Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 26 mar 2003, 16:53

a propos zdjęć... jeśli ktoś już wywoła zeskanujcie oki???
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 26 mar 2003, 17:11

moon pisze:SARA wiesz że dopiero na końcu dowiedziałem się że TY to TY !!!!!!!!!!! Żałuje, że nie pogadaliśmy ;)

A myślałeś, ze ja to kto? Hmmm ... no nieważne :D

Dorota pisze:a propos zdjęć... jeśli ktoś już wywoła zeskanujcie oki???

i wyślijcie do wszystkich zainteresowanych mailem :D I prosze nigdzie nie zamieszczać tych na których ja jestem! albo mnie wyciąć!! (mam na myśli blogi, stroni ito oczywiście). Dziękuje :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 26 mar 2003, 21:08

Oj Monisiu no to teraz obiecuje ze juz nie zapomne.
Moon zdązymy się jeszcze dobrze poznać, przednami koncert w Rybniku.
Fajnie był, kurcze szkoda ze tak szybko to minęło , tyle sie czekało i juz po wszystkim :(

PS. POZDROWIENIA DLA MONISI ;);)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 26 mar 2003, 22:36

ale fajnie Wam ze se pojechaliście :wink: ja bym chciala jedno zdjęcie, gdzie będzie dużo osób z forum. fajnie byłoby wiedzieć jak wyglądacie :lol:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 27 mar 2003, 0:14

Iwan no to ok.....Najpierw się poznamy a potem możemy skakać :!: :!: :wink: Wiesz,moja kochana siostrzyczka powiedziała że mogę liczyć na każdy wyjazd,zlod itd. :D Więc się niemartw będzie bardzo tużo okazjki do poznanią się :wink:
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 27 mar 2003, 0:26

Witam.
No i znowu daliście z siebie wszystko za co serdecznie wam dziękujemy. Bez trudu pokonaliśmy żółwi z waszą pomocą, choć nabijanie się z Tatiany nie jest najwspanialszym gestem z waszej strony skoro tak chętnie robiliście sobie z nią zdjęcia. No i jeszcze jedno tylko drobne sprostowanie; nie żebym się chwalił bo wiecie, że nie lubię :roll: ale to chyba ja wygrałem wyścig na czterokołowcach a nie Ania, chociaż tak do końca tego nie pamiętam byłem wtety wniebowzięty.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 mar 2003, 0:43

No i jeszcze jedno tylko drobne sprostowanie; nie żebym się chwalił bo wiecie, że nie lubię ale to chyba ja wygrałem wyścig na czterokołowcach a nie Ania, chociaż tak do końca tego nie pamiętam byłem wtety wniebowzięty.

nie żebyś się chwalił tato... gdziesz tam... :wink: a wyścigi były parami, wygrałeś i Ty i Ania... Anka w swojej parze, Ty w swojej...
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 27 mar 2003, 0:59

Sorry, narobiłem zamieszania, teraz się mi przypomniało :roll: . Ania też wygrała.
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 27 mar 2003, 1:06

no zawodowi rajdowcy Adrian Holowczyc :twisted:
Ania Kulig :P
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 27 mar 2003, 1:50

hehehe... i nie zapomnijcie jeszcze Dawid Żelazna Ręka...
A co do tego nabijania sie z Tatiany to było tylko na żarty... chyba ;)... tylko nie mów Adi że sie z tego nie śmialiście...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 27 mar 2003, 2:11

Syriel racja :D ....Dobrze powiedziałaś....Ale niezapominajmy o Panu Wojtusiu to dobiero żelazna ręka :wink: Ale Michał Figurski heheh...On to dopiero ŻELAZNA GŁOWA.....NORMALNIE ON TO ZROBIŁ SIŁĄ UMYSŁU....:P
heheheh.....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 mar 2003, 2:16

Kiedy bedzie transmisja w tv?>
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 mar 2003, 2:17

w czerwcu...
Martynka

Postautor: Martynka » 27 mar 2003, 2:56

No to teraz ja.... Dorotko, z braku laku, nie wiem jak wyjdzie.....
Zaczne od wejścia do autobusu.... Powitania, powitania, powitania... ;) Potem dostałam od Kasi pięknego psiaka, za którego bardzo dziękuje :* (Szkoda tylko, ze była to jedyna wymiana zdań z Kat :roll: ). Jesoos też dostał prezent, którego chyba do teraz nie zajarzył :P Jedziemy sobie, ćwiczymy hymn.... Dorota chciała mnie poczęstować TABLETKAMI NA GRYPE (LSD.... Chcesz? :D no serio LSD! :P ) Potem wypiłyśmy sobie NAPÓJ KARMELOWY :D (Sylwia... Przecież to jest bez alkoholu :P) Jak przystalo na fanów Łez śpiewaliśmy Ich Troje :P ( "Za ten papieros tuż po.." :P) No JAKIMŚ CUDEM dojechaliśmy do Krakowa... Wysiadamy (Sylwia! Rysiu z klanu! Ale jaja:D Rysiu z klanu! :D ) Weszliśmy do środka do studia (ŁEZKI! ŁEZKI! :D ). W studiu po prostu GENIALNE :D (Doda! Konkol! Boże! Konkol ;) :*)Pan od kawałów... bez komentarza.. ("A co to znaczy puszczać się? :D " hihi, Doda...;) :* ) Zaczęło się :D Oczywiście kibicowaliśmy ostro :D Pozdrowienia dla WOJTUSIA, PANA KRZYSIA I AGI :D (No i dla Pana Dziadka - fana Blue Cafe :P ) Na koniec byliśmy najpierw przed sceną, a potem ja z Ewką (i chyba z Syriel i Iwanem i ole sie nie myle ;) ) ... na scenie :D Boże...:P Jak to pokażą :P Potem, jak już powiedziała Ewka, zostałyśmy przewiezione na wspaniałych czterokołowcach :twisted: Potem gadaliśmy z Łzami chwile... Droga powrotna :D Jedziemy sobie i śpiewamy "Bo tutaj jest jak jest" (Ewka, buziaczki :*) Z Dodą świetnie żeśmy sie bawiły :D Rozmowa z Panem Grzesiem i Panem Dealerem :P hihi No i złośliwy Jesoosek (Buziaczki :* :) ) który chciał nam zrobić na złość i przyszedł do nas z piwem ("Browar, browar" :P ) Stanęliśmy w jakimś głupim restaurancie :P Tu zdjęcie z Panią Tatianą w bojowej pozie :lol: I wycieczka między ciężarówkami :lol: (Doda, kolejne buziaczki :) :* dla Adasia też:P). Bo Adaś nas śledził między tymi ciężarówkami :P (Dodaaaa, ale nie mów nikomu o tych dwóch paczkach fajek i 4 piwachhh :D). W dalszej drodze odwiedziliśmy z Dodą Jesoosa i Kasie (która była zafascynowana rozmową i nie okazywała radości z naszego brzybycia :roll: ) Wysyłałyśmy głuche (Jesoosku, kto dzwonił?! :D - Jakiś niezidentyfikowany numer :P ). No i czas sie skończył.... Dojechaliśmy.... Pożegnania... Smutno mi było.... Zapomniałam jeszcze, że Sara słuchała Władzy :P (Buziaczki dla Sary i Sylwii która tesh słuchała :D). No więc wróciłąm do domu i od razu poszlam spać....
Mam nadzieje, że jeszcze sie spotkamy.... Jeśli stanie sie cud...
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 mar 2003, 3:08

Martynko świetna relacja... Super... Uśmiałam się jak nie wiem co... wszystko mi się przypomniało dokładnie.... hihi.... super.... to był na prawdę wspaniały wyjazd... nie mam słów... :D :D :D

Wróć do „Łzy”