Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 25 mar 2003, 23:46

No mi tesh sie podoba ta piosenka,zreszta wczoraj moglem znowu jej posluchac w busie w drodze na "Gwiazdy kontra gwiazdy" tylko jedno mnie przeraza dot.Opola-strasznie wysoka cena biletu-jak gadal Adam albo Karina(jush nie pamietam) to wynosi ona okolo 100 zlotych i ciezko bedzie cos Karinie starac sie cos spuscic dla fanow...Ja tam bym mogl jakos pozbierac ta kase ale co z reszta fanow??? :roll: :roll: :roll: Fajnie jakby tam sie zjawilo jak najwiecej nas.... :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 26 mar 2003, 0:45

Dobrze, że Ich Troje nie startuje...
ale zwycięstwo Łzom zabiorą pewnie Blue Cafe, albo Stachursky...
takie życie...
aha... o Tomku Makowieckim nie można zapomnieć... chyba najbardziej dziś perspektywicznt IDOL :lol: :lol: :lol:

Życze powodzenia!!
;]
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 mar 2003, 1:13

Jeszcze nigdy nie byłem w OPOLU..... fajnie gdyby udało się tam pojechać !!!!!!!!
...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 mar 2003, 2:20

W zeszłym roku miałam jechać do Opola... Nie udało się, bo bilety były już wykupione... A nie chciałam tych z tyłu... Bo co za przyjemność siedzieć na końcu i nic nie widzieć... Mimo, że te bilety były gdzieś za 20 zł... To chyba jesteście w stanie sobie wyobrazić jak beznadziejne muszą być miejsca za tą cene...
W związku z tym, że w zeszłym roku nie pojechałam... Mam obiecane jechać w tym :)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 mar 2003, 4:29

Ja proponuję zacząć zbierać pieniądze na festiwal...bo jest sznasa że pojedziemy nie jako FORUM....ale już jako fan-club...ale narazie to nic pewnego więc nie zapeszam.....może coś się da zrobić żeby bilety dla nas były tańsze :lol:

A co do konkurencji....ja osobiście nie stawiam ani na Blu Cafe...ani na Stachurskiego....ja bym stawiała na to że społeczeństwo wybierze Marylę Rodowicz......bo boję się że społeczeńtwo nie głosuje na utwór tylko na artystę ale nie zapeszam.....
Sylwia
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 mar 2003, 15:23

Sylwia !!! Co do składek... to chyba nie wszyscy zapłacili składkę 2 zł !!!! Kasia doszła tylko do połowy autobusu !!!
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 mar 2003, 15:34

Ja w każdym razie tyvh 2 zł nie dałam, więc następnym razem dam... jeśli trzeba ofkorz ;)... Jako Fan club jak to dumnie brzmi... ;)... co do tego fan clubu to jestem ciekawa jak to wszytko by wyglądało... słyszałam coś o jakichś składkach...
Co do Opola, to narazie na nic nie stawiam, bo w większości startujących piosenek nie słyszałam... nawet Łezki prawie wogóle...
[/b]
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 26 mar 2003, 20:48

Co? Jakie składki, bo ja nie w temacie...? Wiecie, że jestem chętna do fanclubu, tylko powiedzcie co i jak...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 mar 2003, 21:01

Justysia pisze:W zeszłym roku miałam jechać do Opola... Nie udało się, bo bilety były już wykupione... A nie chciałam tych z tyłu... Bo co za przyjemność siedzieć na końcu i nic nie widzieć... Mimo, że te bilety były gdzieś za 20 zł... To chyba jesteście w stanie sobie wyobrazić jak beznadziejne muszą być miejsca za tą cene...
W związku z tym, że w zeszłym roku nie pojechałam... Mam obiecane jechać w tym :)
Podobnie jak Justyśka rok temu miałam być na festiwalu,ale wysprzedali wszystkie bilety i mój ojciec, który stał w kolejce się na nie nie załapał :? Co będzie w tym roku? Mam nadzieję,ze się uda...ale pieniązki trzeba zbierać...

P.S.Nie wiem czy wygramy,bo jest spora konkurencja...a co do ICH3 to przecież zawiesili karierę w Polsce na 2 lata...wiec Łezki mają duże szanse nie tylko na festiwalu Opolskim :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 26 mar 2003, 22:44

moon pisze:Marta "Jeszcze jeden taki dzień"

znacie ją?? bo ja nie... :roll:
Łezki i tak będą najlepsze na tym festiwalu :lol: a piosenki"oczy szeroko zamknięte" nie słyszałam...
czy zauważyliście, że ostatnio miedia za wszelką cenę chcą wypromować Blue Cafe? a właściwie już wypromowali... Blue Cafe urwało sie z choinki i już wielkie gwiazdy... ja tam będe kibicować Łezkom i Georginie.
:D
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 27 mar 2003, 0:20

Asiuńcia niemartw się że jej niesłyszałaś :D .....Ale niemartw się.....Obojętnie czy wygrają czy nie,i tak u nas(muwię za wszystkich :wink: )znaczy na forum oczywiście mają 1MIESSCE......A piosenka ''Czy szeroko zamknięte'' jest piękna...... :D
Martynka

Postautor: Martynka » 27 mar 2003, 2:19

Boże... "Oczy..." do Opola.... Ta piosenka jest cudowna.... Jejq.... Czekam z nieciepliwością.....
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 27 mar 2003, 2:26

czy zauważyliście, że ostatnio miedia za wszelką cenę chcą wypromować Blue Cafe?
[/quote]

na moje blue cafe jest na tyle orginalnym i nietypowym zespolem, ze ni trzeba bylo tego specjalnie promowac. rzuca sie w oczy po prostu. przyznam szczerze, ze nie lubie, ale znam osoby, ktore sa zachwycone interesujaca barwa glosu Tatiany Okupnik. nowa osobowosc a scenie musycznej, i tyle. a ze orginalna.... i podobno dobra?? ja tego nie neguje, mnie po prostu nie zachwyca, w przeciwienstwie do innych moich znajomych.

ja na razie nie oceniam co bedzie najlepsze, nie slyszalam w koncu innych piosenek, ale mam nadzieje, ze Łzom pojdzie jednak lepiej. w koncu pora i czas, nie??
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 27 mar 2003, 3:28

Oj czy wy wobrażacie sobie nasze trnasparenty na Opolskiej widowni i nas skaczących ahhh. ALe była by impreza aj aj.
Pozdrawiam
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 mar 2003, 7:17

Ewelinko ja jush se wyobrazam to wszystko :D I nie umiem sie doczekac-byle by wypalilo ale jsuh w tym glowa Karinki i reszty zespolu no i Sylwi bo ona nasza "szefowa forum" hihi :wink: A co do Blue Cafe to ratuuuuujcie bo piosenka "You mabe in love" non stop nie schodzi mi z ust i non stop ja slucham-jak tak dalej pojdzie to inne ich piosenki tesh mi sie spodobaja...... :roll:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====

Wróć do „Łzy”