wink: .

O 6 dojechaliśmy do Rybnika....choć już w Katowicach co niektórzy się żegnali...

Mnie osobiscie się podobało.....chyba nawet bardziej niż ostatnio....w Warszawie....czy Krakowie.....bo miałam czas na rozmowy z forumoiwczami których znałam mniej niż innych :lol: ....ale oczywiście nie wszystko było tak jak powinno....ale to już inna historia....
Sylwia
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 13 kwie 2003, 21:02

Ja wystep ogladalam niestetytylko tylko w moim telewizorku ale odnioslam wrazenie, ze Ania chora jakas byla (albo moj telewizor), za to Wasze okrzyki"Lezki Lezki" bylo slychac baaaaardzo dobrze ;P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 kwie 2003, 23:10

Sylwia pisze:
Koncert się w końcu zaczął....i znowu reakcja......eee tam....nie powiem że mnie ZASKOCZYŁA......bo ja już się spodziewam WSZYSTKIEGO KREATYWNEGO po fanach....bo nieważne czy śpiewał Fleszar......FNS.....Ira....czy Stahursky........bez przerwy skandowaliśmy ŁEZKI ŁEZKI :lol: :lol: .....było to niesamowite...muszę przyznać.....nawet moja mama dzoniła.....że pomimo że nas nie widać to SŁYCHAĆ :wink: :wink:

A ja siedziałam przed telewizorem i krzyczałam do mamy do kuchni "mamuś mamuś słyszysz? moi tam są :lol: !!!!!!!!"
Gosiu-Mala czyli dostałaś moje sms-ki i tak jak napisałam, głośno krzyczliście "Łezki" ?? tak ? dostałaś?? bo wysyłałam z netu i nie wiem czy doszły :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 kwie 2003, 0:13

Witam wszystkich!!!

teraz moja kolej na relację...co prawda nie było tak jak chciałam nic nie było tak jak sobie zaplanowałam...

Drogi opowiadać nie będę, choć było trochę śmiesznie bo za bardzo nie wiedzieliśmy gdzie ta ulica, ale jakoś się udało dotrzeć na miejsce, mapa czasem się przydaje :D Po dotarciu na miejsce wyczekiwałam autokaru z Rybnika a najbardziej mojej ukochanej Sylwii :D Dwie dosyć liczne grupki wchodziły i rozglądałam się za Sylwią, ale w 3 grupie to już poznałam Ją... podobno krzyczeliście "szukamy Małej z forum"?? Ja tam nic nie słyszałam :) Ale jakoś się odnaleźliśmy...Troszkę pogadałam z Sywlią (nie daruję Ci tego, że powiedziałaś, że jestem głupia!!! :P) chciałam się poznać z Wami wszystkimi, ale jak zobaczyłam, że Wy wszyscy się znacie to...serducho mnie ścisnęło i niestety moja nieśmiałość mnie przezwyciężyła...jestem strasznie wściekła, bo nie wiem czy jeszcze uda mi się z Wami spotakć...głupia jestem, ale co mogę poradzić na to poradzić-nic...

Oczywiście gdy tylko zobaczyłam Łezki w holu zaczełam wrzeszczeć (boshe Ania jest taka malutka :) Nie pomyślałabym, że Ona jest mojego wzrostu hihi... Super...) W ogóle Adaś, Ania, Rafał, Arek, Adrian to wszyscy wyglądali super... hmm... mam tylko jedno pytanie który z chłopaków miał takie fajowe spodnie??? Rafał??? czy Adrian???
Oczekiwanie na wejście do studia było dość długie, bo już tam mnie nogi bolały, ale w studiu miałam siłe by skakać, krzyczeć "ŁEZKI, ŁEZKI, ŁEZKI" no i śpiewać razem z Anią...nie mogę powiedzieć, że Ania źle zaśpiewała, bo nie byłam w stanie usłyszeć Jej, słyszałam jedynie śpiew ( o ile można to nazwać śpiewem) naszych (tzn. forumowiczów)... :) Więc nie udzialm się na ten tamet :D Zaskoczyła mnie wiadomość, że G.F zajął 3 miejsce-debil jeden, a ta Planeta co to w ogóle jest??? Nie no żartuję...konkurencja jak dla mnie była dobra... Szczerze mówiąc obstawiałam tak :
1.Stachursky (tego chyba nikt by nie zmienił)
2.Ira
no i na 3 nasze Łezki kofane...
...ale nie wyszło.... Sylwuś skąd masz te wiadomości, żę 25 głosów brakło??? Kurcze kom nie miałam przy sobie!!! Ja to wysłałabym mnóstwo głosów...ale nie można niczego zmienić...
Po koncercie poszliśmy to garderoby Łez... ( mam Ani autograf i Adasia jeeeeee...) kurcze szkoda tylko, że aparatu nie wziełam ( z samochodu :( ) Gdzie ja mam głowę... nie wiedziałam co robić...nie znałam się z Wami to nie gadałam, chciałam też z Anią pogadać, troszkę z Adasiem no i Rafałkiem, ale nie wiedziałam o czym :( Nie wiem czemu, ale jakaś speszona byłam... :(
Po spotkaniu z Łezkami udaliśmy się do szatni no i nawet nie zdążyłam się pożeganć, bo Aga tak gnała do domu...(wybaczam Ci, bo masz dzieciaczka małego) Sywluś przepraszam, że się nie pożegnałam... Byłam tak zmęczona i głoda i spragniona, że wychlałam prawie całą wodę...pojadłam trochę...a przez to zmeczenie nie wiem kiedy my dojechalismy do domku...
W chacie byłam gdzieś koło 2...no i lulu, ale nie wyspałam się, bo moje papugi mnie obudziły...a dziś jestem wkurzona, że zmarnowałam taką szansę...przysięgam, że jesli będę miała sznasę spotkać się drugi raz w Wami to będę z Wami gadać, bawić się itd, ale musicie mi a tym pomóc...oki???

P.S. Ewelina powiedz mi jak wyglądałaś, bo zupełnie Cię nie pamiętam :D sorki, ale nikogo nie pamiętam...no oprócz Sylwi, Jesoosa, Lukrecji, Iwana, Martynki i chyba to wszystko...
No koniec mojej relacji życzę miłego czytania :D
Aha i jeszcze jedno... Wybaczycie mi, że nie gadałam z Wami, wiecie dlaczego prawda? Wybaczycie???
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 kwie 2003, 0:17

mloda.jg pisze:A ja siedziałam przed telewizorem i krzyczałam do mamy do kuchni "mamuś mamuś słyszysz? moi tam są :lol: !!!!!!!!"
Gosiu-Mala czyli dostałaś moje sms-ki i tak jak napisałam, głośno krzyczliście "Łezki" ?? tak ? dostałaś?? bo wysyłałam z netu i nie wiem czy doszły :wink:

No moim zdaniem głośno, choć fani Iry nie dawali za wygraną...kogo było bardziej słychać??? Nas czy tamtych??? A w ogóle dobrze było nas słychać???
Hmm Mariolka żadnych esów nie dostałam...napisz mi na gg do pisałaś oki???
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 kwie 2003, 0:42

Fani Iry????????????????????
Prawdę mówiąc to nie słyszałam ich... nawet słowa wypowiedziane przez prowadzącego (wiecie o kogo chodzi) przed wyjściem Stachurskiego, że słychać już doping juego fanów, troszkę mnie zdziwiły, bo słyszałam tylko "Łezki Łezki" , próbowała się wsłuchać i usłyszeć jakieś "Stachursky" czy coś, ale tylko słyszałam "Łezki Łezki" i nic wicej ;o) musieliście mieć miejsce gdzieś blisko mikrofonu, bo tylko Was słyszała, naprawdę!
I Gosiu nie martw się tym, że byłaś nieśmiała... i szkoda, że sms-ki nie doszły.
Napisałam Ci tam, żebyście głośno krzyczeli "Łezki" żebym mogła zlokalizować w którym miejscu stoicie ;o) i napisałam, żebyś wszystkicxh pozdrowiła... ale miałam problem z wysłaniem i dlatego te sms-y nie doszły... ale i tak krzyczeliście tak jak chciałam ;D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 14 kwie 2003, 8:35

Hihihihi i znowu dalismy z siebie wszytko "Łezki,Łezki" :lol: Szkoda tylko ze nasz kofany zespół nie przeszedł.... :?
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 kwie 2003, 15:04

No mnie też zdziwił fakt, że nasze kofane Łezki nie przeszły... :( Szkoda, ale dla mnie i tak wygrały... Aha mam prośbę, gdyby ktoś mógł mi przesłać występ Ani byłabym baaaaaardzo wdzięczna... :) Plissss niech ktoś to dla mnie zrobi...może nie video, może być sama mp3...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 kwie 2003, 18:51

byliście najlepsi bezkonkurencyjni. Łezkom napewno sie lepiej grało gdy słyszeli taki doping. fani Iry też byli nieźli ale Wam nikt nie dorówna.
może było nawet lepiej niż przed miesiącem. ale Wy zawsze pokazujecie na co was stać, ciesze sie że tak fajnie wypadło.
zła jestem że nie wygrali, ale w Opolu pokaża wszystkim!!!!!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 kwie 2003, 19:47

SYLWIA NAPISAŁA:

NASTEPNY KONCERT PRZEBOJE JEDYNKI ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE 7 CZERWCA......czyli w dzień po premierze płyty...i w związku z tym zespół i tak by do Warszawy nie przyjechał...bo w tym dniu grają 2 koncerty..(w Pszowie i Chorzowie)....

Te koncerty chyba nie są wymienione w "KONCERTACH" na stronie !!! Czy są potwierdzone na 100% i czy będzie info na stronie ???

PS. Czy 6 CZERWIEC 2003 to oficjalna data premiery płyty ??? Jeśli tak to suupcio :)
...

Wróć do „Łzy”