"Gdy na Was patrzę"......miejsce III

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 11 mar 2003, 0:57

Hm..nie ma co sie kłócić....Ania ładnie śpiewa....a Stacho to tylko miał fuksa...
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 11 mar 2003, 1:43

hihi... mi się podobało jak wyszedł Stachursky, a my krzyczeliśmy "Łzy, Łzy, Łzy..." Jacek się obrócił i powiedział "zapraszam Łzy" :D niestety Ci z telewizji już Mu puścili podkład i... zaczoł śpiewać :/
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 11 mar 2003, 1:45

a własnie zastanawiałam się, co wtedy powiedział Stachurski bo nie dosłyszałam:)))
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 11 mar 2003, 2:10

Dorota pisze:hihi... mi się podobało jak wyszedł Stachursky, a my krzyczeliśmy "Łzy, Łzy, Łzy..." Jacek się obrócił i powiedział "zapraszam Łzy" :D niestety Ci z telewizji już Mu puścili podkład i... zaczoł śpiewać :/

NO mi też się podobało... mogłem wtedy mamie powiedzieć, że znowu jakieś machlojki, że ŁZY nie wygrały...
:lol: :lol: :lol:
;]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 mar 2003, 3:42

Ej ja nie slyszlam jak Stachursy mowil zapraszmy na ŁZY buuu.Na moim blogu jest mala notka z pobytu w Wawie http://anastazja-jestem.blog.pl
Jak cos nie dzila to trzeba do bólu odwiezac
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 11 mar 2003, 4:56

Hehe...ja nie wiedziałam, że on tak powiedziała, ale jak powiedział to chwała mu za to!! A OGÓŁEM BYŁO SUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!! :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 11 mar 2003, 5:13

A ja nie wiedziałam ze tak powiedział....no ale napewno mu głupio było....hehe,ale niech wie,że sa lepsi od niego....:)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 mar 2003, 5:24

No Łezki i Stachursky są bez porównania :D Chociaz wiecej ludzi slcuha stachurskiego buuu
marigell

Postautor: marigell » 11 mar 2003, 14:11

Cień Anioła pisze:Ej ja nie slyszlam jak Stachursy mowil zapraszmy na ŁZY buuu.Na moim blogu jest mala notka z pobytu w Wawie http://anastazja-jestem.blog.pl
Jak cos nie dzila to trzeba do bólu odwiezac

Ekhm ... nie chce byc złośliwa ale po 1 w innym temacie też dałaś ten adres jako, że jest tam relacja z Warszawy, po 2 tutaj ten adres znowu się pojawia - to mi wygląda jak reklama, a po 3 skoro często coś nie działa (ehhh te blogi :roll: ) i trzeba odświeżać do bólu jak to wyraziłaś co niewątpliwie zajmuje dużo czasu to może prościej byłoby tę notke skopiować tutaj?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 11 mar 2003, 18:32

Sorki że tak długo nie pisałam swojej recenzji z Warszwy ale nie mogłam siedzieć na kompie( hehe po prostu moja menagerka nie umie opanować tych telefonów od reporterów,którzy ciągle wydzwaniają i chcą ze mną wywiad przeprowadzić AHH ta sława ;)

Ja zaczne od tego że nie mogłam się doczekać od momentu gdy Syliwa zadzwoniła o mnie. W Sobote było wielkie szykowanie 4 razy pytałam się Sylwi o której mam być na dworcu żeby sie nie spóźnić i powiedzieć zeby czasami bezemnie nie odjechali.
Czekałam momencik na nich po czym było gorące przywitanie.
Podczas podrózy było bardzo wesoło i nawet był mały koncercik Doroty i Kasi. W pewnym momencie stwierdziliśmy że trzeba by było zszyć nasz trasparent zeby zdąrzyć na czas, po nie które osoby nie umiały trafić nitką w igłe(ale to pomińmy ;) podczas postoju stwierdziliśy że warto był by obejżeć nasz transparencik i naszą cięzką prace( przypomne że Ł-Dorotka robiła Ł-Kasia i Ja Y) pod transparencikem robilisy sobie zdjęcia, gdy w pewnym momencie zatrzymało się jakieś auto, gościu wygląda przez szybe i się pyta : e sorki gdzie koncert . Dojechawszy do do budynku telewizji przywitaliśmy się z Karinką i zespołem poczym Adam K wystrzelił z takimi pięknymi różami z okazji dnia kobiet że ahh, ludzie przechodzący mówili TO JEST KLASA, albo NO PROSZE hihih. Potem szliśmy korytarzem do studia i kogo zobaczyłam? Pana Mirka Siero(c lub dz nie wiem)kiego a wcześniej koło 40 murzynów i 2 panie z szansy na sukces hihi. Potem zaczął sie koncert , napewno widać było 3 panie w pierwszym rzędzie co cały czas szalały i krzyczały łzy to właśnie byłysmy My(ja, Kasia i Dorota) ubaw był wielki, potem poszlisy do zespołu i przyszedł po nas pan Czesiu( pan kierowca) że pora do domu. Smutno było ale co zrobić trzeba było jechać.
Było super naprawde , świetnie się bawiłam.Pozdrawiam całą naszą ekipe)(w składzie Ja, Sylwia, Sara, Rafał, Jesoos, Dorota, Kasia, Monika i 4 panie z pokrewnione z Adrianem i Kariną) i tych którzy nie mogli jechać NADROBIMY buziakii
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 11 mar 2003, 21:19

Śliczna relacja... hihi... ja sobie nawet zapomniałam o tych ludziach, którzy się pytali gdzie koncert... hiihi... fajne to było... i może jeszcze raz Ewciu: Ł robiłam ja, Z robiła Kasia, no i Y robiła Ewka:):)
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 11 mar 2003, 22:45

... a Sierocki się nazywa Marek a nie Mirek :) - to tak dla ścisłości :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 11 mar 2003, 22:57

Bardzo fajne te wasze opisy :) Tam musiało być naprawde super...mam nadzieję,że w kwietniu będę mogła pojechać i spotkam się z wami...;) pozdrawiam..
Awatar użytkownika
Nameless

Postautor: Nameless » 13 mar 2003, 1:42

Dobrze, że Łzy wydają płyty. Jest się przynajmniej czym pocieszyć.
Ja czuję się lekko zdegustowany wokalem po "Przebojach..."
PS: nie bijcie za to! ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 13 mar 2003, 2:10

Nameless pisze:Dobrze, że Łzy wydają płyty. Jest się przynajmniej czym pocieszyć.

"Słońcem" - tak.... "WZZS" - tak.... Ale JJJ? Czym tu sie pocieszać? Chyba tylko LUKRECJĄ.... Chyba bede musiała założyć temat: " NIGDY WIĘCEJ JJJ!!! :twisted: :twisted: :twisted: "
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”