Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 wrz 2003, 18:23

A o której planowany powrot?
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 09 wrz 2003, 19:16

Ewelina(Ewka) pisze:Chciałbym usiąśc na widowni w tej szansie na sukces ahh ale by było fajnie.
Nati zgłoś się to nawet zrobie ci transparent mam juz w tym wprawe hehe ;)

NIe będzie mnie na szansie..przykro mi, ale nic nie poradze...jedynie się moge domyśleć jak będzie fajnie...bawcie się dobrze...
Pozdrawiam
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 wrz 2003, 21:26

szkoda, że sobie zrobiłam tą przerwę w pisaniu na forum... niezauważyłam nawet kiedy został organizowany wyjazd do Warszawy... wczoraj mama siemnie zapytala czemu i ja nie jadę na to nagranie... właściewie nie wiem czemu... nie zauważyłam tego, a teraz po fakcie!! :( no i gdybym nie miała praktyk... tak muszę brać wolne, a został mi do wykorzystania jeszcze tylko jeden dzień. No cóż pojedźcie i piszczcie tak jak tylko ffc potrafi...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 wrz 2003, 21:47

Ja jednak też nie jadę.... Bo musiałabym 2 dni szkoły opuścić.... A akurat w czwartek mam zajęcia z psychologii a na opuszczenie tego nie mogę sobie pozwolić :(
Martynka

Postautor: Martynka » 09 wrz 2003, 21:48

Sylwuś Najlepszy Prezent z okazji roczku;* Kocham Cie;* Jade:);*
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 09 wrz 2003, 21:50

Mnie też nie będzie... :(
Więc życzę Wam cudnej zabawy i dajcie o sobie znać głosikami ;)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 wrz 2003, 15:37

Sylwia pisze:Tak więc pomimo że publiczności w "Szansie" nie widać.....to obiecujemy że będzie nas słychać :wink:
A moze tak udałoby nam sie "sprawić" żeby nas chociaż trochę pokazali. W końcu przeciez jesteśmy bardzo wiernymi fanami Łez :D

Poza tym wczoraj widziałam w TV casting SnS z Gdyni (chyba, w każdym razie nad morzem się odbywał) i jeden gościu kompletnie nie umiał śpiewać, a na prośbę p. E.Skrętkowskiej zaśpiewał "Narcyza" ale był ubaw...takich ludzi to tylko normalnie.....eh...Łzy miałyby niezły ubaw, gdyby on wystąpił w programie z nimi :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 10 wrz 2003, 15:45

jeden gościu kompletnie nie umiał śpiewać, a na prośbę p. E.Skrętkowskiej zaśpiewał "Narcyza" ale był ubaw...takich ludzi to tylko normalnie.....eh...Łzy miałyby niezły ubaw, gdyby on wystąpił w programie z nimi

Jak nie ten gosciu, to inny jakis sie na pewno znajdzie, z ktorego (lub ktorej, bo zawsze to moze byc kobieta ;) ) zespol bedzie mial polew... :D no i my przy okazji ;)
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 10 wrz 2003, 16:17

ja też wczoraj widziałam tego faceta.... ale pajac.... :P i tak jak Ally myślę że jak nie ten, to będzie inny.... hehe... już sie doczekać nie moge... ale będzie super...... Martyś i wiesz z kim robimy fotke :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Martin

Postautor: Martin » 10 wrz 2003, 17:37

"Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi..." - śpiewał Jerzy Stuhr :) :) :)
Martin
Martynka

Postautor: Martynka » 10 wrz 2003, 20:29

Dorota pisze: Martyś i wiesz z kim robimy fotke :wink:

Wiem, Doduś, wiem... ;);*
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 10 wrz 2003, 21:11

Na SZANSĘ NA SUKCES jadą również Iwan i Lewis......i tym sposobem bus jest zapełniony do ostatniego miejsca.
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 wrz 2003, 21:35

Sylwia pisze:Na SZANSĘ NA SUKCES jadą również Iwan i Lewis......i tym sposobem bus jest zapełniony do ostatniego miejsca.

Milej zabawy Wam zycze :D :!: I czekam na obszerna relacje.
Awatar użytkownika
forest-fan

Postautor: forest-fan » 10 wrz 2003, 21:43

witam.dzieki Sylwio ze tez moge jechac.To było jedno z moich marzen i widac ze sie spełniło.MYsle ze bede zadowolony z tego pobytu na Woronicza z naszym kochanym zespołem i nieliczna grupka osob z FFC i wreszcie poznam CIEBIE i pare osob z ffc.napewno bedzie fajna zabawa.w takim razie jeszcze raz dzieki ze o mnie tez pamietałas.to do miłego zobaczenia.pozdrawiam bardzoo goraco.pa :D :D :D :D :D :D :D :D
forest
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 10 wrz 2003, 21:47

Również życze miłej zabawy i szcęsliwej drogi jak i powrotu :wink: Bede za tych którzy jadą sie modlić :D , abyście wrócili i opowiedzieli nam wszystko co się działo co do jednego słowa :wink: :!:

Wróć do „Łzy”