Zespół Łzy - badziewie, czy piosenki głębokie i poruszające?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 10 sie 2003, 23:08

Nie podoba mi się ten temat więc nie b ędę się wypowiadać.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 10 sie 2003, 23:18

Odpowiem tylko w obecnosci adwokata :D
Łzy rules!
marigell

Postautor: marigell » 11 sie 2003, 8:50

The Vill pisze:no coz temat zeczywiscie niezbyt trafiony ja moze odpowiem na odrobine zmienione pytanie: czyje teksty zdaja mi sie mniej wartosciowe. i tu czytajac na tej stronie teksty tego a nie innego zespolu jednoznaczniei stwierdzam ze teksty Adama Konkola jak dla mnie sa poprostu mierne niektore takie nijakie inne zwykle rymowanki jakie zwyklismy pisac dla beki ze znajomymi w podstawowce. mimo ze teksty Ani nie przypadly mi tez do gustu uwazam ze sa duzo duzo lepsze.

A teksty Arka??
Obrazek
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 11 sie 2003, 10:46

sara pisze:A teksty Arka??

Texty Arka są naprawdę dobre.
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
The Vill

Postautor: The Vill » 11 sie 2003, 10:47

teksty arka sa zdecydowanie najlepsze. gdyby zmienic troche muzyke i zdecydowanie wokal to zostalabym fanka tych piosenek :)
jestem wszystkim i niczym, jestem wladca a wszystkie krainy podlegle sa mojej mocy, ja decyduje o nastaniu dnia lub nocy, odemnie zalezy dzien i godzina...
marigell

Postautor: marigell » 11 sie 2003, 12:37

No w końcu coś :wink: Choć ja do muzyki Arka również nic nie mam.
Obrazek
Awatar użytkownika
The Vill

Postautor: The Vill » 11 sie 2003, 14:04

heh nawet mamy wszyscy tzn. ja lutien PINIAK ramagotka i Adam ( nie udziela sie na forum ale byl z nami) altografy Arka. w zespole glownie nie pasuje mi Adam. no. moze to wlasnie przez jego wyglad teksty muzyke i ogolnie
jakis bez wiekszego sensu ten post wyszedl ale nie wiem co z tym zrobic
jestem wszystkim i niczym, jestem wladca a wszystkie krainy podlegle sa mojej mocy, ja decyduje o nastaniu dnia lub nocy, odemnie zalezy dzien i godzina...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 11 sie 2003, 14:10

dziwny temat, słuchając płyt można stwierdzić że łzy to nie jakieś tam badziewie
takie jest moje zdanie :)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 11 sie 2003, 21:47

Mi się teksty Adama bardzo podobaja, chociażby Niebieska sukienka, Opowiem wam jej historie, Zdjecia z wakacji, Troche wspomnien tamtych dni, czy Czasmi ot tak
Uważam, ze sa to naprawde dobre pioseni i w zadnym wypadku nie nazwałabym tekstów Adama miernymi. Zreszta ja w tekstach Łez czuje wielka szczerość i to jest dla mnie najważniejsze
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 12 sie 2003, 12:53

Wszyscy są równo
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 sie 2003, 18:28

mozna patrzec z dwoch perspektyw! np ze strony bez sensownych tekstow o milosci (tak patrza ludzie dziwni) a mozna przezywac doglebne teksty! zalezy jak kto zauwaza zespol ŁZY! mi sie podobaja np teksty ani! ale wszystkie sa ok jak by tak nie bylo to bym nie sluchal; ŁEZ
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
JP

Postautor: JP » 20 sie 2003, 23:07

Długo szukałam muzyki, która przypadłaby mi do gustu. Aż pewnego dnia usłyszałam OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ i... postanowilam,że muszę zdobyć ich płytę. Zdobyłam i od tej pory jestem wierną fanką ich muzyki. Moja kumpela jakiś czas temu powiedziała mi, że według niej słowa piosenek ŁEZ są zbyt dosadne. Poza tym ja dzięki ich tekstom nauczyłam sie przeżywać muzykę. Stałam się wrażliwsza i zwróciłam swoją uwagę na własny rozwój duchowy. A z niektórymi utworami mogę się identyfikować. Najbardziej z ZABIJ SIĘ i CZASAMI OT TAK

"W depresji samobójstwo jest prawdziwym szukaniem śmierci a nie wołaniem o pomoc"
ANTONI KĘPIŃSKI
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 sie 2003, 11:36

The Vill pisze:W zespole glownie nie pasuje mi Adam. no. moze to wlasnie przez jego wyglad teksty muzyke i ogolnie
jakis bez wiekszego sensu ten post wyszedl ale nie wiem co z tym zrobic

ehhh .... W zespole niepasuje ci Adam?? A wiesz, że jaby nie patrzyc on jest głównym założycielem tego zespołu i człowiekiem, który pcha maszynę o nazwie łzy do przodu.... Ja zawsze odnosiłam wrażenie że to właśnie Adamowi zależy najbardziej na tym zespole... Przy tym nieda się ukryc, że jest ogromnie otwarty na fanów... Ja w przeciweństwie do Ciebie nie widzę ŁEZ bez Adama Konkola...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 21 sie 2003, 14:24

The Vill pisze:W zespole glownie nie pasuje mi Adam. no. moze to wlasnie przez jego wyglad teksty muzyke i ogolnie

To może dla odmiany napisz co Ci się w tym zespole podoba :twisted:

The Vill pisze:jakis bez wiekszego sensu ten post wyszedl ale nie wiem co z tym zrobic

To akurat nic nowego :P co zrobić: pomyśleć parę razy co sie chce napisać lub po prostu..dac sobie spokój z forum :twisted:

nie żebym wyganiał... :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 21 sie 2003, 21:03

Mi się podobają tekst Arka,zwłaszcza"Tańcz,zaprosili Cię na bal"
Ale ogólnie wolę teksty Adama.W końcu to on napisał tekst do moich ukochanych"Zdjęć z wakacji".Poza tym zespół bez Adama by nie istniał w takiej formie jak teraz.

Wróć do „Łzy”