Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 07 paź 2003, 2:16

Dziewczyna od JJJ spiewala calkiem calkiem ale pod koniec zbyt to zmascila i strasznie zafalszowala :P Moim zdanie powinna wygrac tylko i wylacznie laska od "Agnieszki" Jush jak spiewala to mowilem ze ona z nich ma najlepszy glos :wink: A jesli chodzi o tego debila co spiewal Przeboj to bez komentarza.... :roll: Ja bym sie ludziom na oczy nie pokazal ... A co do programu na zywo i to co lecialo w TV - eh... prawa telewizyjne, uciete utwory, sukces ze nas przez kilka sekund pokazali... :D Ogolnie-poziom beznadziejny. Doda & reszta: czemu wyscie nie spiewaly :P 1 miejsce bybylo i byscie poziom poddzwigly :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 07 paź 2003, 9:25

Mnie przeraziło, że dziewczyna która śpiewala Anastazję miała uśmiech na twarzy... może się nie zastanowiła co śpiewa :roll: ale jak można się uśmiechać przy takim utworze??
I chciałam dodać, że ffc muszę wszędzie pokazać, bo tak sie rzucamy w oczy... nawet w SNS Was pokazali mimo że rzadko pokazują publiczność (prakycznie pierwszy raz widziałam...), ale zdążyłam tlyko zauważyć KAthleen
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 paź 2003, 10:00

Iwan....moim zdaniem gościu od "Przeboju" był świetny :P Ja bym go tam debilem nie nazywała...Uwielbiam takich śmiesznych ludzi....dobrze, że umieją rozbawić wszystkich do okoła....Podziwiam takich ludzi za odwagę...bo ja np.nie wiem czy umiałabym pokazać jakieś uczucia śpiewająć przed Łzami....a uczicia i emocje są....i nawet towarzyszą mi na koncertach....Pewnie stałabym osłupiała i tylko śpiewała...bez żadnegonawet kiwnięcia ręką :roll: ...Jglądałam "Szansę" i za każdym razem oglądam gościa od "Przeboju" żeby sobie poprawić humor :lol:

Młoda...jeśli widziałaś Kathleen....to wdziałaś też mnie, bo my razem siedziałyśmy... :P Tylko wiem, że ciężko Ci byłoby mnie poznać, bo nie widzielismy sie jeszcze na żywo....chyba, że ze zdjęć :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 07 paź 2003, 11:00

Gosia no ale on byl az za bardzo smieszny :P no i troche zrobil z siebie idiote :) Ja raczej bym sie tak nie pokazal w programie hehe fajna siara potem sie gdzies pojawic na ulicy :lol:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 paź 2003, 13:31

Iwan....był śmieszny :P I zauważ, że takie osoby są najbardziej kojarzone :D Niektórzy będą uważać go za idotę...ale niektórzy będa podziwiwiali go za taki występ...za odwagę :D Ja np. go podziwiam... i rozmawiałam z nim kilka minut po programie...muszę przyznać, że to fajny facet...w dodatku z Gdyni.... :wink: a ja mam sentymenty do tych miejsc....pewnie wiecie dlaczego :twisted:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2003, 14:47

mloda.jg pisze:
I chciałam dodać, że ffc muszę wszędzie pokazać, bo tak sie rzucamy w oczy... nawet w SNS Was pokazali mimo że rzadko pokazują publiczność (prakycznie pierwszy raz widziałam...

ja też pierwszy raz widziałam publicznośc chyba nigdy jej nie pokazują fajnie ze tym razem było inaczej i jakie okrzyki było słychać np. jak wylosowano Anastazję :) szkoda tylko, ze nie wiem jak wyglądacie i nie mogłam nikogo rozpoznać
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 07 paź 2003, 15:31

naprawdę fajnie ten koleś od przeboju wystąpił,wspaniale że są jeszcze tacy ludzie w tym świecie,tylko czy on zdaje sobie sprawę jaki dał popis czy taki poprostu jest..pozazdrościć jego uczniom nauczyciela :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 paź 2003, 17:19

Nie wiem czy zauważyliście (bo ja dopiero na to dziś zwróciłam uwage),że gdy pokazywali urywek 'Przeboju' , dali kawałek z teledysku 'Jestem Jaka Jestem'.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 07 paź 2003, 17:20

Tez to zauwazyłęm, ale to logicnze, klipu do Przeboju nie bylo, a penwie wykonan livve tego kawałka w archiwum TCP nie mieli wiec troche oszukali... :)
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 07 paź 2003, 17:58

Hehehe........tez to zauwazyłam z tym przebojem.
A tak w ogóle to niezły był ten program.Ale ta laska co Anke spiewała to
po prostu tragicznie wypadła :P .Zresztą żadne wykonanie mnie nie zachwyciło.Bo jednak najlepiej jak grają Łzy,Ania śpiewa....inne osoby sie z tym nie moga równ :D
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 07 paź 2003, 18:10

ja równiez zauważyłam to z "przebojem" a tak ogólnie to nie były to zbyt zachwycające wykonania
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2003, 21:07

a ja tego z przebojem nie zauwazyłam :shock: niezły numer
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 paź 2003, 21:16

Ja myślałam, że pokazują urywek koncertu jak był śpiewany 'Przebój' (to by było bardziej logiczne :P ).
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2003, 21:21

Cień Anioła pisze:Ja myślałam, że pokazują urywek koncertu jak był śpiewany 'Przebój' (to by było bardziej logiczne :P ).

no ja też tak pomyslałam ale to bezsensu puszczać coś innego :twisted:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 07 paź 2003, 21:22

ale to telewizjia..tu nic nie jest logiczne...puszczają co innego..wycinają najlepsze kawałki...
ehhhh

Pozdrawiam

Wróć do „Łzy”