Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 17 cze 2003, 20:15

No wlasnie Gosia probuj ,jak na nich nie trafisz to najwyzej nie pojdziesz ,a jak trafisz to super i nie przejmuj sie reakcja innych "Bedzie dobrze..." ;)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 cze 2003, 20:20

idąc tam nic nie tracisz a dużo możesz zyskać, aj eślinie spróbujesz to długo będziesz załowała pewnie...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 17 cze 2003, 22:34

Mała___ pisze:...a ja chcę... tylko boję się reakcji innych (...) Ale i tak się boję reakcji ludzi :)

czego sie boisz? przeciez Cie nie zlinczuja...chyba :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 cze 2003, 3:27

nie wyśmieją Cie, nie pobiją Cie, nic nie starcisz możesz zyskać = idź
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 19 cze 2003, 23:49

Wczoraj Gosia- Mała powiedziala mi, ze w niedzielę o 15 będzie powtórka Szansy na Sukces z Myslovitz - przygotować magnetowidy :D
Martynka

Postautor: Martynka » 20 cze 2003, 20:12

mloda.jg pisze:Wczoraj Gosia- Mała powiedziala mi, ze w niedzielę o 15 będzie powtórka Szansy na Sukces z Myslovitz - przygotować magnetowidy :D

Ja już kiedyś Tatusia zmusiłam, żeby mi to ładnie nagrał :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 20 cze 2003, 20:34

to wszyscy fani do odbiorników w niedzielę. Nie ma wyjścia, hihihi
ale beszie pusto na ulicach :D
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 22 cze 2003, 16:44

Słuchajcie gadałem z Anią na razie nie zapowiada się żeby była "szansa na sukces" ze Łzami. Mozę za jakiiś czas.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 cze 2003, 21:05

Hm.....po raz któryś tam raz.....i po jakimś tam czasie...obejrzałam występ Ani w SZANSIE NA SUKCES.......i jakoś tak mnie wzięło za wspomnienia....że to była ta Ania którą pokochałam kilka lat temu......może nie była taka sama jak na początku swej drogi muzycznej......ale jakaś trochę inna od tej dzisiejszej.......nie mówię ......GORSZA czy LEPSZA......ale inna.......a swoją drogą to ciekawe......w 2000 roku bierze udział w ELIMINACJACH.....a 3 lata później razem z z zespołem ma być dostarczycielem repertuaru dla nowych uczestników.......mało było takich przypadków w SZANSIE NA SUKCES......i dlatego tym bardziej mi miło że do tych nielicznych należy ANIA :)
Sylwia
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 cze 2003, 21:16

też mnie na wspomnienia wzięło jak to oglądałam, bo w sumie od tego odcinka SNS mniej więcej zaczeła się moja przygoda ze Łzami... choć bardzo powolutku... ale tak sobie patrzyłam na tą Anię sprzed trzech lat i pomyślałam, że wtedy dla niej było zaszczytem zaśpiewać z Myslovitzem a trzy lata później Łzy wygrały Opole... bardzo szybko to siestało... kto by pomyślał :roll:
Awatar użytkownika
forest-fan

Postautor: forest-fan » 22 cze 2003, 21:21

ten program byl poprostu piekny az sie wzruszyłem i poleciała mi Łza.tak bardzo kocham nasza Anie.poprostu jest najlepsza. :D :D :D :D
forest
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 22 cze 2003, 23:49

Tak wszyscy slodzicie Ani, ze brakuje mi juz slów, które bym chcial napisac aby sie nie powtarzac z przedmówcami. Droga od szansy byla długa, napewno ciekawa i ekscytujaca. Fajnie sie slucha Ani sprzed lat, dobrze ze sie utorżsamiła z zespolem bo nie wiadomo czy by my ja teraz sluchali z takim podziwem. Przez te inne programy, jak droga do gwiazd, idol itd. wypaczyl sie tylko sens takich programów. Promowanie mlodych artystow praktycznie mija sie z celem - sezonowy wzrost publicznosci - tylko o to telewizji chodzi a nie o to, czy przypadkiem mloda gwiazda osiagnie cos wiecej niz tylko wygrana w programie. "Szansa" jest tylko szansa do ewentualnego sukcesu, a miarą sił wykonawcy jest utrzymac sie jak najdlużej na powierzchni popularności - przecież nie od dziś wiadomo że w grupie lepiej i dobrze sie stalo, że Anka wypromowala się z zespolem a nie sama, bo pewnie byla by tylko hitem sezonu - tak jak Ala Janosz, Jarek Weber i inni ktorym sukces podano do stołu. I mam nadzieje, ze zadnemu czlonkowi zespolu nie uderzy "solowa" sodówka i nie opuści zespolu - dla sezonowego wzrostu popularności.

Na zakończenie chcialbym dodac, że zawsze sie z przyjemnością ogląda czy tez słucha archiwalnych juz narań, jak milo sie wspomina i teskini za tamtymi czasami i jakim milym prezentem bylby choć jeden koncert akustyczny Łezek, w którym byl by podkreślony czysty, piękny i wysublimowany głos Ani. "Charyzmatycznej wokalistki" :)
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 cze 2003, 0:28

to wogóle dziwne i fajne, bo 3 lata temu śpiewała piosenke Myslowitz a teraz z tym zespołem niejednokrotnie pewnie spotykała sie na "scenie".
fajne to musi być uczucie, zwłaszcza dla niej. Ale jakoś taka spokojniejsza była wtedy....3 lata temu. taka inna jak to powiedziała Sylwia. ale to zawsze ta sama Ania
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 23 cze 2003, 0:39

nie miałam czasu na komputer, no i nie przeczytałam żę bedzie szansa, bo bym inaczej se nagrała :( w prawdzie widziałam wystep Ani, ale ni nastawiałm se wideo :( trudno sie mówi ;)
Alareel

Postautor: Alareel » 23 cze 2003, 2:12

frezzer ciekawie mogłoby być gdyby np. Ania zaśpiewała w duecie z jakimś innym wykonawcą, albo Adam zagrał na gitarze jako podkład dla innego zespołu (przykład takiego wykonania: Nelly #1 - w tle genialna gitara)

Kariery solowe typu Ali Janosz są podszyte grubymi pieniędzmi - taka manipulacja opinią publiczną. Przecież Ala nie miała najlepszego głosu w programie, a wygrała bo robiła show. W takich przypadkach głos nie jest ważny, ale kariera też nie musi być zbyt długa... :)

Wróć do „Łzy”