Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 mar 2003, 2:26

Zgadzam się, że Ania zdecydowanie lepiej zaśpiewała.Osobiście nie lubię Niemena,ale wykonanie Ani bardzo mi się podobało :D Teraz to już chyba nikt nie powie, że Ania nie umie śpiewać :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 24 mar 2003, 2:48

:((( Szczerze to jestem na "nie"
Ostatnio zmieniony 25 mar 2003, 20:22 przez Syriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 mar 2003, 2:50

Nie no, to Ania powinna wygrać a nie ta Gina...owszem ładnie zaśpiewała, lecz Ania 100x lepiej... :( jeju, co to się dzieje z tymi ludziskami...ech...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 24 mar 2003, 4:23

Gina wygrała??? Ja również uważam, że Ani zaspiewała 100 razy lepiej do Georginy. A kiedy były wogóle wyniki? :cool:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 mar 2003, 4:53

Oj nie-nie wytrzymam-na przeboajch jedynki nawet w 3 nie byla a tu taki przypal...buuuu a ktos wie kiedy bedzie powortka ogloszenia wynikow jesli w gogle bedzie
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 24 mar 2003, 15:32

nie, no ludzie, nie przesadzajcie....

Georgina bardzo dobrze spiewa, i z cala pewnoscia zasluguje na miano osobowosci dziesiecioleia. jestem pewna, ze gdybym nie zaglosowala na Anke, to na Georgine. By;la swietna. w przebojach owszem, nie zalapala sie do trojki, ale spiewala zupelnie co innego. GEORGINA JEST SWIETNA, Ania tez. Wygrala Georgina, i jest OK. Nie zapominajcie, ze Georgine dostzregl sam Jose Cura (czy jak to sie tam pisze) a facet chyba zna sie na spiewie, muzyce. Moje skromne zdanie jest takie, ze Goeorgina wcale nie byla gorsza od Ani. Moze innym bardziej sie podobala dlatego, ze miala swietne wejscie juz w programie z Natalia Kukulska?? jako jedenastolatka zaspiewala wowczas bardzo dojrzale. Miala wejscie, ludzie ja pamietali, podczas, gdy Ania z Myslozitz nie miala jak pokazac swoich mozliwosci wokalnych. z drugiej strony wcale nie wiem, czy nam sie Anka bardziej podobala dlatego, ze spiewa we Łzach. Moze jestesmy troche nieobiektywni??
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 mar 2003, 20:27

po prostu ja pisze: z drugiej strony wcale nie wiem, czy nam sie Anka bardziej podobala dlatego, ze spiewa we Łzach. Moze jestesmy troche nieobiektywni??
Właśnie mnie to też czasami zastanawia...czy ludziom tak podoba się wykonanie jakiejś piosenki z repertuaru innego wykonawcy, tylko dlatego, że Ania śpiewa w Łezkach...ja od samego początku jej kibicowałam jak pierwszy raz zaśpiewała w Szansie, nawet mój ojciec powiedział, że zrobi karierę mimo, że nie wiedzieliśmy, że właśnie wtedy Ania już była wokalistką Łez i mieli wydaną płytę. :D Mojemu ojcu zawsze się podobała i podoba się nadal :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 24 mar 2003, 23:24

Hm..ja tez sie zastanawiałam nad tym czy ludziom podoba sie wykonanie piosenki Niemena zaprezentowane przez Anie tylko ze względu na to, że śpiewa we Łzach. Mnie osobiście Georgina nie przypadła do gustu, ale przecież każdy ma prawo głosowac na kogo chce.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 mar 2003, 3:04

To teraz ja się wypowiem:
Ani głos i śpiew mi się zawsze podobał, nawet gdy nie wiedziałam, że jest taki zespół jak Łzy... Niemena zaśpiewałą rewelacyjnie moim zdaniem... a Georgina? nie zachwyciła mnie wcale i dlatego moje zdziwienie było tak duże... bo były osoby lepsze od niej, nie tylko Ania
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 mar 2003, 9:40

Po tym co widziałem w studio telewizyjnym, to juz raczej nie uwierzę w obiektywizm żadnego tego typu plebiscytu ;P
Toż to wszystko pic na wodę, ważna jest oglądalność, promocja, kasa, a wygrac ma ten, na kim jest szansa najwięcej zarobić ;)

Skoro Ania juz jest "zakontraktowana" od lat, Wydrę i Makowieckiego popiera juz Polsat, a Tatiana z Blue Cafe nie startowała w Szansie.....to może akurat Georginia rokuje największe nadzieje na przyszły show choćby tylko ociupinkę zblizony do tego, co zapewnia Małysz ;P ...bo Małysz będzie latał jeszcze co najwyżej kilka lat...he he
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 mar 2003, 20:27

[b]
Adas pisze:Po tym co widziałem w studio telewizyjnym, to juz raczej nie uwierzę w obiektywizm żadnego tego typu plebiscytu ;P
Toż to wszystko pic na wodę, ważna jest oglądalność, promocja, kasa, a wygrac ma ten, na kim jest szansa najwięcej zarobić ;)

Adaś zgadzam się z Tobą, tak naprawdę w takich plebiscytach robi sie wszystko by zwiększyć oglądalność... Tam tez nie liczyło sie jak kto zaśpiewał... pewnie i tak większość ludzi głosowała na byle kogo tylko żeby kase wygrać.... nawiasem mówiąc to ja chciałam ją wygrać ;) :evil:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 26 mar 2003, 22:54

szkoda że nie wygrała Ania... :( ale szczerze mówiąc cieszę sie z wygranej Georginy. a Ania i tak jest dla nas wygrana. choćby była na ostatnim miejscu, to czy ktoś uważa ją za przegraną? może akurat w tym programie nie jest na 1 miejscu, ale jak śpiewała Myslowitz to zajęła 1 miejsce i została zauważona. tak więc niczym się nie przejmujmy. ja sie ciesze że wygrała moja rówieśniczka :)
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 28 mar 2003, 20:00

O boshe...Wygrała Georgina :?: :?: Owszem bardzo ładnie zaśpiewała :wink: ....Ale Ania....przepięknie :D ....Bez przesady.....Moje koleżanki także uważają że zaśpiewała lepiej...Chociaż za Łzami nieprzepadają :( ....Ale....poprostu.....NIc niepowiem....To tylko o Nich świadczy :( ....Znaczy o naszym społeczeństwie :wink: ...Nic już niezrobimy...Trudno.... :(
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 mar 2003, 20:57

co????!!! Ja sie zapłacze! miała Ania wygrać!!!! Tylko nie Gina.
wrrrr. Ania tak ładnie zaśpiewała. a poza tym było wielu innych wykonawców którzy zaśpiewali lepiej od Georginy ale gorzej od Ani.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 28 mar 2003, 22:14

wydaje mi sie, ze przesadzacie i to ostro. Ania byla swietna, ale nie sadze zeby Georgina byla. gorsza byly tez inne dobre osoby, podobalo mi sie wystapienie Tomka Makowieckiego, dwoch dziewczyn, co spiewaly "pod papugami" Niemena, bardzo podobalo mi sie wystapienie chlopaka spiewajacego "za 10 minut trzynasta" (to ten w szelkach), dalej, dobre wystapienie miala dziewczyna spiewajaca piosenke razem z Mietkiem Szczesniakiem (cos o bujaniu), choc moze pamietam ja bardziej z finalowej piosenki (wygrala w szansie z poprzedniego sezonu z piosenka "jaka roza taki ciern" edyty geppert bodajze - miodzio) godna zauwazenia byla rozniez Malgosia Markiewicz, w szansie teraz zaspiewala piosenka zaczynajaca konkurs "raz na ludowo" ( czerwone jabluszko upadlo pod lozko, ty mi buzi dasz, ja ci buzi dam, ty mnie nie wydasz, ja cie nie wydam, czy jakos tak), choc bardziej chyba zostala zapamietana z piosenki Wioletty Villas "List do matki" wspaniale wykonanie. lepiej by sie pokazala.

Nie sadze, zeby te osoby byly gorsze od naszej Ani. tyle teraz przytocze na poczekaniu, choc pewnie kogos pominelam.

Nie zgodze sie tez z Adasiem, ze Gina wygrala dlatego, ze telewizja chce ja promowac. Gina pokazala nieasamowita skale glosu wg mnie, dla mnie jej wykonanie bylo poruszajace. z tego co rozmawialam z innymi, co ogladali ten koncert to wszystkim najbardziej sie podobala Georgina Tarasiuk. ne sadze, zeby glosowqnie bylo sfalszowane.

ale fajna tez byla babcia od Turnaua. perelka. w szczegolnosci, jak pokazali, jak Mann ja robil w konia wmawiajac, ze to Grzesiu do niej mowi:P:P:P choc chyba za duzo bylo wszelkiego rodzaju babc, dziadkow czy oferm losu:P
Obrazek

Wróć do „Łzy”