Single Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 25 lut 2003, 15:05

Adaś to się w archeologa bawi :wink: lub też chce pokazać "młodszym" forumowiczą o czym to kiedyś rozmawialiśmy :D
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 17:36

Sara.... Niech sie bawi w co chce :lol: Ale mógłby napisać coś więcej.... bo na serio nie wiem o co mu chodziło..... Szczerze? z " :) " nic nie wywnioskowałam... :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 lut 2003, 22:45

MARTYNKA pisze:Sara.... Niech sie bawi w co chce :lol: Ale mógłby napisać coś więcej.... bo na serio nie wiem o co mu chodziło..... Szczerze? z " :) " nic nie wywnioskowałam... :roll:

To po prostu taki post zostawiasz w spokoju i nic nie piszesz :D Idziesz dalej... :)
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 lut 2003, 1:10

hmmmm a bedzie mozna kupic nowy singiel lez?
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 26 lut 2003, 3:25

Singli kupić nie można.... :? :? :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 mar 2003, 17:03

MARTYNKA pisze:Singli kupić nie można.... :? :? :?

OD dawna nie można kupić rzadnych singli.... Nawet singla "jestem Jaka Jestem", który czuć było jakby trzymało się go w ręku... Wydawało mi się że wraz z nową płytą będzie można dostać jakoś single... ale nic z tego... tak samo będzie pewnie i tym razem, ale tak w sumie to i tak nie mam kasy :) !!!!
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 01 mar 2003, 17:42

w sumie fajnie jest miec single zanim wyjdzie plytka. tzn, to dla kazdego inaczej. ja bym chciala miec singielek "oczy szeroko zamkniete" i "agnieszke" po rosyjsku. a nie zalezaloby mi bardzo na singlu np. "Anastazja, jestem". chociaz jak bym wygrala to bym sie BAAAAAAARDZO cieszyla :P
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 mar 2003, 21:08

Justysia pisze:
MARTYNKA pisze:Sara.... Niech sie bawi w co chce :lol: Ale mógłby napisać coś więcej.... bo na serio nie wiem o co mu chodziło..... Szczerze? z " :) " nic nie wywnioskowałam... :roll:

To po prostu taki post zostawiasz w spokoju i nic nie piszesz :D Idziesz dalej... :)

Maly wykład dla Martynki:)
Forum polega na tym, że piszesz na ten temat, w którym coś Ciebie interesuje:) Jeżeli czytasz coś co Ciebie akurat nie interesuje - to przechodzisz do następnego tematu. Jak znajdziesz interesujący dla Ciebie temat, na który masz ochotę coś napisać - to piszesz :)
Dziekuję za uwagę ;)
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 03 mar 2003, 15:41

Adas napisal:

Forum polega na tym, że piszesz na ten temat, w którym coś Ciebie interesuje:) Jeżeli czytasz coś co Ciebie akurat nie interesuje - to przechodzisz do następnego tematu. Jak znajdziesz interesujący dla Ciebie temat, na który masz ochotę coś napisać - to piszesz

ekhmmmm.... a co znaczy ten post " :) " rozumiem, ze vos Ciebie zainteresowalo.... i ze miales ochote cosik napisac.... ale chyba zbytnio to sensu nie mialo :) ale moze sie nie znam i niee rozumiem Twoich intencji :)
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 03 mar 2003, 20:54

Adam.... Ale ostatnio zostałam zbiczowana za pisanie bez sensownych postów, a Ty napisałeś po prostu :) No i to jest dziwne dla mnie...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 14 cze 2003, 20:24

Informuje zainteresowwanych, że są w tej chwili do kupienia na aukcjach dwa egzemplarze singla "Oczy szeroko zamknięte/Eyes Open Madly".
Ceny około 15 zł. + koszt wysyłki (lub w Warszawie odbiór osobiscie).

Poprzednie dwa egzemplarze schodziły na akucjach za ceny od 20 do 40 zł, wiec teraz nie jest tak najdrozej, aczkolwiek ceny moga jeszcze wzrosnac...bo "Oczy..." jeszcze mam nadzieje dlugo będą na topie:)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 15 cze 2003, 14:20

Ja sie ciesze ze bylem na tym ognisku, wszyscy zostali tam wynagrodzeni nowymi lub strszymi singlami...żałujcie że was nie było :wink:
mondrala

Postautor: mondrala » 19 cze 2003, 3:28

[quote="Adas"]Informuje zainteresowwanych, że są w tej chwili do kupienia na aukcjach dwa egzemplarze singla "Oczy szeroko zamknięte/Eyes Open Madly".
Ceny około 15 zł. + koszt wysyłki (lub w Warszawie odbiór osobiscie).

Poprzednie dwa egzemplarze schodziły na akucjach za ceny od 20 do 40 zł, wiec teraz nie jest tak najdrozej, aczkolwiek ceny moga jeszcze wzrosnac...bo "Oczy..." jeszcze mam nadzieje dlugo będą na topie:)[/quote
a ja mam pewnosc adasiu...ten singielek jest wydany dosc niechlujnie..ale piesn..na nim cudowna...i bedzie dluuugo na topie....]
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 cze 2003, 0:56

A ja bym chciała dostać te single których nie mam :) A zwłaszcza "Oczy..." ale już niedługo...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 24 cze 2003, 16:16

Wegług mnie do tej pory większość singli była dość trafna. Najlepiej do tej pory radziła sobie Agnieszka, ale mam nadzieję, że następny singiel Łez bedzie jeszcze lepszy niż wspomniana Agnieszka i mocno licze na to ze bedzie to " Anka ot tak"!!!!!!!!!!! :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...

Wróć do „Łzy”