Gwiazdy KONTRA Gwiazdy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 mar 2003, 3:00

MARTYNA: buhahahahahahha!!!
moon: liczyłem Ciebie, fanka, Iwana i siebie...SZCZERZE powiem że nie liczyłem Adasia i Rafała bo...z nimi jakoś nie udało mi się zamienić więcej jak 'cześć' irl :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 19 mar 2003, 3:02

WITAJCIE Żarłoczne Rekiny Jarosze - Jeszcze te 'Żarłoczne Rekiny' jakoś ujdzie (lepsze to niż żółwie), ale 'JAROSZE'??? Jeśli chodzi o ten transparent z Łezkami to jest nasz (tzn. ja go zrobiłem, ale zamiast czerwonego napisu ŁZY - jest pomarańczowy, ale teraz widzę, że to dobrze bo nasz kolorek to pomarańczowy !!!!!!)

...Jeśli chodzi o ubranie... to nie mam nic pomarańczowego... nawet lekkiego pomarańczu, a co dopiero wściekłego... Już wolę sobie dać twarz pomalować na pomarańczowo (mam wziąć farby plakatowe :?) - przynajmniej nie poznają mnie w TV:) niż być ubranym w pomarańczowy kostium jak jakiś robotnik drogowy czy... [...]. Nie wiem skąd wpadł im do głowy kolor pomarańczowy… mi bardziej z rekinami kojarzy się niebieski, no, ale przecież my jesteśmy REKINY JAROSZE - zapomniałem :

A tak poza tym to trochę się powyłupiamy i będzie colo zabawa.. mam nadzieję.

Kiedy przeczytałem to wszystko w nowościach… BYŁEM W SZOKU !!! Ale już się z tym oswoiłem. Jeśli chodzi o jakieś pomysły to KONIECZNIE musimy wymyślić jakiś okrzyk lub taka króciutką piosenkę charakterystyczną dla naszej grupy - najlepiej cos na melodię jakiejś piosenki ŁEZ - co Wy na to??? Przydał by się także transparent "Żarłoczne Rekiny Jarosze", albo może same "REKINY" bo to mi bardziej pasi (nie wiem jak wam:).

Ugadamy się zresztą jakoś jeszcze...
...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 mar 2003, 3:19

Jak ktos chce(z dziewczyn) pomaranczowa(nawet ladna)bluzke to sa w Butiqe(taki rozwy sklep w centrach handlowych jak np carrefour).Chcilam kupic ale jakos ten pomarancz mnie odstraszyl :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 mar 2003, 3:48

ten kolor to nam wogóle jakiś głupi dali.... powinien być czarny to mi siem z łzami kojarzy albo choć niebieski... morze... a ten pomarańcz to do niczego... ciekawe jaki mają zółwie... zielony???
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 19 mar 2003, 5:09

Wiecie co mi wpadlo do glowy??? myslalam nad tym, ze by z bibuly (obowiazkowo pomaranczowej i np. bialej) zrobic pompony :)) uwazam, ze to tez moze fajnie wygladac. co o tym sadzicie???
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 19 mar 2003, 5:17

hmmm.... wlasnie sie dowiedzialam ze taki pomysl juz jest :) Dorotka mnie wyprzedzila, no ale nie o to tu chodzi :) ja tez postaram sie zrobic zeby bylo ich wiecej
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 19 mar 2003, 5:28

jesoos pisze:No i ja się okrrrrutnie cięszę że jedziesz ;D będzie do kogo gębe otworzyć w końcu ;P 4rech facetów w ekipie to już coś hehehehe
pozdraw! (weź dużo zielonych na piwo ;))))

Spoko ze wezme :D Sorki ale Iwanowi wylaczyli neta od rana do 23 i nie moglem byc z wami na czacie :( Wiec jakie sa ustalenia na wypad (oprocz dobrego chumoru i pifka) ??? Strasznie sie ciesze zas zobacze wasze fajne mordki hehehe :)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 mar 2003, 15:24

Syriel pisze:ten kolor to nam wogóle jakiś głupi dali.... powinien być czarny to mi siem z łzami kojarzy albo choć niebieski... morze... a ten pomarańcz to do niczego... ciekawe jaki mają zółwie... zielony???

no jak znam życie i 'wizje reżysera' to żółwie oczywiście klubowy kolor będą miały oczojebny niebieski albo ultramaryna pfffff (wąchał coś ten reżyser??)

ally & Dora: pomysł wybitny :))
moon: ja bym sie okrutnie cieszył gdybym miał chociaż kamilzelke robola...chyba też wezme plakatówki :twisted: :twisted: :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 19 mar 2003, 15:32

Też nie mam nic pomaranczowego :roll: Bez sensu to jest. Jakoś nie cieszy mnie wizja pomarańczowego koloru, ktory miałabym na sobie :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 19 mar 2003, 16:10

jesoos pisze:moon: liczyłem Ciebie, fanka, Iwana i siebie...SZCZERZE powiem że nie liczyłem Adasia i Rafała bo...z nimi jakoś nie udało mi się zamienić więcej jak 'cześć' irl :P

Z jakiego powodu tylko 'cześć' .... !!!!!!!

PS.1. MARTYNKA... może nie będzie tak źle i aż tak bardzo się nie pozabijamy.... to będzie MARTYNKA&MOON RING :) :) :) :!: :!: :!:
PS.2. Mysiałem poprawić trochę szmatę bo wyblakła... nio i jeszcze wyprasować ale to przed wyjazdem, poza tym i tak sie pomnie ;)
PS.3. Co do załatwienia bębenka to jeszcze nie jasne - 50% że będzie ;)
PS.4. LOGO REKINÓW jeszcze nie gotowe ;) Zajmiemy się nim z Syriel w piatek ;) PYTANO: duuuże ma być.... na prześcieradle, bristolu czy na czym ?????

x x x ...pozdrówka... x x x
...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 19 mar 2003, 17:40

Ojj moom ja ci współczuje ja robiłam transparent, mój dom był w stanie tragicznym cala podłoga była uwalona od czarnej farbki.Ale zabawa jest fajna. Ja się zabieram za małe rekinki. BAWCIE SIĘ DOBRZE ;)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 19 mar 2003, 17:43

ja się zabiore za pompony, gdy tylko ktoś mi przyniesie bibułe... :roll: jestem chora i wychodzić nie mogę :roll: balony kupię w sobotę... a powiedźcie mi jeszcze... będziemy je nadmuchiwać w autobusie no nie??
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 19 mar 2003, 17:45

Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Nic z tego nie rozumiem :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 19 mar 2003, 18:05

oczywiście ze baloniki będziemy będziemy dmuchać w autobusie. Ja ide szukać takich języków( co jak się w nie dmuchnie to się prostują i piszczą) oj wiecie napewno jakie ;)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 19 mar 2003, 18:13

a powiedźcie mi jeszcze ile mam kupić tych balonów?? bo mi się wczoraj czat zacinał i w końcu nie wiem... :roll:
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”