Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 15 mar 2003, 22:38

Sylwuś Kochana :lol: Obawiam sie, że jush nas nigdy nigdzie nie zabierzesz :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 16 mar 2003, 5:12

Widzę, że komplet już gotowy, więc nawet nie pytam sie starych o wyjazd...poza tym nie wiem czy by to coś dało, bo nie moge teraz zarywać szkoły :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 16 mar 2003, 16:03

SYLWIA !!!!!!!!!!

JA I SYRIEL TEŻ JEDZIEMY I ZAPOMNIAŁAS O NAS..... :(((( CZY MY TEŻMOGLIBYŚMY POJECHAĆ Z WAMI BUSEM Z RYBNIKA????? BŁAGAM NAPISZ MI NAJLEPIEJ NA E_MAILA !!!
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 mar 2003, 18:00

No właśnie Sylwuś ja i moon też jesteśmy chętni... ale nikt o tym nie pomyślał... :( :?
marigell

Postautor: marigell » 16 mar 2003, 18:10

MARTYNKA pisze:Sylwuś Kochana :lol: Obawiam sie, że jush nas nigdy nigdzie nie zabierzesz :lol:

Będziemy z Sylwią porządku pilnować :twisted: o ile nam się to uda :roll: Żadnego roznoszenia Krakowa Martynko! :twisted:
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 16 mar 2003, 18:31

SYLWIA !!!!!!!!!!

JA I SYRIEL TEŻ JEDZIEMY I ZAPOMNIAŁAS O NAS..... ((( CZY MY TEŻMOGLIBYŚMY POJECHAĆ Z WAMI BUSEM Z RYBNIKA????? BŁAGAM NAPISZ MI NAJLEPIEJ NA E_MAILA !!!

No właśnie Sylwuś ja i moon też jesteśmy chętni... ale nikt o tym nie pomyślał...

Ta odpowiedź nie jest skierowana tylko do Moon-a i Syriel...ale do innych forumowiczów żeby nie było żadnych niedomówień czy wątpliwościot .Potym jak fani spisali się wyśmienicie podczas koncertu PRZEBOJE JEDYNKI (nawet Ania stwierdziła że się jej śpiewało kapitalnie wiedząc że ma nas koło siebie nie wspomnę już o panach z zespołu :P ..ech ta nasza skromność :wink: )...w piątek zadzwoniła do mnie Karina z zapytaniem czy jeśli dostaniemy busa.....jest szansa że uzbieram 13 chętnych (bo tyle mieści bus pana Czesława). Nie będę ukrywać że w pierwszej kolejności dzwoniłam do ludzi z FFC (i to nawe3t nie ze względu na szczególny sentyment do tych ludzi...ale po prostu do nich mam telefony....)...oprócz nich kontakt mam z tą resztą ludzi których wymieniłam wyżej...więc to jest przede wszystkim powód dlaczego to byli ludzie o których pomyślałam w pierwszej kolejności.....lecz w związku z tym, że tych ludzi i tak jest więcej niż miejsc w busie Rafał (przypomniam dla niewiedzących RAFALP) zaproponował że On pojedzie własnym samochodem (oczywiście zabierze jeszcze innych fanów) żeby całą tę ekipę można było przewieść do Krakowa nie robiąc żadnej selekcji (co dla mnie by było chyba strasznie trudne) :? :? .....oczywiście Karinę o tym powiadomiłam a zaraz potem dzwonił Adam że może jest szansa żeby był autobus...ale to jeszcze nic pewnego.....bo i On na GG ma chętnych ludzi do tego programu :wink: ...ale czy autobus będzie tego jeszcze na 100 % nie wiem.....więc póki co .....miejsc wolnych nie mamy.....ale zaznaczam jeszcze raz....JEST SZANSA.......więc trzymajcie kciuki i napastujcie Adama na GG.......

Ale jeszcze druga sprawa.......nieważne że nie pojedzimey razem....ważne że jest szansa żeby się w końcu spotkać...więc kto tylko może niech się zjawi w Krakowie.....ale zainteresowani jak pisze na stronie głównej niech się zgłaszają do Kariny....a ja obiecuję że jak tylko będę coś wiedziała o autobusie to powiadomię Was o tym tutaj i wtedy silną grupą pojedzimey do Krakowa aby zgnieść fanów Blu Cafe :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 mar 2003, 18:55

Ja dostałam maila od Kariny następującej streści:

Witam.
Nagranie do programu będzie 24 marca w Krakowie. Rozpoczęcie o godz. 18.00 a zakończenie ok. 22.00.
Odbiór biletów o 17.00 w studiu. Dokładny adres oraz wizje reżysera dotyczące ubioru i gadżetów podam na stronie internetowej.
Program Gwiazdy kontra gwiazdy jest to konkurs wokalno sprawnościowy dwóch drużyn w skład których wchodzą zespoł i znani sportowcy.

Jeżeli wszystko Ci pasuje, to zapraszam serdecznie i proszę potwierdź jeszcze raz chęć uczestniczenia w programie.
Pozdrawiam serdecznie.
Karina

... jak widzicie o blue cafe ani widu, ani słychu... więc co jest??? I co my tam may robic w tym programie???? więcej info proszę....
marigell

Postautor: marigell » 16 mar 2003, 19:01

Też bym chciała znać więcej szczegółów.

O co chodzi z tymi wizjami i gadżetami?? i konkursem wokalno - sprawnościowym, że o znanych sportowcach już nie wspomne ... :?
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 16 mar 2003, 19:38

DLA ZAINTERESOWANYCH....WŁAŚNIE DZWONIŁA KARINA...NA DZIEŃ DZISIEJSZY MAMY AUTOBUS NA 90 %...JUTRO WIECZOREM DAM ZNAĆ CZY NA 100% :)
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 16 mar 2003, 20:37

sara pisze:
MARTYNKA pisze:Sylwuś Kochana :lol: Obawiam sie, że jush nas nigdy nigdzie nie zabierzesz :lol:

Będziemy z Sylwią porządku pilnować :twisted: o ile nam się to uda :roll: Żadnego roznoszenia Krakowa Martynko! :twisted:

Teśś Ciem Kofam Saruśś:**** :wink: :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 16 mar 2003, 22:27

ja nie pojade ale licze że pokażecie na co stać fanów Łez (tak jak to było na Przebojach jedynki- byliście znakomici)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 16 mar 2003, 22:46

oczywiście że pokarzemy na co nas stać :twisted:
a tymbardziej jak bedzie nas cały autobus :D
gromadom ludzie gromadom!!!!!
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 mar 2003, 23:30

eh...ja nie moge jechać, ale jak zawsze będę patrzec na was w TV.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 17 mar 2003, 0:09

hm...a skąd jedzie ten autobus? zahaczycie gdzieś blisko pionek?? hm..?
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 mar 2003, 0:19

Niestety autobus o ile wiem może być tylko z Rybnika...

Ale może ktoś się wybiera do Krakowa także ze strony północnej? Może się zbierze kilka osób...?

Z okolic Wrocławia o ile wiem fani jadą, więc może...?

Alareel pewnie nie będzie mógł..., ale może Rafael by się wreszcie odezwał i skrzyknął grupke z tamtych stron?)

Wróć do „Łzy”