Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 30 kwie 2003, 18:28

Kuzwa szkoda ze prawdopodobnie chyba z tego nic nie wypali..... Fajnie wyrazonko z tymi "bokami" hehe :lol: No to jedynie mozliwe ze Karina zalatwi te po 100 zlotych ale wtedy malo osob pojedzie.... :? (np ja tesh nie ) ....
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 30 kwie 2003, 18:31

Mam rezerwacje ale nie na te miejsca boczne, tylko srodkowe tylne :P Ale jeszcze nie wiem czy pojade, bo nie wiadomo czy moja matka będzie mogła ze mną na 100% pojechać wtedy....
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 kwie 2003, 19:06

sara pisze:
a potem jesoos zaprasza do siebie. Prawda?

powiem więcej...możecie oczywiście nocowac bez względu na to czy będę na festiwalu czy nie...bo to oczywiście jeszcze pewne nie jest :P

a podloge mam jako-tako obszerną :) zależy jakie kto ma wymagania hihi :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 kwie 2003, 19:13

hmmm...ja ma jeszcze taka propozycje ale nie wiem czy byście na to poszli :P
mianowicie mozna by z okazji Opola w tym dniu sie zwyczajnie zlecieć i obejrzeć wspólnie w TV całe wydarzenie ...
It's the only way.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 30 kwie 2003, 20:04

A może będzie coś ciekawszego......ale to Wam powiem wieczorem bo coś planujemy z Kariną.... :)
Sylwia
marigell

Postautor: marigell » 30 kwie 2003, 20:05

jesoos pisze:hmmm...ja ma jeszcze taka propozycje ale nie wiem czy byście na to poszli :P
mianowicie mozna by z okazji Opola w tym dniu sie zwyczajnie zlecieć i obejrzeć wspólnie w TV całe wydarzenie ...

Oczywiście u Ciebie?

Duży masz telewizor?
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 01 maja 2003, 2:12

Właśnie zdwoniła Karina......niestety biletów na dzień dzisiejszy NIE MA........ja wiem że to smutna wiadomość......ale podobno......NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO.......ja wiem że to brzmi dziwnie.....tajemniczo.......ale na dzień dzisiejszy mogę uchylić tylko rąbka tajemnicy.........ZBIERAJCIE KASĘ.......bo może będzie Wam potrzebna....aczkolwiek dużo mniejsza niż na rzekome bilety........bardzo proszę o nie napastowanie mnie na GG......o czym mówię.........na dzień dzisiejszy muszę milczeć jak grób....... :lol: :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Olcia

:)

Postautor: Olcia » 01 maja 2003, 3:29

Sylwia lepiej nam nie mów takich żeczy dla mnie to nawet dobrze bo i tak bym do Opola nie pojechała chociaż kto wie ale i tak jestem Ciekawa co to za tajemnica tylko mi powiedz czy będziemy na nią długo czekać?? :wink:
Łzy są kroplami krwi duszy.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 01 maja 2003, 3:34

nie macie co pytać... Sylwia i tak nie powie... :wink: chce tylko nam ciekawości narobić :wink: :wink: :wink: :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 01 maja 2003, 3:37

Nie chcę robić ciekawości Dorotko......czy jak Ty to nazwałaś.....ale chcę was pozbawić rozczarowań gdy nie wyjdzie......i uczulić na zbieranie kasy..... :lol: :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 01 maja 2003, 3:59

sara pisze:
jesoos pisze:hmmm...ja ma jeszcze taka propozycje ale nie wiem czy byście na to poszli :P

Oczywiście u Ciebie?

Duży masz telewizor?

No niekoniecznie u mnie..choć oczywiście zapraszam :0 jakby starsi gdzieś wybyli to bez problemu móglbym zaprosić wszystkich :)
A telewizor mam niestety BARDZO tradycyjnych rozmiarów :(
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 01 maja 2003, 8:57

Kurcze ciekawe co to za suprise :D Moze nam powiesz live in Rybnik on Saturday ??? :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 03 maja 2003, 16:56

Słuchajcie!
Właśnie oglądałam program PRZED OPOLEM ( czy jakoś tak :P ) Co prawda słyszałam tylko pare utworów:
SKIBA - Każdy coś ma
BLUE CAFE - Niebo
GEORGINA - Pierwszy raz
LESZCZE - Kombinuj...
... i muszę przyznać, że z tej czwórki to najlepsze jest Blue i Skiba, choć Skiba bardziej mnie się podoba :D Ale gdyby dorzucić ŁZY do tej czwórki to powiedziałabym, że są najlepsze... Oczywiście nie dlatego, że lubię ich najbardziej ze wszystkich, ale obiektywne ocenianie... Mój Tatko co bardzo lubi Blue Cafe i podobają mu się wszystkie ich piosenki też powiedział, że ŁZY jak narazie są najlepsze, ale nie słyszał jeszcze wszystkich kawałków do OPOLA! Powiem Wam szczerze, że w tym roku ŁZY mają naprawdę duże szanse... Z tym kawałkiem nawet bardzo duże :) A Wy jak myśliscie?
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 03 maja 2003, 17:12

według mnie mają baardzo duże :D "Oczami" mogą na pewno 'pobić' :wink: większość rywali. o ile oczywiście głosy będą uczciwie podliczane i w ogóle... ogólnie 'Oczy' mną zawładneły :wink: :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 03 maja 2003, 17:15

Ja osobiscie jakos watpie w uczciwos tego festiwalu... ale gdyby była uczciwa walka to Łzy miały by duze sznase z tym kawałkiem :D :P

Wróć do „Łzy”