Zespół Łzy - badziewie, czy piosenki głębokie i poruszające?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
EWUNIA

Postautor: EWUNIA » 05 lut 2004, 17:38

odkąd usłyszałam ich pierwszy raz u Pauli, wiedziałam ze bede słuchać jeszcze długo. Uważam ze muzyka jaką tworzą to przede wszystkim teksty głębokie i poruszające. Nie koniecznie wszystkie są takie jak napisałam, ale większość na pewno. Bardzo lubie słuchać ich piosenek, słucham wszędzie i jeszcze mi sie nie znudziły i raczej tak sie nie stanie. Piosenki opowiadające o życiu. pisząc tego posta cały czas mam na myśli "Anastazje", która jest moim ulubionym utworem,mam dreszcze gdy jej słucham.
Tak samo jest z wieloma innymi piosenkami.
"Wielkiej siły trzeba by nie być tym,
kim chcą byś był"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lut 2004, 22:36

Łukaszo pisze:SĄ ZESPŁEM ROCKOWYM, A GRAJĄ NA DYSKOTEKACH.

hmmm ballady Metallicy tez są puszczane na dyskotekach :wink:
KONCERT ZAMIENA SIĘ POWOLI NA SHOW,

Łukasz, a widziałes może koncert Cradle Of Filth? :wink: to jest dopiero SHOW :!: :wink: choć wokalista nie przebiera się co piosenkę :twisted:
A KAWAŁKI ŁEZ GRANE SĄ NA WESELACH :!: :P

podobnie jak kawałki Perfectu i Lady Pank :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 09 lut 2004, 17:41

Ja kiedyś, jak byłam młodsza, to o Łzach myślałam sobie tak: "No fajna muzyczka, można sobie posłuchać" . Ale teraz jak już zaczełam sie zastanawiać nad sensem i tym co ktoś chce przekazać, to odkryłam wielkie głębie w ich piosenkach, które można interpretować zależnie od sytuacji, stanu duchowego. Np. jak ze mną zerwał chłopak i po pewnym czasie od dłuższego czasu włączyłamsobie "Łzy" to mi sie wydawało jakby to nie były te same "Łzy". A teksty z prawie każdej piosenki (przynajmniej w moim przypadku) opisywały to co mnie spotkało, to co było w moim życiu.
Piękne są teksty i muzyka "Łez".
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
kada_17

"Anastazja jestem"

Postautor: kada_17 » 11 lut 2004, 13:06

Moim zdaniem Piosenki Łez są poruszające,o ile wiem to Mówią o zycieu,i a się to wyczuć,bardzo lubie ich piosenki a najbardziej "Anastazja jestem".
Zespół Łzy jest cool :)
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 11 lut 2004, 13:39

Uwazam ze wartosciowa piosenka jest "jak cukierek" wzbudza we mnie jakies takie uczucia szczescia :) wspomnienia :) mile czasy
"pamietam wciaz zabawy w bialej poscieli, pocalunki i slowa ze nic nas nie rodzieli"

Piosenka ktorej nie slucham zbyt czesto jest "ostatni na dobranoc" robie sie przy nim smutna....

Pozytywne we wszystkich piosenkach jest to ze kazda wzbudza jakies emocje, ze nie sa obojetne jak jakies inne piosenki gdzie sie np spiewa ze sie jest zakreconym :), ze wzbudzaja emocje, obojetnie czy sie robi smutno czy wesolo ale wazne ze sie wogule cos czuje :) :), poniewaz nie wszystko w zyciu jest w rozowych kolorach i te piosenki tez o tym ucza
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 11 lut 2004, 15:38

jesoos pisze:
Łukaszo pisze:SĄ ZESPŁEM ROCKOWYM, A GRAJĄ NA DYSKOTEKACH.

hmmm ballady Metallicy tez są puszczane na dyskotekach :wink:

na szkolnych dyskotekach (czyt. w mojej szkole ;) ) puszczają nie tylko ballady Metallicy, ale inne metalowe piosenki i przy nich wszyscy najlepiej się bawią;P
metale robią młynki, wszyscy skaczą :D to jest dopiero dyskoteka :lol:
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 11 lut 2004, 22:02

Ej wiecie a moze to jest tak jak Ania kiedyś powiedziała w jednym z wywiadów. "Im bardziej sławni i znani tym bardziej krytykowani"
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 11 lut 2004, 22:38

:D Aja w tym coś jest. Można to zauważyć w Ich Troje. Czym bardziej sławni i lubiani, tym bardziej krytykowani przez krytyków!!! :D
Awatar użytkownika
kada_17

:)

Postautor: kada_17 » 12 lut 2004, 12:30

Własnie!!Im bardziej sławni tym bardziej krytykowani.Zresztą krytycy sami niewiedzą czego chcą.Krytykuja hip hop bo hichopowiec śpiewa o zyciu ale im csie muzyka nie podoba.Ania tez śpiewa o zyciu ale jako styl rockowy i tez sie nie podoba ale naszczęscie tylko krytykom :)
Zespół Łzy jest cool :)
marigell

Postautor: marigell » 12 lut 2004, 14:04

Bo krytycy, jak sama nazwa wskazuje, sa od krytykowania :twisted: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 12 lut 2004, 15:04

Nieznam jeszcze tak dobrze członków zespołu aby sie sprawnie wypowiedziec na ten temat dlatego niewypowiadam sie na ten temat 8) :) :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 12 lut 2004, 15:08

Moim zdaniem piosenki zespołu ŁZY są bardzo głebokie i poruszające to prawda że im zespół ma wiekszy rozgłos tym większą maja krytykę ale nie zawsze :oops:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 12 lut 2004, 18:36

Łzy Słońca pisze:Nieznam jeszcze tak dobrze członków zespołu aby sie sprawnie wypowiedziec na ten temat dlatego niewypowiadam sie na ten temat 8) :) :D :D :D :D :D :D

nie rozumiem po co do wypowiedzi w tym temacie dobra znajomosc członkow zespolu? predzej dobra znajomosc piosenek.
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 14 lut 2004, 10:05

Piosenki Łez moim zdaniem są głębokie i poruszojące. Uwielbiam się w nie wsłuchiwać
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 15 maja 2004, 20:23

O JEZUS.......TWÓJ TEMAT PRZENOSZĘ.....ALE RADZĘ CZYTAĆ FORUM.....ZANIM STWORZYSZ NOWY TEMAT KTÓRY JUŻ ISTNIEJE....LUB JEST PODOBNY DO TEGO KTÓRY ZAKŁADASZ.....

--------------------------------------------------------------------------------

Moje pytanie dotyczy piosenek, a raczej to jak się ich słucha. Może zbyt skomplikowanie mówie bo to jak się słucha jest dziwne i nigdy nie miałem czegoś takiego. Dopiero jak zacząłem wsłuchiwać się w piosenki Łez. Słucham nie tyle muzyki co słówa. Całe kompozycje. Jest jak herbata z cukrem (taką uwielbiam:) ) - Dobra muzyka, teksty z dodatkiem słodkiego głosu Ani Wiem, że każdy inaczej słucha muzyki. Dlatgo moje pytanie dotyczy was. Co wy czujecie....??[/b]
Sylwia

Wróć do „Łzy”