"Gdy na Was patrzę"......miejsce III

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 20 mar 2003, 18:02

Może to dobrze, że Ich3 wystąpi w programie z Łezkami w jednym programie - może wreszcie ludzie przestaną porównywać Łzy do tej chały...Najlepiej byłoby, gdyby Łzy zagrały coś innego; są przecież lepsze utwory niż "Gdy na was patrzę" (może coś ze ""SŁOŃCA"??)....ale to chyba niemożliwe - taki jest układ w TV i pewnie ne da się tego zmienić. :(

Ewelina(Ewka) pisze:Moze i cieńki skład ale nawet przy ich3 idzie szaleć :D

Szaleć przy tym co Ich3 obecnie prezentują....nie sądzisz, że to "lekka" kompromitacja ????
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
marigell

Postautor: marigell » 20 mar 2003, 18:10

Kompromitacja?? a niby dlaczego??
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 mar 2003, 18:40

właśnie też tego zrozumieć nie umiem.... :roll: :roll: :roll: jaka kompromitacja??
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 20 mar 2003, 20:30

Goya - polski zespół pop-rockowy, szczyt popularności w roku 1999 przy okazji wydania debiutanckiej płyty "Goya". W zespole śpiewa Magda Wójcik. Najbardziej znana piosenka "Bo ya" ("bo ja... bo ja... bo ja nie płaczę z byle powodu") pokazuje zespół z nienalepszej strony, podobnie jak najbardziej znana "Agnieszka" niewiele mówi o Łzach.
Inne ciekawe kawałki grupy: "Kupię sobie dom" ("kupię sobie dom z niebieskim dywanem"), "Spij i śnij", "Ulice szarlatanów" (z tekstem Gałczyńskiego).
W przypadku konieczności szufladkowania - zespół Goya jest bardzo silnie kojarzony z Eddie Brickell & New Bohemians ("polska Eddie Brickell")
Debiutancka płyta "Goya" nagrana została w studio w Bielsku-Białej (...a Sara zespołu nie zna ;) ), z gościnnym udziałem m.in.Łukasza Golca (trąbka). Płytka ta wydana została przez Pomaton/EMI cos około 1998/1999 roku, mniej więcej w tym czasie, gdy Łzy nagrywały "Słońce", odnosiły lokalne sukcesy na koncertach, i kombinowały jak by się tu wybić na ogólnopolskim rynku. Zespołowi Goya udało się zaistnieć, jak na debiut był to niewątpliwy sukces, udało im się wydać debiutancką płytę nakładem dużej wytwórni, kilka piosenek dość często mozna było usłyszeć w radiu, czyli potencjalnie ich szanse na starcie były większe niż miały Łzy - ale potem o zespole jakoś ucichło...
Co się działo z zespołem przez ostatnie 2-3 lata to juz nie wiem, może wydali jakąś kolejną płytkę?
Adam
gg 1412220
marigell

Postautor: marigell » 20 mar 2003, 21:03

Przecież powiedziałam, ze kojarze :D

Adaś a Ty po raz kolejny mnie zadziwiasz. Skąd czerpiesz takie informacje?

i po raz kolejny mówie, że z Bielska nie jestem!
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 mar 2003, 3:10

Zwróciłem uwagę na ten zespół z kilku powodów:
- wystąpili w Rowerze Błażeja mniej więcej w tym samym czasie co Łzy (Łzy były chyba kilka tygodni pozniej). Dla Goyi to był występ już jako "debiutanta z sukcesem" - czyli z płytą i paroma singlami na koncie. Dla Łez był to długo oczekiwany debiut w pierwszym programie publicznej telewizji.
- spodobała mi się ich kawałki, a i na wokalistkę miło było popatrzeć :P
- parę miesięcy pozniej trafiłem w Makro na wyprzedaż ich płyt za 1/3 normalnej ceny, i w relacji "jakość do ceny" był to jeden z najbardziej udanych zakupów płytowych ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 21 mar 2003, 3:21

Adam-LZY pisze:Michaś nas lubi wiec pewnie będziemy w wspólnej garderobie,będziecie mieli okazję poznac tego szaleńca:)....Bardzo byśmy chcieli grać coś innego niż ostatnio...ale nie wiem czy będzie to możliwe...raczej nie:(

własnie miałem cichą...bardzo bardzo cichą nadzieję że udałoby mi się zamienić choć słowo z Wiśnią...zadałbym mu pytanie ktore mnie dręczy odkąd zobaczyłem VIVASTAR z ich udzialem ( i klipy które michał puszczał): skoro wychowa-ł się na takiej muzyce...dlaczego tworzy taki chłam?
pytanie -mam nadzieję -nie będzie retoryczne :/

pozatym jestem daleki od umniejszania szans na chociaz to trzecie miejsce Łez w PJ w starciuz IRĄ -oni się już skończyli...przynajmniej w oczach moich i moich znajomych legenda się już wypaliła...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 21 mar 2003, 3:32

WOW Adaś ależ ty poinformowany jesteś ;)
Dave a ty myślisz że ja pojechałam do Warszwy postać, nie no jak się ma możliwość spotkać z tak rozrywkowymi ludzmi jak nasze forum to się szaleje a nie stoi i nie ważne na czym. Moze sięzłoży tak że będziemy tańczyć oberki do KEINE GRENZE hehe ;)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 22 mar 2003, 22:36

ja gromadze ekipe z torunia i chce jechac na koncert w warszawie w tvp1 jak bedzie mozna w kwietniu! moze wie ktos dokladnie jak bedzie wygladalo z biletami na ta impreze?!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 30 mar 2003, 21:05

Coraz bliżej do "PRZEBOJÓW KWIETNIA"..... i czytając kto ma konkurować z kawałkiem "Gdy na Was patrzę"...to mam dziwne przeczucie że jest szansa że do Warszawy znowu pojedziemy w maju.....ja stawiam pierwszą trójkę następująco:

I MIEJSCE-STACHURSKU
II MIEJSCE-IRA
III MIEJSCE-ŁZY
Sylwia
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 31 mar 2003, 19:37

Muwiąc szczeże mi także się tak wydaje.A więc oznacza to że zgadzam siem z moją siostrą :wink:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 kwie 2003, 20:36

Czy to oznacza, że jest ten wyjazd do Warszawy 12 kwietnia...bo ja już się pogubiałam w tym wszystkim....a tak się składa, że to juz niedługo, wiec jak ktoś coś wie, to proszę coś napisać...bo ja mogę jechać, a nie wiem czy w ogóle ten wyjazd jest :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 03 kwie 2003, 5:07

PISZE TO JESZCZE RAZ TU...BO TAMTEN TEMAT KIEPSKO CHODZI...

WIEC DO WARSZAWY...ZNOWU MAMY AUTOBUS ...TAK WIĘC WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH....KTÓRZY MAJĄ OCHOTĘ SIĘ TAM WYBRAĆ.....PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ DO MNIE NA PW....LUB NA GG (nr znajdziecie w profilu)......ALE OD RAZU ZWRACAM UWAGĘ NA KILKA SPRAW...
1.JEŚLI KTOŚ SIE ZDECYDJE JECHAĆ MUSI DAĆ ODPOWIEDŹ NAJPÓŹNIEJ DO NIEDZIELI 6 KWIETNIA..
2.JEŚLI KTOŚ SIĘ ZDECYDUJE JECHAĆ TO MUSI PAMIĘTAĆ ŻE POWRÓT PLANOWANY JEST NA GODZINY RANNE W NIEDZIELĘ 13 KWIETNIA....
3.GDY KTOŚ CHCE DOWIEDZIEĆ SIĘ SZCZEGUŁÓW NA TEMAT TEGO JAK WYGLĄDA TEN KONCERT TO RADZĘ PRZECZYTAĆ RELACJĘ Z "PRZEBOJÓW KWIETNIA" KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ NA FORUM..
4.BARDZO PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ NA GG...JA OSTATNIO GDY SIĘ ZAPALAM MAM KILKA OSÓB...WIĘC PYTANIA GDZIE?KIEDY?O KTÓREJ?NIE SĄ WSKAZANE...BO JA NA SERIO NIE WIEM WIECEJ NIŻ TO CO PISZE NA STRONIE....A WIĘC GDY KTOŚ CHCE TAKICH INFORMAJI TO RADZĘ CZYTAĆ STRONĘ.....CHYBA ŻE KTOŚ MA RZECZYWIŚCIE PYTANIA KONKRETNE...
5.WYJAZD PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE W SOBOTĘ W GODZINACH DOPOŁUDNIOWYCH....

Póki co nic wiecej nie wiem.....ale mogę obiecać że jeśli będę wiedziała coś więcej to napszę na forum..

A NA GG PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ I CIERPLIOWOŚĆ....OSTATNIO NIE WYRABIAM... :P
Sylwia
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 03 kwie 2003, 16:49

Boshe nie ma moich 2 postow!!! Ok napisze jeszcze raz! Dostal juz ktos wiadomosc od Kariny, ze ma zaproszenie do PJ???
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 08 kwie 2003, 22:56

napisze w tym temacie jeszcze raz, bo tamten o Warszawie się jakoś psuje... a więc Sylwia chciała żeby Ci, którzy na 100% jadą do Wawy potwierdzili to swoim wpisem tutaj... Sylwia musi do jutra wiedzieć kto jedzie a kto nie...
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”