Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2003, 16:50

No i jesteśmy po.... :P

Może zacznę od tego, że program strasznie skrócili i nie pokazali najlepszych momentów...jak np."A jakiej muzyki słuchasz?"- zapytano pana od "Narcyza"....on: "Trochę mocniejszych dzwięków....np. Ryszard Rynkowski" :lol: i tu dlatego poruszenie Adama, który wylosował niby piosenkę "Dary losu" :lol: Nie pokazali tez urywku, jak to Adam pięknie o swoim FFC mówił....:" A to nasz wspaniały Fan-club" :D
Co do wykonań....wręcz przeciwinie musze napisac, że mi sie facet od "oczu" podobał....nie dośc, że przyznał sie, że ma tremę i nie wykona tego tak ładnie jakbyśmy chcieli (czego oczywiście nie pokazali :roll: ) to zaśpiewał moim zdaniem dobrze jak na swój wiek....były wpadki, ale nadążał za tekstem...przynajmniej był odważny i zaśpiewał... i starał sie jeszcze do tego....
Facet od "Przeboju" :lol: ...eh....umierałam po raz kolejny, moja mama to....eh....śmiała się w niebogłosy....a ojciec pokładał sie na podłodze....uśmiałam się jak nigdy....zwłaszcza za te"kiss you" :lol: , które było z takim świtnym akcentem :P a choreografia...śmieszny gościu i tyle :lol: .Moim zdaniem powinien wygrać, a nie dostać wyróżnienie. Bo osoby, które wygrały to mnie jakoś specjalnie nie zachwyciły wykonaniem....Góralka śpiewała jakoś dziwnie...z minami okropnymi :twisted: ....a Lorena zaśpiewała "Anastazję" jakby krzykiem....Jedyny plus dla niej, bo miała do wykonania "Anastazję"

A widziałam nas...co prawda tylko kilka osób...ale widziałam: siebie, kathleen_kelly, Foresta, Sylwię i Dodę :D Myślałam, że dlużej nas pokaża, bo filmowali dłużej, ale jak wspomniałam na samym początku...dużo wycieli....a szkoda

No i na koniec napisze, że również jak Martynce...przypomniał mi sie cały wyjazd na nagranie tego programu :P
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 05 paź 2003, 16:51

rhaist pisze:a ta pani z sopotu miala podobna barwe glosu do ani :P

Ja az sobie pomyslałam, że to Anka w pewnym momencie :P sylwia;-)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 05 paź 2003, 17:06

Też nie rozumiem dlaczego zespół nagrodził "Agnieszkę" w tym programie.

"Anastazja" - to się zgadza. Lepiej nikt nie zaśpiewał.
Nie zdziwiłbym się gdyby wygrała "Jestem jaka jestem" albo nawet "Niebieska sukienka" - chociaż nie wiem dlaczego puścili od połowy piosenki :P
Ale żeby "Agnieszka"?
....musi jakaś polityka maczała w tym palce he he
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 05 paź 2003, 17:34

mnie sie program tak srednio podobal...troche sie posmialam...z FFC nikogo niestety nie widzialam :(...ale najladniej zaspiewala "jestem jaka jestem"....Anastazja tak dziwnie krzyczla :P....a pan nauczyciel smiesznie krecil...dupa :P
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 05 paź 2003, 17:50

pan od historii sie chcial popisac, albo złamac treme.

-Pani Aniu! Pani Aniu!
-Tak? :)
-Ja sie chcialem spytac, a pani miala moze, jak pani tu wystepowala, taki bol w gardle (jak on to powiedzial? ;) ).
-Nie, nie miałam, wiesz? :)
-Bo ja miałem proszę pani.

hhee
Izma wróciła
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 05 paź 2003, 18:02

po tym co zobaczyłem w programie nie wiedziałbym kto wygrał
ale przez sekunde czy dwie rzeczywiście was było widać :)
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 05 paź 2003, 18:13

Na program czekalam z duza niecierpliwoscia i nie rozczarowalam sie.No moze tylko tym,ze nie bylo w nim osoby,ktora zaspiewalaby tak,ze powaliloby na kolana.:)
Usmialam sie niezle.Pan Wojciech jest nie do podrobienia.
Co do wykonania,to tak jak wiekszosc myslalam,ze wygra JJJ.Nawet moja mama przyznala,ze dziewczyna ma podobny glos do Ani.:)
"Przeboj" stal sie po prostu przebojem programu."Anastazja" wykonana w wersji krzykliwej,chociaz nie najgorszej."Aganieszka" to jakies male nieporozumienie,ze dziewczyna wygrala.
Nie wiem czy zauwazyliscie,ale generalnie ludzie mieli problemy z tempem,albo nie nadazali albo spozniali sie z txtem.
"Anka,ot tak"...hmm too bylo bardzo zabawne,jak dziewczyna usilnie probowala nasladowac glos Ani.Chociaz przyznam,ze to trudna piosenka do zaspiewania.
Pytanie Manna rozbroilo mnie.........CZY ANIU MASZ NARZECZONEGO?! :P
Dobrze,ze zareagowala smiechem:)
No i FFC bylo Was tam troche widac,a przede wszystkim slychac :)
Pozdrawiam goraco!A teraz uciekam na busa do sz-cina.Jutro kolejny tydzien z zycia pierwszaka-studenta.
Paaa
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 05 paź 2003, 19:08

Katie pisze:Pytanie Manna rozbroilo mnie.........CZY ANIU MASZ NARZECZONEGO?! :P
Dobrze,ze zareagowala smiechem

No ja sadze ze to pytanie bylo nie na miejscu...
Ani moglo sie przykro zrobic...
pan Mann powinien byc bardziej zorientowany... :evil:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 paź 2003, 19:11

Ja jeszcze sie o programie ine wypowiadałem, ogolnie wyszło fajnie... ja lubie te smieszne docinanie Manna... jeslio chodzi o sam poziom prezentowany przez program t bez rewelacji, moim zadniem najlpeije spiewałą dziewczyna od JJJ...
Troche wkruzal mnie ten koles w koszlce CCCP, popisywał sie, myslał ze jest smieszny, a wyszlol to wszytsko bardoz załosnie...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 paź 2003, 19:22

No... obejrzałam i z całym przekonaniem stwierdzam, że zgadzam się z osobami, które na nagraniu 'Szansy' były.... Poziom uczestników by naprawde niski :(... Sama nie umiałabym dokonać wyboru, kto powinnien wygrać, bo szczerze powiedziawszy to nikt na to nie zasłużył... Za to wiem, że oglądając program ja i mój brat najgłośniej śmialiśmy się z tego gościa co śwpiewał "Oczy..." i z tego narcyza od "przeboju" :D... Co do tych, co wygrali, to ta od "Anastazji" mogła jeszcze być, ale Anne Gorajską (czy jak jej tam było) - "Agnieszka" zmieniłabym na tą rudą od "Niebieskiej sukienki"... Ciekawa jestm swoją droga jak musiało wyglądać posiedzenie jury ;P (hehehe)... Choć i tak zespół starał się zachować powagę... Najlepszą miną miał Dawid... Wydawało mi się, że zaraz wybuchnie śmiechem :D... Bardzo żałuję że nie było widać FFC... Choc niewątpliwie Mann nie raz o Was mówił :D... Musieliście mieć z niektórych niezły ubaw :D hehe...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 05 paź 2003, 19:28

Faktycznie jakos tak za krótko pokazali wspaniała publiczność:(

Mi sie najbardziej podobała dziewczyna cio spiewala jestem jaka jestem. Cio do łoreny...heh... jakos chyba ta Anastazja jej nie pasowała za bardzo,bo ja tak okropnie wykrzyczala...
Za to nauczyciel mnie tak rozbawil...ze ho ho:) Krecił tyłeczkiem lepiej niż Ricky Martin w Sopocie;P
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 05 paź 2003, 19:41

moim zdaniem, duzo lepiej śpiewły dzieci w od przedszkola do Opola, ale to tylko moje zdanie, ja sie spodziewałam, jakieś rewelacji, tyle czekałam na ten program, a tu coś takiiego mi wcisnęli. Nikt tam nie kochał Łez, nie umiał się w to wczuć na tyle, zeby wyszło łądniej. Ja tam wole wszystkie piosenki w wykonaniu naszej Ani....
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 05 paź 2003, 20:13

program naprawde mnie się podobał,nagrałam na video :D.Najfajniej chyba zaśpiewała ta dziewczyna od jjj a może dlatego najfajniej bo najpodobniej do Ani.. ta od Anastazji też całkiem niezle. Ta co śpiewała Agnieszke,no nie wyszło jej to extra ale pewnie dlatego że piosenka też nie jest łatwa,ale najbardziej to mnie sie podobało jak po tym jak powiedziała że jest z jakiejś wioski pod górami i że ma 4 sióstr i jak zaczeła wymieniać co kto robi,to tego manna normalnie przytkało jak by myślał że jak ktoś jest zewsi to już niczego nie może osiagnąc.
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 05 paź 2003, 20:29

Program bardzo mi się podobał. Szczególnie komenarz Adama do kościa żeby śpiewał Dary losy. Widać że Adam ogląda Idola :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 05 paź 2003, 20:32

mnie się program ogólnie podobał... fakt... był niski poziom... nie było w kim wybierać zwycięzcy... oglądając to w tv, doszłam do wniosku iż dziewczyna od JJJ bardzo fajnie zaśpiewała... szkoda że nie wygrała... nie mam pojęcia dlaczego wygrała ta od "Anastazji"... Jej wykonanie wg. mnie było okropne... razem z Sylwią i moją mamą zgodnie doszłyśmy do wniosku, iż Ona krzyczy a nie śpiewa.... beznadziejnie.... jeśli chodzi o dziewczyne wykonującą "Agnieszkę"... hmm... też mi się za bardzo nie podobało... choć głos miała przyjemny... o "Przeboju" to juz nie wspomne..... krety.... i jak tu uczniowie mają mieć do Niego szacunek :wink:

szkoda że tak króciutko pokazali publiczność i poucinali nasze piski i świetne odpowiedzi... "skąd jesteście?" "Z RYBNIKA!!!!!" :wink: ale i tak w niektórych momentach było nas słychać....
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”