Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 mar 2003, 3:16

JA JUŻ RELACJI NIE BĘDĘ ZADAWAĆ...BO CHYBA WSZYSTKO ZOSTAŁO POWIEDZIANE....ALE O JEDNYM CHYBA NIKT NIE WSPOMNIAŁ....JEŚLI CHODZI O REKWIZYTY..AKCESORIA...HYMNY...WIERSZYKI.....POMPONY....A PRZEDE WSZYSTKIM O INWESNCJĘ TWÓRCZĄ ...KREATYWNOŚĆ I SPONTANICZNOŚĆ NASZYSZ FORUMOWICZÓW.....SPISALIŚCIE SIĘ NA MEDAL......I ZACYTUJĘ KARINĘ ....CHOĆ MOŻE NIE DOSŁOWNIE......"teraz macie przechlapane, musicie z nami jeździć wszędzie i zawsze".....tylko jedno mnie zastanawia......skoro tak mówią.....to gdzie propozycja wyjazdu z nimi do USA :P
Sylwia
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 27 mar 2003, 3:56

no to jeszcze ja sie wypowiem :) dopiero teraz troche ochlonelam po tym wszystkim i uwierzylam ze to sie dzialo naprawde!!! (i nie byl to sen)... a wiec wyjechalam z domku o 14.30. niestety musielismy z lukaszem czekac na pociag, ktory byl dopiero o 15.30, no ale to nic :) jadac do krakowa nie mielismy w ogole pojecia gdzie jest ulica nowohucka, wiec naszym jedynym ratunkiem bylo pojscie do informacji turystycznej. niestey - byla juz zamknieta. podeszlismy wiec do panow policjantow, ktorzy pokierowali nas na przystanek tramwajowy. spojrzelismy na rozklad jazdy i .... nie mielismy pojecia o ktorej jedzie nasz tramwaj, bo rozklad calkiem roznil sie od tych autobusowych, do ktorych przywyklismy. no ale jakos sobie poradzilismy. jadac juz tym (niecodziennym dla nas) pojazdem liczylismy przystanki, az w koncu dotarlismy na nowohucka. potem ktorki spacerek i juz bylismy na miejscu. myslalam ze sie spoznilismy ale Was jeszcze nie bylo. chwile pozniej na parking przyjechal autobus, w ktorym widac bylo pomaranczowe baloniki. od razu wiedzialam ze to WY :D potem Sylwia mi pomachala i popedzilam w Wasza strone. niestety mialam okazje poznac osobiscie tylko Martynke, Sylwie i Dorotke. no ale mam nadzieje ze jeszcze kiedys bede miala okazje zaprzyjkaznic sie z wszystkimi :) chcialabym bardzo :) eh.... nagranie programu bylo baaaardzo dlugie ale nawet nie odczulam tego (tylko mnie pupa troche bolala od siedzenia). mialam to szczescie ze siedzialam blisko Łezek. konkurencje byly niezle, podobala mi sie ta scena z dresiarzami w saloonie :D po zakonczeniu nagrywania niestety musialam juz jechac ale zdazylam zrobic sobie zdjecia z zespolem. juz nie moge sie doczekac az je wywolam. tak wiec na zakonczenie chcialam powiedziec ze bylo po prostu odlotowo (mimo ze nie poznalam wszystkich). moim marzeniem jest wyjazd do Warszawy na "przeboje Jedynki" ale chyba nierealne :( no ale coz... myslalam ze Krakow tez jest nierealny a tu taka niespodzianka :)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 27 mar 2003, 4:02

i zapomnialam o jeszcze jednym: dziadzia z druzyny zolwi byl odlotowy!!! ciekawe skad on sie tam wzial :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 mar 2003, 4:05

hihi... też się nad tym właśnie zastanawiam... i jak On wytrzymał te 4 godz.... w końcu to męczące... no nie wiem... to musiał być jakiś wyjątkowy dziadzio :)
Są łzy, które jak ogień palą...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 27 mar 2003, 4:42

moze po prostu blue cafe mieli za malo publicznosci i zeby byl tlum to dobierali ludzi z domu starcow ;) nie no.... zartuje. nie ma sie co nasmiewac ze starszych ludzi, ale ten pan byl wyjatkowo wytrwaly i chyba niezle sie bawil :) a my z nim :)
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 mar 2003, 7:10

Hehe z tym dziadkiem byly jaja-no ci fani Blue Cafe byli jacys starsi i az za powazni troche hehe az sie glupio czuem :D
Martynko:Napewno pojedziesz jeszcze nie raz i w Rybniku napewno zas sie spotkamy-takze z Moniczka :wink: Wiec jak napisala Monika cieszymy sie soba i bawimy sie na koncercie :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Martynka

Postautor: Martynka » 27 mar 2003, 17:44

ally pisze: konkurencje byly niezle, podobala mi sie ta scena z dresiarzami w saloonie
Zgadzam się :D Myśmy z Ewką miały ubaw :P (Pieruunie:P Saluuuuun, Saluuuuun:P Pieruuuunie :P hihi). Na serio, genialna scena:P
P.S. POZDRAWIAM DZIADKA-FANA :D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 mar 2003, 20:58

Nie wspomnieliście o REKINIE którego zniszczono :( Ale i tak byliśmy extra !!! Choć byłem tak zmęczony całym dniem że ho ho... sama podróż do RYBNIKA była męcząca !!!
...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 27 mar 2003, 22:02

No tak o rekinie nikt niewsopmniał o naszym rekinie......I jak oni mogli go zniszczyć :?: :?: Ludzie bez serca :( No trudno juz nic niezrobimy....pech.....Biedna Martynka i Martynka się namęczyły..... :( Ale cieszmy się zyciem :!: :wink:
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Witam was!!!!

Postautor: Martynka_Pajonczek » 27 mar 2003, 22:32

Nio i wreszcie jestem na forum misiaki jak sie ciesze(mam nadzieje ,ze bedemogla z wami jakos po troszku nawiazac kontakt i nie krzyczcie teraz namnie ,ze smiece heheh bo ja sie z wami tylko chce przywitac pozniej mozeciemnie ochrzaniac hehe ) zanimprzystapilam do forum to czytalam na bierzaco posty nio ale dobra ja tesh bylam z wami w Kraku i chcialam zdac swoja relacje a nie wam tu chrzanic :lol: wiec bylam i bardzomi sie podobalo poznalam wielu nowych fajnych ludzi porobilam sobie z nimi fotki z Łezkami tesh oczywiscie
Nie wiem co wiecej napisac ,bojush wszystko opisaliscie no tesh jestem obuzona ,ze nasza 2-dniowa prace rekina zepsuli czyste chamstwo najpierw mowia ,ze mamy kolor pomaranczowy ,a zolwie zolty ,a pozniej jest calkiem inaczej!!! My jestesmy zieloni ,a oni pomaranczwi!!!! ,a zielonego w ogole nie bylo w planie brak slow ,ale tak ogolnie bylo super!!!!!

POZDROWIONKA DLA JESOOSKA , KATHLEEN KELLY , SARY , SYLWII , MONICZKI ,EWKI , MOONA , SYRIEL ,DOROTKI , FANKA ,PANA DILERA I PANA GRZEGORZA NIE WIEM KOGO JESZCZE BO WAS JESZCZE NIE ZNAM DOKLADNIE (polowy tych ,ktorych wypisalam tesh nieznam) ,A I JESZCZE ADASIA I RAFALA TYCH ,KTORYCH IMIONA ZAPAMIETALAM
Ostatnio zmieniony 28 mar 2003, 2:15 przez Martynka_Pajonczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olcia

łzy

Postautor: Olcia » 27 mar 2003, 23:31

jestem pierwsza która cię powita :) ale zaszczyt:) ale zapomniałaś o mnie ale ty jesteś siedziałaś ze mną w autobusie nie pamiętasz??
zapamiętam to sobie:)
Łzy są kroplami krwi duszy.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 mar 2003, 23:51

Witam Cie Martynko:) Dzięki za pozdrowienia:*
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 mar 2003, 1:46

Przepraszam Cię Olciu jush Cię pozdrawiam:*

PS.Dorotko nie ma za co ,ale szkoda,zejakos niebylo okazji zebysmy sobie pogadaly :P mam nadzieje o ile jedziesz do Rybnika na koncert to sobie pogadamy moze przynajmniej troszke :?:
(czy wyswietlaja sie wam rysunki te moje? czy tylko literki?)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2003, 1:53 przez Martynka_Pajonczek, łącznie zmieniany 1 raz.
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 mar 2003, 1:51

No ja tez witam cie bardzo serdecznie Martynko. w sumie to jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. nie znam wszystkich ludzi z forum ( a moje znajomosci ograniczaja sie do Martynki, Dorotki i Sylwii jak juz wspominalam). no ale mam nadzieje ze zdaze jeszcze poznac wszystkich. ja rowniez mam zdjecia z wszystkimi forumowiczami ale nie wiem kto jest kim :(
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 28 mar 2003, 2:06

i ja cie przywituje :P
pomimo tego że oficjalnie nikt nas nie przedstawił
pogadamy sobie wszyscy w rybcu

Wróć do „Łzy”