Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 maja 2003, 20:32

Sylwia pisze:Więc niestety....to co planowałam.....właściwie planowałyśmy z Kariną......nie wyszło......na chwilę obecną za bardzo jestem zła.....żeby tu komentować cokolwiek..... :?

ale to jeszcze przeciez nic nie znaczy Miśku ;) możemy zrobić coś na włąsną rękę (może przy niewielkiej pomocy zespołu :P) moze w/po Gliwicach bedzie czas żeby conieco przedyskutować :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 maja 2003, 23:41

Chciałabym poznać "liste" osób które jadą :P Więc piszcie, kto z Was się wybiera.... Może też znajdzie się przypadkiem ktoś, kto będzie jechać przez Wrocław? :D
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 17 maja 2003, 0:35

Ja jade :) ale nie przez Wroclaw
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 maja 2003, 0:57

Ja niestety nie jade.Chociaz jak by tak przyblizyc Opole do Szczecina to czemu nie?
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 maja 2003, 1:14

CO DO OPOLA TO DOSTAŁAM OD KARINY KILKANAŚCIE WEJŚCIÓWEK...DLA FORUMOWICZÓW...KTÓRZY SIĘ UDZIELAJĄ NAJCZĘŚCIEJ....KTÓRZY SĄ NA FORUM NAJDŁUZEJ....KTÓRZY JEŻDŻĄ NA ZLOTY.....(NAWET TE ODLEGŁE OD ICH MIEJSCOWOŚCI OK.200 KM :lol: )....MA TO BYĆ NAGRODA OD ZESPOŁU DLA TYCH WŁAŚNIE FANÓW.....PRZEJRZAŁYŚMY FORUM Z KARINĄ.....POCZYTAŁYŚMY WYPOWIEDZI POSZCZEGÓLNYCH FANÓW Z RÓŻNYCH MIAST....(M.IN.ZAINTERESOWANIE PROGRAMAMI W KRAKOWIE I WARSZAWIE)...I ZDECYDOWAŁYSMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ BILETY (W CENIE 30 ZŁ)....OSOBOM....KTÓRE ZARAZ WYMIENIE...A KTÓRE JUZ SIĘ ZDECYDOWAŁY...OD RAZU MÓWIĘ ŻE WYNEGOCJOWAŁAM AUTOBUS Z RYBNIKA ALE POWRÓT PLANOWANY JEST NA GODZINĘ OK.2 W NOCY....WIĘC WIEM I ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ ŻE CHETNYCH NIE BYŁOBY ZA WIELU......ALE OTO CI KTÓRZY SIĘ ZDECYDOWALI W CIAGU 1 MINUTKI:
KASIA (kathleen kelly)JUSTYNA MONIKA (syriel) MONICZKA MARTYNA PAJĄCZEK EWCIA SARA DOROTA JA OLA OLCIA (lukrecja)ADAŚ MARCIN (moon) SŁAWEK (Iwan) GRZESIEK (fanek) JĘDRZEJ (Jezoos)...jeszcze nie znam decyzji GOSI (narcyzka) i MARTYNKI.....

....tak więc reprezentacja forum w OPOLU będzie zespół dopingować....

.......i jeszcze powiem coś co na dzień dzisiejszy jest tajemnicą......na dzień dzisiejszy "prawdopodobnie" ŁZY prowadzą w głosach sms-owych....ale zaraz za nimi (różnicą kiku głosów) jest MARYLA RODOWICZ......może się więc postaramy......ja wiem że to dość kosztowne.....ale pamiętajcie.......MY SOBIE TO ODBIJEMY :lol: :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 maja 2003, 2:31

Sylwia pisze:ALE OTO CI KTÓRZY SIĘ ZDECYDOWALI W CIAGU 1 MINUTKI:
KASIA (kathleen kelly)JUSTYNA MONIKA (syriel) MONICZKA MARTYNA PAJĄCZEK EWCIA SARA DOROTA JA OLA OLCIA (lukrecja)ADAŚ MARCIN (moon) SŁAWEK (Iwan) GRZESIEK (fanek) JĘDRZEJ (Jezoos)...jeszcze nie znam decyzji GOSI (narcyzka) i MARTYNKI.....

W sumie miło że na mnie się zdecydowałyście, bo ja ostatnio tak troche narzekałam na zespół ;)
Ale ciesze się, że się udało, że tyle osób jedzie, że poznam tych, ktorych jeszcze nie poznałam i że wogóle jade :twisted: :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 maja 2003, 15:46

Sylwia pisze: JĘDRZEJ (Jezoos)...

ja piernicze Sylwuś: taki prosty nick i jeszcze z błędem ... moje serce krwawi! :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 17 maja 2003, 16:26

Ja niestety nie jadę do Opola:( :cry: a szkoda :cry: tak chciałem, ale co tam, najwyżej zostaje mi tylko przeczytać to co napiszecie po powrocie:)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 maja 2003, 17:05

Bardzo sie cieszę, że mogę jechac :)... wow... jesteśmy wybrani ("neo jesteś wybrańcem" ;))... Myśle, że pokażemy na co nas tać... kurde, żeby nas ino nie wyrzucili ;).... Jesoos jak z tym "spaniem" u ciebie??
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 19 maja 2003, 17:08

Ja nie moge jechac bo... bo mam zaliczenia :/
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 maja 2003, 21:08

Syriel pisze: .... Jesoos jak z tym "spaniem" u ciebie??

zobaczymy ...jeszcze czas a nie wiem kto będzie chciał..najwyżej -kto pierwszy ten lepszy -w najgorszym razie jedynke będe mógł przenocować
no...moze dwójke
It's the only way.
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 19 maja 2003, 23:31

Hehe...tylko, że jeśli mi mama pozwoli, a nie będę mieć gdzie spać to nigdzie nie jadę...[b][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 20 maja 2003, 0:56

CZeka nas dobra zabawa !!!! Wysyłajcie SMS-ki na Łzy, namawiajcie znajomych żeby głosowali - musimy wygrać :P bedzie co świętować :P
...
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 20 maja 2003, 1:28

nie moge się już doczekać tego wyjazdu:) na pewno jak wygramy to będzie co świętować(w końcu to będzie i nasz sukces :wink: )wszyscy mi mówią że oszalałam na punkcie łez bo tylko usłysze łzy to musze wiedzieć o co chodzi:P :D
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 20 maja 2003, 1:44

Ghrave pisze:Ja nie moge jechac bo... bo mam zaliczenia :/

a ja mam matme zdana...pojade...jak mi sie uda ...zwiac....posluchac jak to brzmi w opolu....oczy to naprawde fajna piesn...naprawde...tylko czy mozna w tym kraju wygrac ,jesli sie jest tylko najlepszym... :?: to jest PYTANIE I TEMAT...MOZNA CZY NIE :?: :?: a egzaminy tez jeszcze mam..
ale po opolu.......

Wróć do „Łzy”