Zespół Łzy - badziewie, czy piosenki głębokie i poruszające?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 22 sie 2003, 0:32

Mnie się podobają piosneki głównie Adama, ale nie tylko. Lubię bardzo dużo piosenek Łez, niektóre są nawet tak zwanym hymnem w kręgi moich znajomych. Są piosneki i do śmieechu i do płaczu :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 22 sie 2003, 1:31

Ja tam sie nie znam... Ale na pewno wiem ze te piosenki mi siem podobaja i ich sluchanie sprawia mi przyjemnosc... A co do tematu...Dziwny troche... nie wypowiem sie, zeby nikogo nie obrazic... :? Krotko mowiac ten temat jezd do bani... A badziewny jest ten kto go zamiescil :? Bez obrazy wd5 :D
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 11 sty 2004, 11:04

Jasne ze Ania, a Łzy maja piosenki zdecydowanie glebokie i poruszajace :P
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 sty 2004, 12:43

eisen pisze:A badziewny jest ten kto go zamiescil :? Bez obrazy wd5 :D

"nie obraź się ale jesteś badziewny" rotfl.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 16 sty 2004, 15:39

Co ŁZY badziewie? bez urazy ale całkowicie się z tym nie zgadzam oni grają świetne piosenki nie ma żadnej złej są tylko lepsze i najlepsze
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 sty 2004, 15:53

pati z Pszowa pisze: bez urazy ale całkowicie się z tym nie zgadzam oni grają świetne piosenki nie ma żadnej złej są tylko lepsze i najlepsze

Chyba przesadzasz...wiele razy tu pisaliśmy o osobach ślepo wpatrzonych w zespół. Jak większość wie to FFC ma zestaw "najbadziewniejszych piosenek Łez" :wink:
A co do piosenki złej...
to nikt mi nie powie, że początek do "Kocham to nic dziś nie znaczy" jest chocby fajny :roll:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 16 sty 2004, 21:55

Cień Anioła pisze:A co do piosenki złej...[/color]to nikt mi nie powie, że początek do "Kocham to nic dziś nie znaczy" jest chocby fajny :roll: [/b]

nie tylko początek ;)
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 30 sty 2004, 17:09

Uwazam ze ten temat jest ciekawy.Łezki to naopewno mie zadne badziewie ani nic z tym zwiaanego ich piosenki sa bardzo interesujace ciekawe pouczające w rockowyym stylu taki jaki jest zespół ŁEZ uwielbiam ich słuchac piosenki Łez mnie bardzo wzruszaja i podnosza mnie na duchu Łukasz :D
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Temat, jak temat :) :) :)

Postautor: DawcioTarcio » 30 sty 2004, 19:35

Ktoś kiedyś napisał: "Piosenki o miłości są takie banalne". Wiele piosnek ŁEZ jest o miłości. Ja osobiście wolę te piosenki i teledyski, których tematem nie jest miłość np. Anastazja, Łabądź, czy to grzech lub Nocami i dniami, a teraz czasami. Jednak nie uważam, że piosenki łez o miłości są złe lub jak to ujeliście banalne
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Re: Temat, jak temat :) :) :)

Postautor: Vampirzyca » 30 sty 2004, 21:44

dawciotarcio pisze:Wiele piosnek ŁEZ jest o miłości. Ja osobiście wolę te piosenki i teledyski, których tematem nie jest miłość np. Anastazja, Łabądź, czy to grzech lub Nocami i dniami, a teraz czasami.

polemizowałabym, czy "Nocami i dniami, a teraz czasami" nie jest o milosci..

"A może myślałeś, że wyzna ci miłość (...) Ludzi można kupić jak zwykłe przedmioty, lecz nigdy nie kupisz miłości (...) Wstydliwie rumieniąc się, szeptem odpowie: nieważne jest to, co było miłości"

moze jest NIE TYLKO i milosci, ale temat 'milosc' rowniez sie pojawia w NID,ATCZ.
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Re: Temat, jak temat :) :) :)

Postautor: DawcioTarcio » 30 sty 2004, 22:09

Vampirzyca pisze:
dawciotarcio pisze:Wiele piosnek ŁEZ jest o miłości. Ja osobiście wolę te piosenki i teledyski, których tematem nie jest miłość np. Anastazja, Łabądź, czy to grzech lub Nocami i dniami, a teraz czasami.

polemizowałabym, czy "Nocami i dniami, a teraz czasami" nie jest o milosci..

"A może myślałeś, że wyzna ci miłość (...) Ludzi można kupić jak zwykłe przedmioty, lecz nigdy nie kupisz miłości (...) Wstydliwie rumieniąc się, szeptem odpowie: nieważne jest to, co było miłości"

moze jest NIE TYLKO i milosci, ale temat 'milosc' rowniez sie pojawia w NID,ATCZ.

Tak wampirzyco masz racje, tylko chcaiłem wyszczególnić, że ta piosenka jest o prostytucji, ale miłośc też jestQ Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 31 sty 2004, 4:48

Hmmm,dziwne,że autor tego tematu jest w FFC.Tylko tyle mam do powiedzenia.No dobra,dodam jeszcze,ze Łzy to nie badziewie a zajefajna kapelka rockowa. :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 04 lut 2004, 13:46

ciacho pisze:Hmmm,dziwne,że autor tego tematu jest w FFC.Tylko tyle mam do powiedzenia.No dobra,dodam jeszcze,ze Łzy to nie badziewie a zajefajna kapelka rockowa. :D
Hehe...Pewnie że Łzy nie są badziewiem :!: Kto uważa że Łezki są badziewne,niech się do mnie nie odzywa :evil: :!: :twisted:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 04 lut 2004, 15:35

sluchajac łez, czuje sie jakby teksty były napisane o mnie..o tym co w moim zyciu sie wydarzyło..sa bardzo poruszające ... momentami gdy w czuje sie w nie, az łza mi z oka leci :cry: ale to jest to co, piosenka powinna okazywac..powinna trafiac do serc słuchaczy..przecierz to sie liczy..i to jest najwazniejsze
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 lut 2004, 11:34

ŁZY MAJA KAWAŁKI LEPSZE I GORSZE - JAK KAZDY WYKONAWCA. DLA MNIE SĄ ZESPOŁEM, KTÓREGO UTWORY MOGĘ SŁUCHAĆ NON STOP I CIĄGLE MI MAŁO. MAŁO TEGO.ZA KAŻDYM RAZEM ODKRYWAM COŚ NOWEGO W TYCH PIOSENKACH :!: :!: I WCALE NIEUWAŻAM ABY BYŁOW NICH COŚ BADZIEWNEGO. SŁYSZAŁEM JEDNAK OPINIE MIOCH PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY ŁEZ NIESŁUCHAJĄ, ALE ZNAJĄ JETROCHĘ (DZIĘKI MNIE :P , BO ICH CZASEM ZMUSZAM DO SŁUCHANIA ) ,ŻE MIEMOGA SŁUCHAC ŁEZ CIĄGLE, BO NIEMAJĄ ZADNEJ WESOŁEJ PIOSENKI. CÓŻ, DLATEGO TO SA 'ŁZY"!! ŁZY PORUSZAJĄ W SWOICH UTWORACH NIEWESOŁE TEMATY, ALE MYSLĘ, ŻE TE UTWORY NIESĄ DO KOŃCA DOŁUJĄCE...WRECZ PRZECIWNIE - DAJĄ DO MYSLENIA, DAJĄ NADZIEJĘ...
OŚMIELĘ SIĘ DODAĆ TEŻ, ŻE ŁZY TO ZESPŁ PEŁEN PARADAOKSÓW. BO TAK: SĄ ZESPŁEM ROCKOWYM, A GRAJĄ NA DYSKOTEKACH. KONCERT ZAMIENA SIĘ POWOLI NA SHOW, A KAWAŁKI ŁEZ GRANE SĄ NA WESELACH :!: :P
ALE JA I TAK ICH UWIELBIAM :D
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."

Wróć do „Łzy”