Werbowanie nowych fanow

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 21 mar 2003, 0:11

Dorota, dzięx za usmieszki. miło mi słyszeć że dzięki mnie poprawił Ci się humor. oby więcej takich ludzi jak ja na świecie.
nie robie jakiś wyrzutów po prostu odebrałam ta odpowiedz jako jakąś kpinę z mojej osoby. tak jakby wszyscy wiedzieli co znaczy JNLN a ja bym była jakimś prymitywem.
Sara, ok zakańczamy temat, ale jeśli czegoś nie wiem to pytałam, pytam i będę pytać.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 21 mar 2003, 0:24

Asiuncia pisze:
nie robie jakiś wyrzutów po prostu odebrałam ta odpowiedz jako jakąś kpinę z mojej osoby. tak jakby wszyscy wiedzieli co znaczy JNLN a ja bym była jakimś prymitywem.

widocznie źle interpretujesz moje wypowiedzi....
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 22 mar 2003, 22:51

dzięki mloda.jg że tak ładnie o mnie mówisz.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 30 mar 2003, 21:15

Ja osobiście nie mam okazji nikogo werbować...nikogo zachęcać.......nikomu polecać.....bo moi znajomi chcąc nie chcąc "muszą" słuchać tych kawałków......u mnie Łzy praktycznie lecą bez przerwy.....począwszy od tych starszych kawałków.....ze starych koncertów......przez Demo.....do wszystkich 3 płyt.......a jeśli nie słucham to oglądam na video....większość programów ze Łzami w roli głownej łącznie z clipami.......które mam :roll: ....próbowałam jednak zachęcić do słuchania koleżanek z pracy.....(tych starszych pań)......i wbrew pozorom...im się podobają te mniej ambitne utwory....a nucą sobie te "najbardziej popularne" z "NARCYZEM" na czele :) :)

O stosunku mojej rodzinki do Łez......nie będę pisać...bo praktycznie znają chyba wszystko.....i wszystkich z zespołu.....oprócz taty.....który na kazdego faceta w półdługich włosach.....myli z Konkolem Adasiem....."znają"...oczywiście z mediów....koncertów.....żeby nie było wątpliwości....bo osobiście poznali tylko lidera :wink: gdy czasem wpada na herbatę :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Szatanek

Postautor: Szatanek » 30 mar 2003, 22:27

Hmmm.. mnie zarazil moj kumpel z Krakowa :) Przeslal pare piosenek przez gg, pozniej przyjechal z cala plyta z mp3 lezek... i tak sie zaczelo :) A jesli chodzi o werbowanie... moze sie tylko troszke sie do tego przyczynilem :) Moja matka zapytala sie czy nie mam czegos tego zespolu, ktory nagral "Agnieszka juz tu nie mieszka czy cos", bo jej kolezance z pracy bardzo sie podobalo :) A wiec nagralem jej z mp3 pare plyt audio i mam nadzieje ze jeje sie podobalo :) Wiec chyba to jakas mala promocja Łez i jakis wklad w zdobywanie fanow :)
Miłość zmieniła moje życie na lepsze... Kocham Cie Olu :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 mar 2003, 22:29

Przepraszam że zaśmiecam, nie moge się powstrzymać :wink: :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P
I nie będę wyjaśniał co mnie rozbawiło :)
Awatar użytkownika
Szatanek

Postautor: Szatanek » 30 mar 2003, 22:54

Adas jesli chodzi o moj post to jest to śmiech w pełni uzasadniony :P
Miłość zmieniła moje życie na lepsze... Kocham Cie Olu :)
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 01 kwie 2003, 0:33

:lol: Dobre Szatanek :lol: Fajnie ze w jakiejs czesci wszyscy wkladamy wklad w promowanie zespolu :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====

Wróć do „Łzy”