"Gdy na Was patrzę"......miejsce III

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 15 mar 2003, 3:15

HM...JA UWAŻAM,ŻE WSZYSTKIE PIOSENKI SĄ OK...PRZECIEŻ ONI SIĘ STARAJĄ....MOŻE NIEKTÓRE PIOSENKI SĄ NIECO "INNE" OD INNYCH,ALE KAZDY COŚ LUBI...HM, MYŚLE,ŻE NIE POWINNIŚMY PISAĆ,ŻE JAKAŚ PIOSENKA CZY PŁYTA JEST "DO NICZEGO"...(NIE BĘDĘ CYTOWAĆ WASZYCH WYPOWIEDZI)...KAŻDY COŚ LUBI...;)
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Nameless

Postautor: Nameless » 16 mar 2003, 1:57

Gitarko, przecież taka krytyka to nic złego. Przecież w jakiś sposób zespół musi poznać nasze opinie i oczekiwania. A tak na marginesie to życie mówi, że DOBRYMI CHĘCIAMI PIEKŁO JEST WYBRUKOWANE... ;) Nie bierzcie tego serio.
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 16 mar 2003, 3:26

no własnie trzeba napisać co się lubi a co nie wtedy zespół będzie wiedział jakie mamy oczekiwania i nie możemy mówić ze wszystko co robią to robią naj lepiej (tylko mnie za to nie zbijcie)
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 16 mar 2003, 3:37

Mi się też podoba JJJ ale od razu podpadło mi "Osiem serc" nie podoba mi się zbytnio ta piosenka. Uważam że zespół liczy się z naszym zdaniem z zachwalającym czy krytykującym, dzięki temu moze unikniemy takich piosenek Jak " Osiem serc"
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 mar 2003, 3:41

Ewelina(Ewka) pisze:Mi się też podoba JJJ ale od razu podpadło mi "Osiem serc" nie podoba mi się zbytnio ta piosenka. Uważam że zespół liczy się z naszym zdaniem z zachwalającym czy krytykującym, dzięki temu moze unikniemy takich piosenek Jak " Osiem serc"

"Osiem serc" to nic w porównaniu z "Kocham, to nic dziś nie znaczy" :?
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 mar 2003, 3:49

Oj ja wprost nie nawidze pocztku "Kocham to nic dzis nie znaczy".Rodem z disco polo.Nikogo nie obrazjac
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 16 mar 2003, 3:57

Hehe...fakt piosenka jest ni zbyt, ale za to można sobie to odbić przewijając do Lukrecji... :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 mar 2003, 3:59

Albo cofajac do Anastazji(jesli dobrze pamietam to anastazja jest wczensiej od kocham to nic dzis nie znaczy)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 mar 2003, 4:06

"Osiem serc" nie jest takie znowu złe...;) Podobnie "Kocham to dziś nic nie znaczy" mi nie przeszkadza, na tle całej płyty u mnie jest ten kawałek w pierwszej połowie, przynajmniej ma charakter, w przeciwieństwie do większości beznamiętnych piosenek. Zupełnie mi się ten kawałek z disco-polo nie kojarzy, juz prędzej z Beatlesami, których cenię:)

Za to taki na przykład "Dziś będziesz mój" to jak dla mnie straszliwie chybiona próba zrobienia drugiej "Agnieszki"...;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 mar 2003, 4:39

Dla mnie Dzis bedziesz moj to jedna z 2 ulubionych pisoenek ŁEZ.Bardzo mi sie barzmienia podobają i z chęciom bym takich wiecej wysluchala na nowej plycie.

P.SJak sie pisze z chęciom czy z chęcią?chyba jednak to drugie
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 16 mar 2003, 4:47

Zdecydowanie się z Tobą nie zgadzam Adaś. "Dziś będziesz mój nie można porównywać do "Agnieszki" bynajmniej ja nie umiem. Tak piosenka jak każda inna ma emocje, ale te emocje sa całkiem inne niż w "Agnieszce" To jest tylko moje zdanie, nie wszyscy muszą sie z tym zgadzać. Dla mnie ta piosenka jest bardzo dobrą piosenką i bardzo mi się podoba.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 16 mar 2003, 5:16

hm...no tak...może i krytyka jest dobra,ale nie w stylu "nigdy więcej JJJ..." bo kiedyś przeczytałam takie zdanko...hm..myśle,że starali się,aby ta płyta była dobra...(mam nadzieje,że nowa bedzie lepsza)...ja tylko napisałam moje zdanie...i nie zabraniam wam krytyki skoro to waszym zdaniem wpłynie na kolejną płyte..pozdrawiam...:)
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 mar 2003, 5:38

Hm...moim zdaniem zespół chętnie pozna nasze zdania krytyczne bądz nie na temat płyt i piosenek się na nich znajdujących.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 mar 2003, 5:58

Narcyzek pisze:. Ta piosenka jak każda inna ma emocje, ale te emocje sa całkiem inne niż w "Agnieszce"

Takie emocje...inne emocje...

Jeżeli juz jesteśmy przy "rodzaju" emocji w "Dziś będziesz mój" - to pod tym względem piosenka jest identyczna jak "Wyznanie lwa" Perfectu ;)

Zresztą z tymi "rodzajami emocji" nie do końca jarzę jak to można z piosenki wyodrębiać, więc możliwe, że się zamotałem;)
co oczywiście jest tyko moim zdaniem:)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 16 mar 2003, 23:06

mnie tam sie wszystkie płyty podobają ale są tez takie kawałki które wywarły na mnie negatywne wrażenie. np. wspomniane wyżej "Kocham to nic dziś nie znaczy..."
co innego "Dziś bedziesz mój" "Lukrecja""Anastazja" i wiele wiele innych Łezowych piosenek.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”