Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 23 cze 2003, 2:23

Alareel pisze:Kariery solowe typu Ali Janosz są podszyte grubymi pieniędzmi - taka manipulacja opinią publiczną. Przecież Ala nie miała najlepszego głosu w programie, a wygrała bo robiła show. W takich przypadkach głos nie jest ważny, ale kariera też nie musi być zbyt długa... :)

Ja się nie zgadzam. Znaczy że pieniądze - to prawda, ale kto ich nie potrzebuje?
Co do głosu, to uważam, że głos Ali jest ok, wystarczający spokjnie do kariery. Dodatkowo umie spiewać i robić show.
Śmiało mogłaby robic karierę, gdyby tylko piosenki miała zrobione tak dobrze jak np. zrobił to ktoś dla Eweliny Flinty.
Niestety w przypadku Ali potwierdza się tylko, że nie można za pieniądze zrobić na zawołanie całej płyty na dobrym poziomie, no chyba, żeby się kupiło teksty od sławy typu Osiecka czy Mogielnicki, a muzyke...nie wiem od kogo, może od Konkola? ;)
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 23 cze 2003, 2:26

No tak fajne by to bylo z tymi duetami, ale na to nam przyjdzie jeszcze poczekac do czasu az Łzy na dobre zapuszcza korzenie w polskiej muzyce rockowej.
You cry, You learn
Alareel

Postautor: Alareel » 23 cze 2003, 2:33

Adaś - dobrze ale zauważ że bez tych pieniędzy... jak sam napisałeś:
Co do głosu, to uważam, że głos Ali jest ok, wystarczający spokjnie do kariery.

Dodaj do tego jeszcze pieniądze "wystarczające do zrobienia kariery"

Pewnie że wszyscy potrzebują pieniędzy ale mi chodziło dokładnie o to co sam napisałeś:
Niestety w przypadku Ali potwierdza się tylko, że nie można za pieniądze zrobić na zawołanie całej płyty na dobrym poziomie

A bardzo intensywna promocja pomaga przedłużyć okres popularności ;) to Ala Janosz miała zapewnione

Słowa tez można brać od Adama Konkola lub... Ani lub... Arka :)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 23 cze 2003, 3:08

Nie miałam okazji obejrzeć SNS, ale coś tam pamiętam... Także... jak pierwszy raz oglądałam Anię w tym programie to tak sobie myślałam, że ta dziewczyna a raczej to nazwisko Wyszkoni jakoś znane mi jest... Nie wiedziałam skąd... (...stąd, że ze starej strony ściągnęłam Aniele Mój i przeczytałam biografię, ale nie podobali mi się wtedy tak barddzo...) ... Po raz drugi Szansę na Sukces z Anią oglądałam dość dawno... słucham... słucham co ten Mann gada... a tu zapowiada naszą Anię... (w tym czasie już słuchałam Łez) ... Usłyszałam głos Ani... bardzo mnie zadziwiła... taki głos... kiedyś... a teraz? zmienił Jej się... w ogóle wykonanie...
Macie rację... zupełnie inna Ania...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 cze 2003, 3:29

mi się wclae nie wydaje, aby gos Ani jakoś szczególnie się zmienił, a że siezmienił to można zauważyć słuchając Słońca i NCNJ...
i może się Ania zmieniła, ale nie z wyglądau :D
nadal te same rysy, oczka i w ogóle... :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 cze 2003, 4:50

te same miny...
ale jak moi rodzice oglądali to jednogłośnie stwierdzili że lepiej od niego zaśpiewała.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 23 cze 2003, 5:48

bardzo podobal mi sie ten wystep... dzis widzialam go po raz pierwszy i stwierdzam ze ania byla wtedy calkiem inna na moje oko... tzn z wygladu raczej malo sie zmienila, ale sprawiala wrazenie spokojniejszej i niesmialej... to nie ta sama "krolowa sceny" co dzis ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 23 cze 2003, 6:08

Głównie to jak na moje oko była bardzo stremowana ;)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 23 cze 2003, 16:26

A ja oczywiście z moim szczęściem znów to przegapiłem :x :cry: ale może podrzuciłby mi ktoś video?...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 23 cze 2003, 16:33

Bardzo lubię oglądać takie starsze nagrania...
...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Szansa na sukces

Postautor: morelka » 23 cze 2003, 17:21

bardzo mi sie podoba ten program, zwłaszcza stare programy. Mozna w nich zobaczyc osoby, które teraz sa znane z innych programów lub te które sa teraz wielkimi gwiazdami. Kiedys widziałam Bartka Homa, który stał się popularny dzięki Idolowi, a w SNS wygładał zupełnie inaczej. To takie smieszne uczucie ogladac takie stare odcinki i poznawac niektórych ludzi. Gdy w ostatnim programie zobaczyła Anie to mał co z krzesła nie spadłam. Zaspiewała poprostu znakomicie... należała jej się ta wygrana!
Szansa na sukces to prawdziwa szansa na osiągnięcie czegos wiecej niz tylko jednorazowego wystepu w telewizji. przykładem poza ania wyszkoni jest justyna steczkowska, czy nowa woklaistka ich troje- ania światczak :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 23 cze 2003, 20:14

Program super. Może dlatego że bardzo lubię Myslowitz. Ania też ślicznie zaśpiewała i w zasadzie nic się nie zmieniła.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 23 cze 2003, 22:03

HA! JA TEŻ OGLĄDAŁEM TEN PROGRAM :!: ANIA ZAŚPIEWAŁA PIĘKNIE, TO FAKT. ALE ZDZIWIŁO MNIE TYLKO JEDNO. JAK MANN SIĘ JEJ ZAPYTAŁ CZYM SIĘ ZAJMUJE, TO POWIEDZIAŁA TYLKO ŻE STUDIUJE. CZEMU NIEPRZYZNAŁA SIĘ ŻE ŚPIEWA W ŁZACH :?: A PRZECIEŻ WTEDY (ROK 2000) ŁZY MIAŁY JUŻ DWA ALBUMY NA KONCIE :!: CZY KTOS MI POWIE :?:

P.S. A NAJBARDZIEJ TO PODOBAŁ MI SIE ARTUR Z MYSLOWITZ JAK ZASŁANIAŁ SOBIE USTA CHCĄC UKRYĆ ŚMIECH WYWOŁYWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH UCZESTNIKÓW :D HAHAHA! PRZYAZNAM SZCZERZE ŻE Z NIEKTÓRYCH MOŻNA BYŁO SIĘ POŚMIAĆ.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 cze 2003, 1:03

DLA ZAINTERESOWANYCH CASTINGIEM DO SZANSY NA SUKCES... PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE ON WE WRZEŚNIU... (NIE JEST PEWNE NA 100%) TAKŻE... JEŚLI JEST KTOŚ CHĘTNY... TO ZAPRASZAM DO WARSZAWY... WE WRZEŚNIU... JEŚLI BĘDĘ WIEDZIAŁA COŚ WIĘCEJ.... POINFORMUJĘ...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 cze 2003, 17:02

Ania rzeczywiście powaliła wszystkich na kolana. wystarczyło spojrzeć miny członków zespołu \myslivitz. a Arturowi chyba sie najbardziej podobało. to dało sie zauważyć. A jeśli chodzi o to dlaczego Ania nic nie wspomniała o zespole to może nie chciała żeby potem ktoś powiedział "a wygrała bo śpiewa we Łzach"
nie wiem...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”