Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 18 mar 2003, 3:37

Ja mam nagrane.Jak sie naczue przegrywac z video na kompa to z checia przesle.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 18 mar 2003, 3:45

Ja niestety nie mam tego nagranego ale glosik jak zwykle Anka miala THE BEST i fesss mi sie podobalo :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 18 mar 2003, 3:51

ja mam na video nagrane ;) ktoś chce pozyczyć??? i mam Przeboje Jedynki...jakby co to nie ma problemu... ;)
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 18 mar 2003, 3:55

No to Ania sie pokazała, rewelacyjnie zaśpiewała nawet sms wysłałam.
Opłacało się tak długo czekać.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 18 mar 2003, 22:58

Mnie też przeszły ciarki jak Ania śpiewała i wysłałem 1 symbolicznego smska... ADAM nie zauważyłem aby ktoś napisał coś o "solowym projekcie" Ani... może przeoczyłem.... Co to by były za ŁZY bez Ani, i Ania bez Łez..... !!!!!!!!!!!! ŁZy to Łzy.... Wiem, że niektórzy nie biorą pod uwagę wszystkich członków bo jak widzi np. zespół w TV to śpiewa tam tylko Ania a reszta gra (co jest dla mnie ważniejsze). Są jednak tacy ludzie którzy kojażą Łezki z Anią.... bo dla nich zespół to coś jak jakiś Boysbend albo Girlsbend...
...
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 18 mar 2003, 23:45

Ja także nie słyszałam o solowym projekcie Ani...i zgadzam się z <MOON-EM> Czemu ludzie nie zwracają uwagi na muzyków...Przecież zespół ŁZY to nie tylko Ania...Zespół to także Arek,Adrian,Adam,Rafał,Dawid. Czy wyobrażacie sobie zespół bez któregoś z nich? bo ja nie...
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 19 mar 2003, 1:47

Miałem tego nie pisać, ale jak widzę te zachwycone opinie, to nie mogę się powstrzymać;P

Szkoda, że nie słyszeliście jak Ania zaśpiewała te samą piosenkę, gdy jakiś czas temu wygrywała "Gamę".
Gdyby teraz zaśpiewała tak samo, to byłby nokaut, i nie byłoby żadnych wątpliwości kto w tym gronie jest najlepszy.
Teraz Ania zaśpiewała dobrze, ale wcale nie gorzej zaśpiewali swoje piosenki Wydra czy Makowiecki. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Ania nie wygrała, mimo dobrego wykonania.
Jak dla mnie to wykonanie było "obrzydliwie profesjonalne".

P.S. ja prawie zawsze tak marudzę ;)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 19 mar 2003, 5:32

Nie spoko Adam nie czepiasz sie tylko ja jak reszta tesh wolalbym Anie tylko do Lezek i niech tak zostanie :)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
paulinka

Postautor: paulinka » 19 mar 2003, 15:27

Moniczko! Ja też do niedawna straszliwie wstydziłam się śpiewać przed kimś.Jednak jeżeli kocha się muzykę i ludzie oceniają Cię pozytywnie-tzn.twierdzą ,że śpiewanie Ci wychodzi , to trzeba próbować. Muzyka,śpiew to dla mnie całe życie!Spiewam w zespole (od niedawna) i już nauczyłam się odwagi, aby śpiewać przed nieznanymi mi ludźmi.Myślę,że jak umiesz śpiewać to powinnaś próbować.Na szansę na sukces z zespołem Łzy pojadę na pewno.Tobie też życzę odwagi i obyśmy spotkały się na eliminacjach!! :D

"Jeden dzień , a wszystko zmienił.."
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 mar 2003, 20:26

Adam, dobrze myslisz :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 mar 2003, 21:27

mi się bardzo podobało to jak Ania śpiewała. ciarki mnie przeszły a moja mama to non stop siedzi i ogląda to nagranie.,
BRAWO ANIA!!:-)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 mar 2003, 21:39

Co do występu Ani to bardzo mi sie podobało... każdą część Szansy oglądała, a Ania była dopiero w ostatniej ale opłacało się czekać... wysłałam na Anię 1 symboliczny głos... Co do solowego projektu... to nie wiem... cos takiego zawszy dziwnie mi pachnie jakimś rozpadem w zespole.... wiec moze narazie o tym nie mówmy...

ŁZY niech grają razem... myślę, że zespół tworzy spójną całość i nie wyobrażam sobie kogoś innego na perkusji jak Dawid alboi innej wokalistki niż Ania.... to by już nie były Łzy...

Łezki... grajcie nam jeszcze długo...w takim składzie jak teraz...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 mar 2003, 21:44

znowu zaczynacie z tą solową karierą Ani.
ja nie chce żeby śpiewała nigdzie indziej- tylko we Łzach. tam najlepiej pasuje i mimo iż miała by ogromne szanse na sukces jako solistka- niech zostanie we ŁzaCH. co to by były za łzy bez Ani? inna wokalistka- odpada!!!

ja tez oglądałam cierpliwie wszystkie części szansy a tu wałek w ostatniej. ale Syriel masz racje dla takiego występu to warto obejrzeć nawet 10 części...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 19 mar 2003, 22:31

jakby ktoś nie zdążył sobie nagrać w niedziele---> w piątek o 13:40 powtórka Szansy
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 19 mar 2003, 22:33

no nie da sie ukryc, Adam cytowal mnie. Jednak nie kierowala mna jakas nadzieja, ze Ania jednak zrobi cos solo. jednak napisalam :"Ale ze Ania jest mloda matka, wokalistka Łez, niech tak zostanie" piszac o solowym projekcie Ani chodzilo mi tylko o to, ze jestem ciekaawa jak by to wygladalo. Ania jest we Łzach, byla, i mam nadzieje, bedzie. I niech tak zostanie, jest dobrze. ja potrafie sobie wyobrazic Anie w innym projekcie muzycznym jak Łzy, jednak w zupelnie czyms innym. jesli mialoby byc to cos podobnego do Łez ale bez reszty zespolu, to nie potrafie sobie tego wyobrazic. jestem ciekawa jak by Ania wygladala w poezji spiewanej na przyklad, ale specjalnie mi na tym nie zalezy, bo to faktycznie moze byc pewne zagrozenie dla zespolu. Adam, jesli Cie urazilam, to przepraszam. nie chodzilo mi tu o rozpoczecie kolejnej rozmowy pod tytulem "Ania solo"
Obrazek

Wróć do „Łzy”