Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 05 cze 2003, 1:25

Tylko wiesz... Ty nie wyskoczyłeś na koniec na scene... ;P Tak jak niektóre osoby :lol: ;) W tym momencie szczególne buziaczki dla Ewelinki i Syriel ;) hihi

a o mnie to już zapomniałaś Martynko?? zapamiętam to sobie.... :wink: ale wiecie... ja mimo wszystko... mimo tego że wydurniałam się tam na maxa.... już się nie mogę doczekać tego programu.... :)[/quote]
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 05 cze 2003, 2:32

Z tego co mi mowiła Ewelinka program będzie ciekwawy. Będzie dużo śmiechu i zabawy.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 cze 2003, 3:03

ja nigdy w to nie wątpiłam, w końcu udział tam wzięło nasze forum a przynajmnej jego część. a oni zawsze pokażą na co ich stać
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 05 cze 2003, 4:30

a ja sien troszke krepowalam tego ze byl kolo mnie zespol, ludzie ktorych znam tylko z neta i przede wszystkim kamery... ale gdybym mogla cofnac czas to dalabym z siebie wszystko... hehe... "madry polak po szkodzie" :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 cze 2003, 18:49

ludzi których znasz "tylko" z neta?? ale jeśli znałaś ich dobrze to nie powinnaś :D ile razy spotykam sie z kimś z netu, nie czuję krępacji...
ale pewnie teraz jak napisałaś byłoby inaczej :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 06 cze 2003, 3:37

niestety naleze do niesmialych... najlepiej sie czuje tylko w gronie najblizszych znajomych... ale lubie zawierac nowe znajomosci ... z tym ze na poczatku lekko sie krepuje... :)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 17 cze 2003, 20:21

Slyszeliscie juz :?: :?: :?: "gwiazdy kontra gwiazdy" beda emitowane w sobote na tvp1 O GODZINIE 21.50 :D a wiec magnetowidy w ruch :)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 cze 2003, 20:24

a ja już straciłam nadzieję, bo od Sylwii nie ma zadnego potwierdzenia tego terminu :D
dzięki za informację !!
Martynka

Postautor: Martynka » 17 cze 2003, 20:26

Jakby w sobote o godzinie 21:50 wyłączyli prąd... Ah... Marzenia :lol: A teraz tak serio... Karinka ostatnio w EMPIKu powiedziała, że mnie tam jakoś nie widziała, więc może sobie program lecieć;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 cze 2003, 0:48

Słuchajcie....chyba na GWIAZDY KONTRA GWIAZDY z naszym i łzowym udziałem......przyjdzie nam jeszcze poczekać.......sprawdzałam w programie w TELE TYGODNIU.....i pisze tam, że goścmi będzie BIG CYC i LESZCZE....a to byli bohaterowie I odcinka z tego cyklu....a teraz w sieci też znalazłam program telewizyjny i tam też pisze że to I część.......a my byliśmy w części II.....więc program z naszym udziałem chyba dopiero w lipcu......CIERPLIWOŚCI.. :)
Sylwia
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 cze 2003, 0:51

ehhh... ale ten program leci co ile, kiedy mniej więcej za dwa tygodnie będzie czy za miesiąc? nie wiesz? mam nadzieję, że nigdzie nie wyjadę :roll:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 cze 2003, 1:05

Ten program ma być emitowany raz w miesiącu...
Sylwia
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 cze 2003, 1:29

Dorota pisze:
Tylko wiesz... Ty nie wyskoczyłeś na koniec na scene... ;P Tak jak niektóre osoby :lol: ;) W tym momencie szczególne buziaczki dla Ewelinki i Syriel ;) hihi

a o mnie to już zapomniałaś Martynko?? zapamiętam to sobie.... :wink: ale wiecie... ja mimo wszystko... mimo tego że wydurniałam się tam na maxa.... już się nie mogę doczekać tego programu.... :)

hehehe dziewczyny... nie pozostaje nam nic tylko sie modlic zeby coś sie stało tylko to nie poleciało... a nóż im sie ta taśma gdzieś zgubi ;)... oby...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 cze 2003, 3:21

w lipcu?? o kurcze ja to mam pecha. mam nadzieje jeszcze że na samym początku lipca...jesli później to nie obejrze. ale moze sie uda kogoś zatrudnić do nagrywania.

a w gazecie "Tele świat" jest napisane że Łzy w niedziele tj. 22 czerwca na vivie w programie "Personality"
czy to prawda? ba ja już nie wiem czy tym gazetom wierzyć czy nie...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 19 cze 2003, 2:09

"Gwiazdy kontra gwiazdy" w najbliższą sobotę (tj. 21 czerwiec 2003) - będzie to chyba jednak pierwszy odcinek (bez naszego udziału ;)) Warto jednak zobaczyć i przygotować się do odcinka z nami ;)
...

Wróć do „Łzy”