Werbowanie nowych fanow

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Werbowanie nowych fanow

Postautor: iwan » 14 mar 2003, 17:16

Jestem ciekawy jakie sa wasze sukcesy w "promowaniu" Łezek i werbowaniu fanow???? Mnie sam qmpel zauroczył muza zespolu po sukcesach jakie były z Agnieszka-posciagał mp3 inne z netu zespołu i tak sie zaczeło...Plytki itp :D Ale nie o to chodzi :D Piosenki Łez spodobały sie jush wielum moim kolegom i nie wyobrazam sobie imprezki czy dyski bez Łez... Ostatnio jak byłem na targach tur.w Berlinie wziąłem płytke JJJ i strasznie sie duzo osobom spodobała-wogóle plytka jush dlugo po uczelni mojej krazy-nawet jsuh mysle by ja se skopiowac do usług domowych (to chyba nie piractwo hehe :wink: ) Tylko najgorsze to jest ze nikt tych przebojow nie zna-1 rzecz jak mowie o Łzach kazdemu sie kojarzy "Agnieszka"-i jak sluchaja innych piosenek to kazdy podziela moje zdanie ze szkoda ze w radiu nie idzie posluchac naszego kofanego zespolu... :(
Interesuja mnie wasze sukcesy w tej dziedzinie ?? ILu zacheciliscie muza Łez???
To moj 1 temat na forum od kiedy jestem hehe wiec jak wam sie nie spodoba to go skasuje :)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 mar 2003, 17:30

Mnie zachęciła najpierw siostra.... A ja zachęciłem Syriel i Kalakirię (moje 2 koleżanki) to chyba tyle sukcesu !!!!!! Aha nio i moi rodzice są zmuszeni... ale lubią ŁZY !!!!
...
marigell

Postautor: marigell » 14 mar 2003, 17:59

Ja nie zachęciłam nikogo i nie mam zamiaru tego robić :roll: Większości moich znajomych Łzy się podobają, znają całe płytki nie tylko single jednak fanami nie są, posłuchać posłuchają, ale bez przesady. Płyt zresztą też nie mają chyba, ze pożyczone ode mnie. Przekonywać nikogo na siłę nie zamierzam, bo to bez sensu by było a jak ktoś ma poznać Łzy to pozna bez mojego udziału i sam się do ich przekona. Jednak, gdyby nie te single Łzy miały by niewątpliwie więcej słuchaczy, ale słysząc "JNLN" odniechciewa się zapoznawania z całą płytą :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 14 mar 2003, 18:32

Ja sama zachęciłam się do Łez...
A przeze mnie nikt jeszcze nie zaczął słuchać Łez... Nie reklamuje ich wśród znajomych..
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 14 mar 2003, 19:52

a jeśli chodzi o mnie... hmm... można powiedzieć że ja tym że ciągle gadam o Łzach reklamuje ich wsród znajomych... ale wiecie... najlepszą reklame robi im moja mama:P:P bo jak mówi komuś że "Dorotka pojechała na koncert Łez" to przeważnie ludzie nie wiedzą o co chodzi, wtedy dopiero moja mama ma pole do popisu... hihi... zaczyna tłumaczyć co to za zespół... potem już wszyscy jej znajomi wiedzą że "to jest ten zespół, którego słucha Dorota"... hihi... kiedyś uświadamiałam moją panią z chemii, co to za zespół Łzy... fajne to było, w końcu pani stwierdziła że kiedyś jej muszę płytę pożyczyć:P:P
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 14 mar 2003, 19:56

Ja zaczęłam słuchać Łez...bo wciągnął mnie kolega na wakacjach... :D za co jestem mu dozgonnie wdzięczna i będę chyba wdzięczna do końca życia... :D
A ja sama na siłe nie staram sie przekonywać ludzi do zespołu jakiego słucham...bo to bez sensu moim zdaniem narzucać komuś coś...ale wiele moich znajomych słucha Łez, ale nie są to tacy wierni fani jak ja :!: :D Każdemu kto chce pożyczam płytki, ale nic na siłę...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 mar 2003, 20:47

ja reklamuje Łezki. mówie poprostu znajomym czego słucham i jaka jest ta muza, mówię żeby posłuchali a nie pożałują. nie moge jednak nikogo zmuszać. ale jeśli chodzi o namawianie to chyba jestem w tym niezła bo większość słucha, a nie mówiąc tu już o rodzinie- zaraziłam ich,.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
*Babsko*

Postautor: *Babsko* » 15 mar 2003, 17:17

Ja to chyba nie jestem taką wielką fanką, ale muzyka Łez bardzo mi się podoba :D A co do werbowania, to można powiedzieć, że sama zostałam w pewnym sensie właśnie tak "zarażona" :wink: choć dopóki sama się nie przekonałam, to nie wierzyłam, że jest coś lepszego jak te najczęściej słyszane piosenki... Przeze mnie za to już doszły dwie następne słuchaczki, bo ostatnio coś się wszystkim ode mnie "zarażają" :lol:
A pewnego dnia był u mnie młodszy kuzyn o dość "zboczonym" charakterze i jak puściłam mu na życzenie Ich Troje to wszystko było OK, ale jak usłyszał, że mam zamiar puścić Łzy to zagadał, że mają pioseneczkę "Agnieszka ssała mojego orzeszka..." :shock: . Aż dziwne, bo się nie zbulwersowałam na tą wiadomość, tylko mu wyperswadowałam, że to nie ich kurde piosenka tylko głupia przeróbka - na szczęście dziecko jest pojętne :D Więc niektórzy nawet nie wiedzą jaką muzykę grają Łzy, a już je skreślają - wiem coś o tym... 8)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 15 mar 2003, 21:26

Ja zaczelam ŁEz slcuhac po tym jak sie wybralam na Ich koncert.I pare osob sie odmenie "zaraziło" ŁEZKAMI :D
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 15 mar 2003, 22:11

moja przygoda zaczela sie bardzo ciekawie - usłyszałem pare ich piosenek z samotności w naszym fsiowym radiu :D ale za ... nie moglem sie dowiedzieć co to za zespół ani dostać ich kassety....
w 2000 kumpel zaczął mi je spiewać :P jak zaczeliśmy sobie oraganizować piesze wycieczki po okolicy :twisted: potem załątwilem sobie ich kasetke i tak sie zaczeło ...... tyle historii
niemam żadnych dokonań w werbowaniu :cry: niestety moi znajomi ich znają i lachają mnie zato że ich slucham i że mam ich naszywke na torbie
ale tesh zdarza sie im posluchać łezek więc nie jest tak tragicznie
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 mar 2003, 1:02

Tyle tych osób było, że forum by nie starczyło...

Może kilka najciekawszych przykładów:

Internautom z USA i Australii wysyłałem fragmenty mp3, Jarek z Chicago zamawiał płytkę "Słońce" w sklepiku Łez...ale nie wiem czy w ogóle dostał odpowiedz, bo wtedy strasznie kulał sklepik Łez, a odpowiedzi na maile były wyjątkiem...

Pozdrowienia dla "Kurczaka" z Elbląga (o ile tu kiedyś zajrzy), któremu wysłałem obie płytki Łez, bo sklepik Łez go olał, a w sklepach w Trójmieście i okolicach nie było płyt Łez, chociaż tamtejsze radio promowało Łzy dość wyraźnie.
Zresztą byłem w Gdańsku w sierpniu 2001 roku, i o Łzach w tamtejszych sklepach nikt nie słyszał, chociaż były już dostępne piraty na bazarach.

Madzia - nauczycielka;) - zyskała uznanie u swoich uczniów, gdy się pochwaliła dedykacją od Ani na płycie "Słońce", a płytka z autografem była prezentem urodzinowym z czasów, gdy mnie jeszcze było stać na takie prezenty;)

Lucyś napisała mi w liście mniej więcej tak:
"po prostu szok - ta piosenka jest o mnie! ...a płyty nie mogę teraz słuchać, bo pozyczyłam koleżance i teraz krąży wśród znajomych, a ciągle są następni chętni w kolejce do pożyczenia".

Dobra, wystarczy, bo za długie teksty są nudne ;P
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 mar 2003, 5:34

Mnie "zaraziła" muzyką Łez moja kumpela ze szkoły. Nie powiem żebym reklamowała zespół. Choc w sumie nie ma dnia abym nie wspomniała o Łzach. A jak ja tak gadam o nich to mimowolnie inni zaczynają się nimi interesować :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 mar 2003, 18:07

:)) Mnie zaraził moon (dozgonne dzięki), a ja jak narazie powoli zarażam jedną koleżankę z klasy Justynę (pozdrowienie) i jeszcze jedną: Mishi (i co najlapsze dziweczyna słuch hiphopu, a łezki jej sie podobają... nawet chciała przyłączyć się do naszego forum:))... to by było chyba na tyle...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 17 mar 2003, 14:34

Mnie zaraziła ta pani która pije tak dużo kawy 8) ale strasznie sie z tego cieszę że pisze teraz z wami na forum :) .....myśle ze wszyscy się cieszą ze pisze bo bedą klapsy :wink:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 mar 2003, 20:50

hmm ja wyciagnolem na koncert kumple i kolezanke no i wlasnie rodzice sa zmuszeni sluchac! a mnie z werbowala siostra! dala mi bilet na koncert! :lol:
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”