Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 17 mar 2003, 1:08

Ja jestem tylko ciekawa, czy pojawi sie Pauli :roll: Ale jakby Tomek i Rafał mogliby sie pojawić, to by było super :)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 17 mar 2003, 1:48

ja mieszkam koło Radomia tzn na wschodzie i pewnie nikt tu nie jedzie....no trudno :( do zobaczenia w Wa-wie...
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 mar 2003, 3:14

Jesli sie przez szczecin wybieracie(nie wiem jakim to musilo byc cudem) to z checia sie zabiore :P
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 mar 2003, 4:12

Gitarka, niektórzy pamiętają jeszcze czasy winylowych płyt, to i wiedzą mniej więcej gdzie leżą Pionki :)

Kliknij tutaj i zajrzyj kto jest na forum z Twojej okolicy:)
http://www.twister.pl/~lzy/forum/memberlist.php

A przy okazji czysto platoniczne pozdrowienia ode mnie dla bardzo fajnej internautki z Pionek o pieknym nicku "Gwiazda" :)
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 mar 2003, 21:02

ja bym sie wybral do krakowa ale nie wiem jeszce czy wygralem bilet!
troche koszty beda duze z torunia
brubuje uzbiravc kase
! :o
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 mar 2003, 21:39

Sylwia pisze:DLA ZAINTERESOWANYCH....WŁAŚNIE DZWONIŁA KARINA...NA DZIEŃ DZISIEJSZY MAMY AUTOBUS NA 90 %...JUTRO WIECZOREM DAM ZNAĆ CZY NA 100% :)

SYLWIA CZEKAMY Z SYRIEL MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE TEN BUS I BĘDZIEMY MOGLI POJECHAĆ.... zawsze chcieliśmy z Wami jechać ale jakoś nigdy nie wychodziło... terz musi się udać... chcę Was poznać i zespół i wogóle będzie przecież fajna zabawa........ Jak będziesz już wiedzieć daj mi znak na e-maila lub komórkę.... :!: :!: :!: :!: Bo trzeaba sie będzie umówić gdzie mamy przyjechać i o której !!!!!!!!!!!!!!!
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 17 mar 2003, 22:00

moon nie podniecaj sie tak ;) ..... hehehe ja też siem nie moge doczekać.... NIECH KRAKÓW DRŻY!!!
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 mar 2003, 22:12

Syriel czemu nie byłaś w szkole .....................???
...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 mar 2003, 0:20

WIĘC JUŻ WIEM......MAMY AUTOBUS....WYJAZD Z RYNIKA 14.30 SPOD DWORCA PKP...POWRÓT MNIEJ WIĘCEJ OK.00...WIĘC NALEŻY O TYM PAMIĘTAĆ ZANIM SIĘ ZDECYDUJECIE :) ....A O SZCZEGÓŁY MOŻNA PYTAĆ NA GG ..2143389....WOLNYCH JESZCZE JEST OK.20 MIEJSC... :lol:

i jeszcze ważna informacja....CZYTAJCIE INFO W NOWOŚCIACH...I ZASTANÓWMY SIĘ JAK MOŻEMY WYGRAĆ Z FANAMI BLU CAFE....WSZELKIE POMYSŁY...ZWŁASZCZA TE NAJBARDZIEJ ZWARIOWANE MOŻNA UMIESZCZAĆ W TYM TEMACIE.....ALE UWAGA....NIE TYLKO MYŚLEĆ ALE I DZIAŁAĆ.....MAMY T Y L K O DNI :?
Sylwia
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 18 mar 2003, 1:06

Wszystkich, którzy mają nadmiar adrenaliny i chcą zostać fanatycznymi kibicami fantastycznej drużyny Żarłocznych Rekinów Jaroszy zapraszamy na program GWIAZDY KONTRA GWIAZDY! Zobaczycie ekstremalne dyscypliny sportu! Ekstrawaganckie występy artystyczne! Spektakularne pojedynki gwiazd sportu, estrady i telewizji oceniane przez gwiazdy kabaretu! To będzie show jakiego jeszcze nie widzieliście!! W związku z tym, że będziecie tworzyć fanatyczny, historyczno-histeryczny fanclub Żarłocznych Rekinów Jaroszy musicie ubrać się jak prawdziwi kibice: zabierzcie bębny, szczęki i płetwy rekina, transparenty, flagi, stosowne do nazwy drużyny maskotki, kołatki, deseczki („ręce") do klaskania itp. Bądźcie kolorowi i odjazdowi! Żadnych urzędniczych garniturków!
Miejcie ze sobą coś wściekle pomarańczowego (np. szalik, chusteczka, pomalowana twarz to barwa waszej drużyny). Czekamy na żarłoczne cheerleaderki! Wasz strój i wasz doping również będą oceniane przez jury!! Nie pozwólcie, żeby prześcignęli was kibice Ponaddźwiękowych Żółwi!!

Pewnie juz to przeczytaliście. Więc do ekipy która jedzie do Kraka- MUSIMY COŚ WYMYŚLIĆ!!! Szczerze Wam powiem że jak to przeczytałam to umierałam ze śmiechu, ale trzeba to potraktować tak trochę serio tzn. przygotować coś... Nie możemy pozwolić żeby publiczność drużyny tych ponaddźwiękowych żółwi:P była od nas lepsza. Tak że myślcie. Umawiamy się na jutro na czata o godz. 21:00. Mam nadzieje że wszystkim pasuje. Musimy wymyślić coś extra. Narazie :D
Są łzy, które jak ogień palą...
Martynka

Postautor: Martynka » 18 mar 2003, 2:08

hahaha! Nie! Ja po prostu padam! :D Fakt, musimy coś wymyśleć :D My jush z Dodą mamy kilka "szalonych pomysłów" :twisted: Musimy skąbinować spej czerwony :lol: haha... Ale śmieszne :twisted: :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 mar 2003, 2:59

To pozostaje mi życzyć Wam powodzenia :lol:
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 18 mar 2003, 3:03

Jus jak to będziesz oglądać to chyba padniesz ze śmiechu :lol: :lol:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 mar 2003, 3:08

Dorota pisze:Jus jak to będziesz oglądać to chyba padniesz ze śmiechu :lol: :lol:

Tego właśnie najbardziej się obawiam... :wink:
:lol: Tylko błagam Was - ja potem chce się jeszcze móc do Was przyznawać :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 18 mar 2003, 3:28

Ten program bedzie emitowany na regionlej 3 czy na jakim programie?

Wróć do „Łzy”