Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 06 paź 2003, 9:46

Mi też sie podobało, może nie tak bardzo jak "Od Przedszkola..." ale za to było ciekawe :) ale wg mnie najlepiej śpiewała ta ostatnia, chyba JJJ... a ten gostek co chciał Narcyza też był dobry :) rozbawił wszystkich a zwłąszcza mnie:) :lol: ...
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 06 paź 2003, 10:58

chyba jednak... najbardziej zasmuciła mnie piosenka Anastazja..zaśpiewana przez tą dziewczynę, moim zdaniem, bez uczuć...wykrzyczała tą piosenkę. NO CÓZ KAŻDY INTERPRETUJE PIOSENKI PRZEZ SIEBIE, i NA SWÓJ SPOSÓB JE CZUJE...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 paź 2003, 11:14

Dokładnie: wykrzyczała... aż uszy zatykałam... ;) powiedzcie jak wygląda to pomieszczenie do narad :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 paź 2003, 12:48

Zawsze chciałem, aby była przeprowadzona "Szansa na sukces" z Łezkami. Ale nie przypuszczałem, że będzie tak beznadziejna... Przyczyniło się na to mniej więcej to, iż moje zdanie na temat tego typu programów nie jest najlepsze. Poza tym wszystko było tak dziwacznie zmontowane, piosenki skrócone i ucięte. Już nie wspomnę o poziomie uczestników. Był fatalny... Chyba nikt nie włożył w piosenki swojego grosza emocji. Ja tego nie odczułem! Po wystąpieniu wszystkich uczestników czekałem już tylko na zakończenie - I tam też rozczarowanie. Nie nacieszyłem się kilkusekundowym występem Ani i dwóch laureatek :( Może teraz trochę o uczestnikach. Otóż kobieta, która śpiewała "Niebieską Sukienkę" zrobiła to już chyba najlepiej, chociaż również bez życia i emocji, po prostu odśpiewała tę piosenkę. Dla mnie fakt, że ktoś w ogóle śpiewał ";Ankę, ot tak" był niemądry. Uważam, że w tej piosence nie można się w żaden sposób pokazać. Zabrakło mi natomiast piosenki "Opowiem wam jej historię". Obie panie, które wygrały niczym mnie nie ujęły.. może w studio to inaczej wyglądało i brzmiało. Zdanie moich rodziców było takie samo. Powiedzieli nawet, że zawsze w "Szansie" znajdzie się ktoś zabawny i nie umiejący śpiewać, ale takich osób było za wiele! Pod czym się podpisuję! Ogólnie poziom bardzo niski :( Niektóre osoby z Forum znacznie lepiej by to zaśpiewały (myślę tutaj np. o Dorocie). I jeszcze dodam, że mimo tego jak wyszła "Szansa" i tak ciągle żałuję, że nie pojechałem :P Myslę, że w studio było zabawnie, co czasem było słychać :) No i fajny były te "Dary Losu"... :)
...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 06 paź 2003, 16:01

Paula_Jestem pisze:ja widziałam jak w pewnym momencie Ania nie wytrzymała jak ten koleś oczy śpiwał i musiała sie głupio uśmiechnąć

ja też to zauważyłam spojrzała w pewnym momencie na publiczność i się uśmiechneła :D biedni oni byli ludzie wyją i fałszują na ich oczach piosenki a oni muszą zachować powagę :!:
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 06 paź 2003, 17:11

Mi się progranm bardzo podobał (szczególnie żarciki Adasia :D ) Choć muszę stwierdzić, że nie było uczestnika, który byłby zdecydoiwany faworytem. Nikt nie rzucił mnie na kolana, ale ogólnie poziom był dobry. :)
W końcu trzeba mieć dużo odwagi by stanąc na tej scenie, przed kamerami i jeszcze dobrze zaśpiewać. :)
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 06 paź 2003, 17:15

mi zabrakło zdjęć z wakacji :(
a tak wogóle to kto wybierał piosenki, które miały byc wykonane???
zespół czy tv???
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 06 paź 2003, 20:06

dokładnie!!! siedząc przed ekranem tv łzy same cisnęły misię do oczu! co ci ludzie porobili z tymi kawałkami???? Mina Ani oddawała dokładnie to co czuła słysząc te interpretacje :cry: pozostali członkowie zespołu też mieli super miny ale co tam.....pozdrawiam wszystkich forumowiczów którzy wytrzymali ten odcinek Szansy... annagdy :lol:
annagdy
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 06 paź 2003, 21:59

I pomyśleć, że chciałam jechac na eliminacje do SNS i wystąpić z Łezkami... ehh... ja niewiele mogę powiedzieć o tym jak śpiewali... bo zamiast słuchać to patrzyłam w ekran i sama śpiewałam... :) Mogłam iść... NA PEWNO bym wygrała... pewnie byłabym pierwsza :) I zaśpiewałabym NIEBIESKĄ SUKIENKĘ którą uwielbiam... i oddałabym całe moja serce by ją wykonać :P I teraz żałuję :P Hehe...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 paź 2003, 22:40

ja jak bym poszła to na pewno zaśpiewałabym lepiej niż gość od "oczu" :wink: dobre i to ...total kompromitacja albo dobra zabawa...
a co do tej co śpiewała Anastazje. gorzej nie mogła zaśpiewać... dla mnie to była beznadzieja. Ania jak śpiewa to z gestykulacji i wyrazu twarzy widać o czym jest ta piosenka a ta zaśpiewała jakby chciała a nie mogła.. kompletnie nie wiem dlaczego ona wygrała....albo wiem...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 06 paź 2003, 22:48

ja też nie wiem dlaczego wygrała... nie rozumiem tego... może po prostu miała wygrać i tyle... wykonanie koszmarne.... a ta mina w trakcie śpiewania.... szkoda co gadać.... heh.... jej sie chyba konkursy pomylily...kto głośniej potrafi wykrzyczeć tekst a nie zaśpiewać........ :?
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 paź 2003, 23:01

mój ojciec kazał ściszyć telewizor bo jego głowa nie wytrzymywała. rzeczywiście dziewczyna ma donośny głos, ale to w szansie chyba nie jest potrzebne.. a moze zmienili zasady i teraz tam należy sie drzeć a nie śpiewać...?
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 06 paź 2003, 23:06

może ta dziewczyna myślała ze ma takie wspaniały głos i chciała trochę nim poszpanować i nie zdawała sobie sprawy że jej to trochę nie wychodziło
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 paź 2003, 0:21

Dorota pisze:ja też nie wiem dlaczego wygrała... nie rozumiem tego... może po prostu miała wygrać i tyle.

A kto inny miał wygrać ?? Wszystcy śpiewali wręcz koszmarnie. Ostatniej osobie jako tako szło, ale wogóle nie było fajnie zaśpiewane.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 paź 2003, 0:27

Jędrek pisze:
Dorota pisze:ja też nie wiem dlaczego wygrała... nie rozumiem tego... może po prostu miała wygrać i tyle.

A kto inny miał wygrać ?? Wszystcy śpiewali wręcz koszmarnie. Ostatniej osobie jako tako szło, ale wogóle nie było fajnie zaśpiewane.

kto inny? chociażby dziewczyna od "JJJ"

Wróć do „Łzy”