Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 24 cze 2003, 21:23

nie o to mi chodziło tylko na to wychodzi że ludzie nie mają co oglądać więc włanczaja na takie programy i je oglądają
Łzy są kroplami krwi duszy.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 25 cze 2003, 1:26

Ja się cieszę że program ten wyemitowali teraz.....znaczy w czerwcu....ale uwazam że zrobili to tylko dlatego że ŁZY i BLCAFE.....są w tej chwili na świeczniku popolarności...więc Oni przestawili te odcinki tylko dlatego żeby oglądalność była wysoka......bo gdyby najpierw puścili odcinek I.....z BIG CYCEM i LESZCZAMI...to jestem przekonana że drugiego odcinka NIKT by już nie oglądał......oprócz nas oczywiście....

Ale co ja mogę dodać.....że nie zdawałam sobie sprawy że program który kręciliśmy chyba ok.4 godzin skrócili do 40 minut :twisted: .....że konwencja programu niczego się nie trzyma...że jury było kompletnie nienadające się do takiego programu.....(mogli już dać takich którzy podciągną oglądalność)...że byłam zła że obcięli nam nasze wierszyki....już nie wspomnę że na chwilkę przed naszym odjazdem na nagranie do Krakowa zadzwoniła Karina i oznajmiła, że zmieniono nam kolor z pomarańczowego na zielony....do dziś pamiętam minki Martynek które zrobiły FANTASTYCZNEGO rekinka pomarańczowego.....a w studiu obrzydliwym sprayem pomalowali im go na pocieszenie na zielono.......

Osobiście oglądałam to z punktu widzenia kogoś kto tam był....i przypominałam sobie nasze krzyki...dopingi......naszą kapitalną zabawę....która pomimo zmęczenia będzie w moich myślach długo jeszcze.... :D .
Sylwia
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 25 cze 2003, 4:12

teraz przynajmniej wiemy jak sztuczna jest telewizja... ale nie ma tego zlego... bardzo sie ciesze ze moglam tam byc, bo wlasnie WTEDY pierwszy raz spotkalam sie z forumowiczami na zywo :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 cze 2003, 2:09

Justysia pisze:Skoro tak każdy pisze kogo widział... To może też ja napiszę kogo widziałam ;)
A więc: Kathleen, Doda, Martynki (obie), Syriel, Iwan, Moniczka, Ewelina,Sylwia, Sara, Jędrzej, Olcia :)
A program tak beznadziejny.. Że aż mi przed ojcem było głupio, że to oglądam ;)

Program tragedia... jury najlepsze :P Ale dzieki temu programowi dowiedziałem sie kto z forum jak wyglada (dzieki oczywiscie małym podpowiedziom Dagmary :P )...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 27 cze 2003, 17:38

HEHE wczoraj weszłam do kiosku, zeby popytać o moją gazetke, gdy nagle pani sprzedawczyni mi mówi
WIDZIAŁAM CIE W TV hehe i jeszcze powiedziała, że MNIE NIE SZŁO NIE ZAUWAŻYĆ BO ZAJWYŻEJ I NAJBARDZIEJ TRZEPAŁAM POMPONAMI ( i w tym momencie byłam czerwona jak buraczek :P )
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 cze 2003, 22:25

Może program kiepski ale w końcu ŁZY wygrały :lol: a wszyscy którzy tam byli są sławni... :lol: teraz to już cała Polska wie jak wyglądają Forumowicze - Fani ŁEZ... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 cze 2003, 22:28

Jesooo...jakie to szczęście że moi w tym dniu pojechali na impreze, przypadkiem wyczaił mnie tylko brat i było dużo smiechu :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 cze 2003, 0:17

Ja bylem w czasie puszczania na pielgrzymce ale dzieki video kumpla moglem go zobaczyc po :) Jush po programie dostawalem smski ze mnie widzieli w programie, a po przyjezdzie zaczepialo mnei duzo osob na osiedlu ze bylem na duzym zblizeniu hihi :P
Co zauwazylem podczas tego programu? 1 rzecz ze skrocony byl daremnie i ze tylko trwal 40 minut to mnie shocklo ;) Widzialem prawie wszystkich-Ciebie Sarus tesh (:*), siorka MArtynki fajnie wyszla w jednej scenie hahaha :P ogolnie program byl kijowy ale liczy sie ze nasz zespol tam byl no i my :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 cze 2003, 4:10

HEHE Ivan tak Hania zrobiła genialną minke tylko cicho bo to małe i pyskate, lepiej żebys ie nie dowiedziała :P:P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 cze 2003, 17:06

Ewelina(Ewka) pisze:HEHE Ivan tak Hania zrobiła genialną minke tylko cicho bo to małe i pyskate, lepiej żebys ie nie dowiedziała :P:P

hahaha Hania pyskata?? to co powiesz o Moniczce? :twisted: toż to diablica :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 28 cze 2003, 17:34

jesoos pisze:hahaha Hania pyskata?? to co powiesz o Moniczce? :twisted: toż to diablica :wink:

Wiadomo w kogo się wdała :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 cze 2003, 17:55

sesese NIEDLAEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI hihi :D:D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 cze 2003, 23:02

cicho bo jeszcze usłyszy :twisted: ..."sesese"