Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 22 maja 2003, 0:05

Adam-LZY pisze:Wiem coś...czego wy nie wiecie....bo nie moge powiedzieć :wink: wasze głosy nie ida na marne-jeśli wiecie co chce powiedzieć :) .Oby tak dalej.

moze i nie ida...to zalezy od tego jakie masz tam uklady :roll: :roll: :roll:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 maja 2003, 3:14

CO DO LICZBY ODDANYCH SMS-KÓW NA ŁZY........JEST BARDZO DOBRZE.....ALE WIĘCEJ NIE MOGĘ MÓWIĆ.......CHOĆ MUSIMY WALCZYĆ DALEJ......7220....E.....
Sylwia
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 22 maja 2003, 14:31

Dziękuję za wpisanie mnie do listy "wybrańców" ale niestety nie skorzystam z tej okazji...chociaż wiecie, że bardzo bym chciałą :cry:
Niestety mam takich rodziców...i mimo, że mam 35km do Opola to nie moge jechać... :cry:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 19:11

Szkoda Narcyzku, ale wierzymy ze duchem będziesz z nami :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 maja 2003, 22:28

duchem to i ja z Wami będe :lol: :lol:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 maja 2003, 22:52

MAM JESZCZE 4 BILETY PO 30 ZŁ NA FESTIWAL....BO KTOŚ Z ZESPOŁU ZREZYGNOWAŁ....A WIĘC CHĘTNYCH ZAPARSZAM NA GG......WYJAZD Z RYBNIKA AUTOKAREM OK.16.00 A POWRÓT........ZOBACZYMY JAK TO WYJDZIE...ALE PÓŹNO W NOCY...TAK WIĘC OSOBY ZAINTERESOWANE MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z TYM ŻE BĘDĄ DO ODJAZDÓW PIERWSZYCH POCIĄGÓW DO ICH MIAST.......CZEKAĆ NA DWORCU......NIESTETY ZESPOŁ JESZCZE NOCLEGÓW NIE ZAPEWNIA :D
Sylwia
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 22 maja 2003, 23:50

ja mam już zajęty bilecik :lol: więc nie potrzebuje 2 :)
Łzy są kroplami krwi duszy.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 23 maja 2003, 0:28

w końcu moja mama się zgodziła na wyjazd :D tak strasznie się cieszę :D :D :D już się nie mogę doczekać... to jeszcze 8 dni :D :D Sylwuś dziękuję Ci:*:*:*
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 23 maja 2003, 1:06

Dorota pisze:w końcu moja mama się zgodziła na wyjazd :D tak strasznie się cieszę :D :D :D już się nie mogę doczekać... to jeszcze 8 dni :D :D Sylwuś dziękuję Ci:*:*:*

tez tam bede...ciekawe czy mnie poznasz...
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 24 maja 2003, 1:07

Też będę! :D I dziękuję za to Sylwii, Kasi i oczywiście mamie Kasi :* :D Jesteście przecudowni :D
Aż brak słów, by to opisać :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 maja 2003, 1:18

Ja-samotna pisze:Też będę! :D I dziękuję za to Sylwii, Kasi i oczywiście mamie Kasi :* :D Jesteście przecudowni :D
Aż brak słów, by to opisać :D

Jak już dziękują to i ja podziękuje ;) Również dziękuje Sylwii - wiadomo za co :D :*
Kasi - za to, że wyjdzie na dworzec i będzie moją mamusią ;) :*
Również mamie Kasi - za to, że zgodziła się mnie przenocować :D :*
Ja - samotna - że chce jechać ze mną pociagiem, bo inaczej sama jechać bym nie mogła :D :*
No... to na tyle ;)
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 24 maja 2003, 1:22

Justysia pisze:Ja - samotna - że chce jechać ze mną pociagiem, bo inaczej sama jechać bym nie mogła :D :*

i Justysiu nawzajem :D :*
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 24 maja 2003, 2:30

Sylwia pisze:MAM JESZCZE 4 BILETY PO 30 ZŁ NA FESTIWAL....BO KTOŚ Z ZESPOŁU ZREZYGNOWAŁ....A WIĘC CHĘTNYCH ZAPARSZAM NA GG......WYJAZD Z RYBNIKA AUTOKAREM OK.16.00 A POWRÓT........ZOBACZYMY JAK TO WYJDZIE...ALE PÓŹNO W NOCY...TAK WIĘC OSOBY ZAINTERESOWANE MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z TYM ŻE BĘDĄ DO ODJAZDÓW PIERWSZYCH POCIĄGÓW DO ICH MIAST.......CZEKAĆ NA DWORCU......NIESTETY ZESPOŁ JESZCZE NOCLEGÓW NIE ZAPEWNIA :D

wicie co mnie najbardziej zawsze smuci? że każdy wyjazd zorganizowany na forum jest z Rybnika... a ja tam pociągiem muszię tłuc 9 godzin, choć to nie jest tak daleko :D
Wiem, że to jest najwygodniejsze miejsce spotkań dla wszystkich oprócz mnie :( niestety ma się tego pecha (kto nie wierzy :arrow: mloda-jg.blog.pl :wink: )
Życzę Wam milej zabawy na Opolu! trzymam kciuki, nastawiam uszy by usłyszeć "Łezki, Łezki!" i będę Was wspierała duchowo ;-) przed telewizorem i mam jeszcze cichutką nadzieję, że uda się jeszcze zrobić zjazd we Wrocławiu, teraz bym już pojechała...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 24 maja 2003, 2:43

Ja również dziękuje ....i tu nikogo z pewnością nie zaskocze SYLWI,
już sobie wyobrażam jaka tam będzie atmosfera.
Pozdrawiam i ciesze się że wkońcu poznam Ja-samotną której jeszcze nie miałam okazji zapoznać.

DOZOBACZENIA W RYBNIKU
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 maja 2003, 2:44

mloda.jg pisze:wicie co mnie najbardziej zawsze smuci? że każdy wyjazd zorganizowany na forum jest z Rybnika... a ja tam pociągiem muszię tłuc 9 godzin, choć to nie jest tak daleko :D

Mariolu, wcale nie musisz jechać do Rybnika... Np. Lukrecja i Ja-samotna jadą do Wrocławia gdzie ja wychodze po nie na dworzec a potem jedziemy bezpośrednio do Opola gdzie wychodzi po nas Kathleen... A potem czekamy aż reszta forum przyjedzie autokarem ;)

Wróć do „Łzy”