Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 04 kwie 2003, 3:36

ally pisze:a teraz sie boje ze mnie bedzie widac w tv... :oops:

i dobrze;) może się przy okazji dowiem któraś to była :P
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 04 kwie 2003, 5:25

hehe... ciekawe czy ktos oprocz dorotki, martynki i sylwii mnie kojarzy... bylam ubrana w czerwony sweterek i uczesana w dwa kucyki... i czekalam nas was przed budynkiem tv. ostatnio mi sie snilo ze tata mial mnie zawiezc na "przeboje jedynki" do wawki i przez pomylke zawiozl mnie do kraka i tam zostawil sama!!!! co za koszmar... :wink:
marigell

Postautor: marigell » 04 kwie 2003, 14:40

Ja Cię kojarze :D Siedziałaś tak jakoś za mną. A w TV to na pewno będzie Cię widać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 kwie 2003, 15:49

ally pisze:hehe... ciekawe czy ktos oprocz dorotki, martynki i sylwii mnie kojarzy... bylam ubrana w czerwony sweterek i uczesana w dwa kucyki...

Ja kojarzę.... nooo w sumie to nie wiele sie poznalismy... ale pamiętam jak Sylwia przesadziła Cię bliżej sceny.. (niedaleko mnie). Nie wiem czy ty mnie kojarzysz... Taki 'gluptas' z czarną koszulką z widniejącymi na niej oczami !!!! Mam nadzieję, że bedzie jeszcze wiele okazji do poznania się... no ale w sumie to nie jadę do WAWy, ani chyba do Rybca też. :( Ale jest OPOLE :) :) ;)
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 kwie 2003, 15:55

ally pisze:hehe... przed wyjazdem to tv myslalam sobie ze pewnie bede gdzies sobie cichutko siedziec i nikt mnie nie zauwazy....

Ja w sumie też tak myślałem, ale jakoś poszłem na żywioł... tzn... nie cały, bo stać mnie na więcej, ale ta podróż z Jaworzna do Rybnika i z Rybnika do Kraka mnie zmeczyła :)

Poza tym pamiętacie jak na końcu w kółeczku skakaliśmy przy 'Narcycie', a pan kamerzysta filmował nas wśrodku??? Ciekawe czy to puszczą, wydaje mi się, ze nie (oby, oby) :) :) ;)
...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 04 kwie 2003, 16:25

Ja cie tesh Ally nie kojarze :D Ale napewno sie jeszcze kiedys poznamy na jakims koncercie czy w W-wie :wink:
A cio do tego programu to az sie boje go ogladac hehe :) Moze byc fajno siara hihihi :lol:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 kwie 2003, 18:11

sara pisze:Ja Cię kojarze :D Siedziałaś tak jakoś za mną. A w TV to na pewno będzie Cię widać.

a to bardzi ciekawe co mówisz..ja siedziałem przed wami ale nikt mi ine powiedział ze jakaś ally jest ;P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 04 kwie 2003, 20:03

No to ja nie wiem czym Ty się zajmowałeś zamiast przywitać sie z nową koleżanką :)
Obrazek
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 04 kwie 2003, 20:12

:mrgreen: Ally ja Cię bardzo dobrze kojarze :wink: .....Sara dobrze muwi siedziałaś przed NIą :D
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 05 kwie 2003, 3:47

no tak... chyba Cie kojarze Sara :) chyba siedzialas kolo sylwii ?? a co do kolejnych wyjazdow do wawki i rybnika to niestety mnie nie bedzie :( szkoda, bo bardzo chcialam, ale warunki mi nie sprzyjaja :(
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 kwie 2003, 2:15

Ja przyznaje, ze dopiero teraz na fotkach cię skojarzyłam... chyba nas się sobie nie przedstawiłyśmy i jakoś tak głupio wyszło... mam nadzieję, ze odrobimy zaległości...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 06 kwie 2003, 4:54

no ja tez mam nadzieje ze sie poznamy... w sumie to nie mieszkamy tak daleko od siebie... :) masz juz fotki z kraka?? jesli masz zeskanowane to prosze, wyslij mi na adres ally71@interia.pl. z gory dziekuje!!!
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 07 kwie 2003, 3:25

Ja kojaże ale nawet nie zdązyłam się przedstawić(obiecuje ze jak się nadaży okazja, to nadrobie)
A jak juz do snów to mi się ostatnio taki koszmar śnił że szok,
Mi się śniło że byliśmy w Warszawie i po przebojach 1 jak mieliśy jechac do domu, to wszyscy o mnie zapomnieli i POJECHALI BE ZE MNIE :(:(:( (jak mogliście mi to zdrobić nie wybacze wam tego.)
Prosze was nie zostawiajcie mnie teraz w sobote( będę was nie odstępywać na krok, lepiej być ostrożnym)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 07 kwie 2003, 4:19

a ja tak malo osob kojarze :( :( bylam oszolomiona jak podjechal wasz autobus...
Martynka

Postautor: Martynka » 07 kwie 2003, 19:47

Jak ktoś ma już zdjęcia z Kraka, to ja bardzo prosze na maila :D siwa90@go2.pl :D NIEWIDZIAŁAM JESZCZE ŻADNYCH :D WSZYSTKIE ZDJĘCIA MILE WIDZIANE:D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”