Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 20 maja 2003, 2:24

lukrecja_15 pisze:Hehe...tylko, że jeśli mi mama pozwoli, a nie będę mieć gdzie spać to nigdzie nie jadę...[b][/b]

Olu Ty to akurat na bank będziesz mogła :) pozatym zły scenariusz przewiduje nocleg 3 osób: dwie na łóżku + jedna na połodze :)
ewentualnie jakby sie ktoś zadeklarował że chciałby u mnie kimać po wszystkim- spytam ojca czy nie mogłiby sie do babci wybrać na te jedną noc :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 20 maja 2003, 2:29

piter42 pisze:tylko czy mozna w tym kraju wygrac ,jesli sie jest tylko najlepszym... :?: to jest PYTANIE I TEMAT...MOZNA CZY NIE .......

Akurat 'najlepszość' to bardzo subiektywna sprawa... i nie chodzi nawet o kraj...na takim festivalu trzeba sie poprostu PODOBAĆ... :P
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 20 maja 2003, 5:06

Ja rowniez dziekuje do zaliczenia mnie do "grupy wybrancow" :D czuje sie zaszczycony ze moge jechac z wami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kurde serio nie umiem sie doczekac :wink: Nie wiecie czy na Opolu mozna bedzie jush dostac plyte nowa bo w Geancie ma byc dzien pozniej wiec jakby bylo jush po polnocy to niebylo by grzechem zakupic ja hihi :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 20 maja 2003, 20:03

iwan pisze: Ja rowniez dziekuje do zaliczenia mnie do "grupy wybrancow" :D czuje sie zaszczycony ze moge jechac z wami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kurde serio nie umiem sie doczekac :wink: Nie wiecie czy na Opolu mozna bedzie jush dostac plyte nowa bo w Geancie ma byc dzien pozniej wiec jakby bylo jush po polnocy to niebylo by grzechem zakupic ja hihi :wink:

Rany Sławek...ty powoli przestajesz być fanem a zaczynasz być FANATYKIEM :twisted: :twisted: :twisted:
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 20 maja 2003, 21:43

jesoos pisze:
piter42 pisze:tylko czy mozna w tym kraju wygrac ,jesli sie jest tylko najlepszym... :?: to jest PYTANIE I TEMAT...MOZNA CZY NIE .......

Akurat 'najlepszość' to bardzo subiektywna sprawa... i nie chodzi nawet o kraj...na takim festivalu trzeba sie poprostu PODOBAĆ... :P

AKURAT...NA TAKIM FESTIWALU TRZEBA BYC DOBRYM..I MIEC UKLADY..PITER TO DOBRE PYTANIE...ROZWIN TEN TEMAT..
mondrala

Postautor: mondrala » 20 maja 2003, 21:43

jesoos pisze:

AKURAT...NA TAKIM FESTIWALU TRZEBA BYC DOBRYM..I MIEC UKLADY..PITER TO DOBRE PYTANIE...ROZWIN TEN TEMAT..
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 20 maja 2003, 21:47

nie chce mi sie..wole sluchac glosow...i oczu...i glosowac....na oczy... :roll: :roll: :roll: :roll:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 maja 2003, 2:47

Trzymam Cię za słwo.......bo od gadania to nie mają szansy wygrać......przypominam o głosowaniu......7220...literka E :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 21 maja 2003, 3:10

Ja jeszcze nie zdązyłam podziękować
Dziękuję bardzo ze pamiętaliście o mnie, jestem wdzięczna :*
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
mondrala

Postautor: mondrala » 21 maja 2003, 3:11

tez cie piter trzymam za slowo..i ciebie tez sylwia...ile wydalem na te glosy...o tym cicho sza ....cel najwazniejszy...dobrze ze mam dodatkowa prace po wykladach...glosujcie na lzy.... :!:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 21 maja 2003, 7:40

jesoos pisze:
iwan pisze: Ja rowniez dziekuje do zaliczenia mnie do "grupy wybrancow" :D czuje sie zaszczycony ze moge jechac z wami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kurde serio nie umiem sie doczekac :wink: Nie wiecie czy na Opolu mozna bedzie jush dostac plyte nowa bo w Geancie ma byc dzien pozniej wiec jakby bylo jush po polnocy to niebylo by grzechem zakupic ja hihi :wink:

Rany Sławek...ty powoli przestajesz być fanem a zaczynasz być FANATYKIEM :twisted: :twisted: :twisted:

Eeee tam zdaje ci sie haha :D poprostu chce jak kazdy fan kupic se grzecznie plytke u Karinki :D
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 21 maja 2003, 22:19

Hehe...a kto jush na 100% jedzie do Opola?? Bo ja mam nadzieje, że jade :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 21 maja 2003, 22:27

Bardzo mnie to cieszy Jesoosku
Obrazek
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 21 maja 2003, 23:43

No ja na 99.9 jak sie cos niezapowiedzianego nie wydarzy (tfu, tfu :P )
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 maja 2003, 23:55

Nom ja też będę, choć mam ostatnio małe problemy z rodzicami....

Wróć do „Łzy”