Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 29 mar 2003, 3:11

Ależ, Georgina bardzo ładnie zaśpiewała rżeczywiście ma bardzo ładny głos, tylko że te piosenki ze swojego repertuaru ma troche nie trafione, nie wykazuje sie w nich walorami swojego głosu.
Ale po rekacji publiczności widać było,ze bardziej im się podobało wykonanie Ani no napewno to też sentyment do tej piosenki. A prezentacja tego chłopaka w szelkach to mi się osobiście nie podobała potrafi on się zachować na scenie jest bardzo rozrywkowy ale głosu to on wielkiego nie ma i nie wiem czemu wydaje mi się podobny do Mana tak samo jak ten pan z piosenki" tadada tadada". Nie podobało mi się wykonanie Wydry za bardzo się wysilał.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 30 mar 2003, 20:51

A ja sie zgadzam z werdyktemw 100-stu procentach....uwazam że Georgina zaśpiewała fantastycznie ...dla mnie głos ma wyjątkowy......rzeczywiście gdy śpiewa to ciarki mnie przechodzą......skalą się może niewątpliwie pochwalić...tylko że mam jedno "ALE"....otóż póki co słyszałam jej 2 utwory i mnie specjalnie nie zachwyciły....aczkolwiek w piosence "Dłoń" była (oczywście dla mnie) numerem I w Sali Kongresowej.......pobijając i twórczynię tego utworu czyli Kukulską......

O Ani już pisałam wyżej i pomimo tego że ją cenię starsznie to dla mnie w Kongresowej była po Georgini :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 30 mar 2003, 21:20

teraz przypomniala mi sie jedna sprawa. otoz czytalam kiedys wywiad z Edyta Gorniak, bodajze w Angorze, choc nie dam sobie reki uciac. Wypowiadala sie Ona na temat wlasnie wiarygodnosci "szansy na suukces". kiedys mlodzi ludzie spiewali piosenki z jej repertuaru. podobno pani Skretkowska w czasie, gdy Edyta miala wybrac zwyciezce dala jej karteczke z nazwiskiem zwyciezcy. Edyta jednak nie zgadzala sie ze zdaniem pani Skretkowskiej i wyroznila inna osobe. efekt podobno byl taki, ze wyrozniona dziewczyna nie zostaa zaproszona do Sali Kongresowej na koncert finalowy. ile w tym prawdy?? nie wiem. bardzo lubie szanse na sukces, choc bardzo mnie denerwuje wlasnie pani Skretkowska. na ile jest to uczciwe? nie mam pojecia. nie wiem czy wyrozniona przez Edyte osoba spiewala w sali kongresowej, poniewaz nie zwrocilam na to wiekszej uwagi - nie powalila mnie z nog po prostu. mimo,ze finaly z reguly ogladam.

to, o czym tu pisze wcale nie znaczy, ze neguje wynik glosowania smsowego. jak juz 2 razy pisalam bardzo podobala mi sie piosenka w wykonaniu Georginy. Zgodze sie z Syllwia, ze piosenki spiewane przez Nia z Jej wlasnego repertuaru nie robia wrazenia. jednak w szansie byla fantastyczna. nie tylko ona zreszta (wiem, powtarzam sie :) ) jednak zastanawia mnie jedno. dlaczego przedstawili tylko zyciezce?? nie mogli pokazac perwszej dziesiatki na przyklad?? na moje bylo to troche nie fair....
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 kwie 2003, 3:57

Słyszałam dziś "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Kowalskiej.... I naprawde dochodze do wniosku, że Ania jeśli chodzi o wykonanie tej piosenki jest bezkonkurencyjna ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 12 kwie 2003, 22:08

a można wiedzieć gdzie to słyszałaś??? pewnie znowu coś przegapiłam.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 kwie 2003, 1:48

mhm
też bym chciałą sobie porównać...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 kwie 2003, 2:07

Na stronie Kaśki http://kasiakowalska.com.pl/ jest fragment tej piosenki :)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 kwie 2003, 2:55

dziękuję!!!!!!!!!! ide szukać :wink:
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 13 kwie 2003, 23:34

nie sadze, zeby wykonanie Kaski Kowalskiej bylo gorsze od wykonania Anki Wyszkoni. oba byly dobre, ale ktore lepsze nie oceniam.
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 kwie 2003, 0:44

Wysłuchałam i muszę stwierdzić, że w Ani wykonaniu podobało mi się, że ona to wykonała z jakąś energią i siłą, a Kasia zaśpiewała to tak lekko, prawie że bez emocji...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 17 kwie 2003, 0:56

nie ma porównania. Ania jakoś lepiej pasowała do tej piosenki.
podeszła do tego bardziej emocjonalnie niż Kasia.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 kwie 2003, 19:48

Surfując po necie znalazłam zdjęcie Ania i Adama na Vip.pl , nie wiem kiedy było robione, ale było w temacie o Szansie na Sukces :arrow: http://www.vipnews.pl//2003/duze/marzec/03_13_1_9.jpg
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 18 kwie 2003, 1:00

mloda.jg pisze:(...) znalazłam zdjęcie Ania i Adama na Vip.pl (...) w temacie o Szansie na Sukces :arrow:

HEH WIESZ...JA DZIŚ SOBIE POSZPERAŁAM I RÓWNIEŻ ZNALAZŁAM MNÓSTWO ZDJĘĆ Z ŁEZKAMI...JEŚLI CHCECIE TO MOGĘ TU WKLEIĆ LINKI...CHCECIE???
Awatar użytkownika
Olcia

:)

Postautor: Olcia » 18 kwie 2003, 1:10

ja chcesz :) chętnie bym sobie pooglądałam:)
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 18 kwie 2003, 1:49

ja tez nie mam nic przeciwko :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc

Wróć do „Łzy”